Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | Ne 25.1.2015 14:20:52

chemikln >> letos to nějak flákám ještě jsem nezahájil sezonu :-(

    Nchemikln - Profil | So 24.1.2015 20:23:24

    tak co chlapi už se někomu letos pořádně rozezvučela brzda navijáku ? :)

      NPoolBilly - Profil | Út 20.1.2015 8:58:38

      Chosik859 >> jak píše doktor72 moc štˇastnej výběr místa to není

        Ndoktor72 - Profil | Po 19.1.2015 19:55:09

        Chosik859 >> Tam si podle mě teď moc nezachytáš, protože hloubka je tam daleko od břehu. V tuhle dobu musíš hlavně házet stále na jedno místo a ryby se vesměs zdržují na hlubších místech. Nevím jak je to u tebe s přesností házení na jedno místo na větší vzdálenosti.

          Nchemikln - Profil | Po 19.1.2015 17:14:05

          Chosik859 >> jednoznačně burizony nebo česnek

            NChosik859 - Profil | Po 19.1.2015 13:59:49

            http://mapy.cz/s/fjmi v těhle místech

              NPoolBilly - Profil | Po 19.1.2015 12:14:16

              Chosik859 >> těžko říct záleží kde si tam chytal všude je to jiný

                NChosik859 - Profil | Po 19.1.2015 12:12:13

                V sobotu jsem byl ani tuk .. zkoušel sem jadohu peletu a červíky ani tuk. Na co byste dopuročovali chytat ? Dík

                  NPoolBilly - Profil | So 17.1.2015 10:14:00

                  doktor72 >> měl si dát vědět přijel bych ti dělat společnost :-))

                    Ndoktor72 - Profil | So 17.1.2015 9:24:30

                    Včerejší chytání na Nechranicích nádhera nikde nikdo, ryby krásně spolupracovali. Takže jsem chytil 3 pěkný cejny. :-))))

                      NPoolBilly - Profil | Čt 15.1.2015 19:45:23

                      chemikln >> tak to ani nevím,ale jsou to další nepříjemný následky

                        Nchemikln - Profil | Čt 15.1.2015 19:40:51

                        PoolBilly >> nejenom Žatec ... u nás v lenešicích ten rok , nebyl díky tomu chmel kvalitní , a plno ryb pochcípalo v polích

                          NPoolBilly - Profil | Čt 15.1.2015 19:37:46

                          chemikln >> jo jo 2012 kdy to odskákali vikletice a dole i žatec

                            Nchemikln - Profil | Čt 15.1.2015 19:31:00

                            PoolBilly >> 3 roky nazpátek to je :)

                              NPoolBilly - Profil | Čt 15.1.2015 19:22:46

                              chemikln >> to už tady jednou bylo a není to tak dávno jestli se nepletu

                                Nchemikln - Profil | Čt 15.1.2015 19:17:38

                                PoolBilly >> :) oni to poznaj na jaře až roztaje sníh :):D

                                  NPoolBilly - Profil | Čt 15.1.2015 19:07:16

                                  chemikln >> taky to tak vidím , což moc dobrý není

                                    Nchemikln - Profil | Čt 15.1.2015 19:00:01

                                    PoolBilly >> no pouštět jí nebudou ,,momementálně je i v řece poměrně dost vody i když začala klesat :)

                                      NPoolBilly - Profil | Čt 15.1.2015 17:32:46

                                      chemikln >> jo jo taky sem koukal jak je jí hodně, taky tě zdravím

                                        Nchemikln - Profil | Čt 15.1.2015 17:27:54

                                        ahoj všem , jak tak koukám letos bude zase až moc vody v přehradě