Povodně 2013 - vše kolem

Co vy, povodně, ryby a rybaření?
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 2.6.2013 všeobecné - ostatní

Zajda - Profil | Po 3.6.2013 16:34:18

Chosé 2 >> Já určitě ne. Jsem už 25 let pryč...Ale bylo tam krásně...Svišti ve školce a pod jezem to bylo parádní. nemusel jsem lítat nikde okolo..:-)

    Chosé 2 - Profil | Po 3.6.2013 16:32:41

    Zajda >> Severní vítr je krutej :-( To už asi na Berounku v brzké době nezamíříš ?

      Kapr555 - Profil | Po 3.6.2013 16:29:00

      Zajda >> :-(...

        Zajda - Profil | Po 3.6.2013 16:26:38

        Vypadá to, že Poláci nám posílají zákusek:-((((( http://www.radareu.cz/

          kosvi - Profil | Po 3.6.2013 16:25:10

          Chosé 2 >> Ono i na rybníku s přítokem :-(

            Kámen - Profil | Po 3.6.2013 16:23:37

            Soutok Ohře s Labem.

              Chosé 2 - Profil | Po 3.6.2013 16:20:39

              kosvi >> jo na těchto říčkách je to fofr...

                kosvi - Profil | Po 3.6.2013 16:16:18

                Chosé 2 >> Bohužel :-(

                  Chosé 2 - Profil | Po 3.6.2013 16:14:13

                  kosvi >> jinde už jsou v obýváku :-(

                    kosvi - Profil | Po 3.6.2013 16:04:46

                    Dnešní řeka, kapři jsou až na zápraží.

                      Zindys - Profil | Po 3.6.2013 15:14:45

                      MAXXSKATER >> Přesně tak. Zlámat ruce a hodit do té rozbouřené řeky :-/

                        MAXXSKATER - Profil | Po 3.6.2013 15:08:27

                        Zindys >> Co dodat ? Lidi jsou fakt svině. Když dokážou vybírat hroby, tak tomuhle se vůbec nedivím. :-(

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.6.2013 15:05:25

                          Goldy >> Zato ty budeš jistě výhra

                            Zindys - Profil | Po 3.6.2013 15:04:23

                            Zhovadilost největšího kalibru:

                            14:56 - V Kralupech nad Vltavou řeší první případ rabování. Muž se tam snažil vniknout do evakuovaného domu, informovala ČT.

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.6.2013 15:04:16

                              MAXXSKATER >> No po těch devíti měsících dostane částku ve velikosti podle toho, na jak dlouho bude chtít rodičovskou. My budeme chtín na dva roky, což je něco kolem dvanácti litrů měsíčně. Vzhledem k tomu, že to je čistý příjem, tak to je něco málo pod průměrnou mzdou (mediánem), takže taková bída to rozhodně není

                                freedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 14:57:50

                                ŘŘ cca 180 m3 ...........

                                  Barbusek - Profil | Po 3.6.2013 14:32:08

                                  elhierro >> souhlasím se vším, je ne s tím Švejkem - to byl národní hrdina :)

                                    fiam - Profil | Po 3.6.2013 14:32:06

                                    lovo

                                      elhierro - Profil | Po 3.6.2013 14:31:01

                                      Trocha černého humoru:

                                      Novinky z povodní: V Praze se nevylila pouze Vltava, ale také Iveta Bartošová a Miloš Zeman.

                                      Povodeň mi vzala zahradní domek, vypisuji papíry na pojišťovnu. V tom mi na zahradu připlul domek větší, nechal jsem si ho a papír zahodil.

                                      Matce paterčat praskla předčasně plodová voda a taková zkáza.....

                                        fiam - Profil | Po 3.6.2013 14:29:14

                                        lovo