Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | Po 15.12.2014 15:55:28

Pulec >> to bylo rozumný , taky sem nejel :-(

    NPulec - Profil | Po 15.12.2014 11:21:13

    Nakonec jsme to na poslední chvíli odpískali... Počasí nepřálo a drkotat se na vlnách v dešti na malým člunu se nám zrovna dvakrát nechtělo.

      NChose - Profil | Ne 14.12.2014 18:29:49

      Pulec >> Tak jak??? Já dnes Zero.

        NPulec - Profil | So 13.12.2014 15:11:50

        Tak uvidíme, jak dopadneme. Zítra dám info :-)

          NPoolBilly - Profil | So 13.12.2014 11:38:59

          Pulec >> nevím jak to tam přesně vypadá tedˇ s vodou ale před chvílí jsem mluvil s kolegou a ten říkal,že voda začala klesat tak kdoví jakej to na ně bude mít vliv

            NPulec - Profil | Pá 12.12.2014 21:00:50

            Bohužel se toho taky obávám :))

              NChose - Profil | Pá 12.12.2014 20:48:59

              Pulec >> Hm,prudnou candáti vás-:)))

                NPulec - Profil | Pá 12.12.2014 18:14:26

                Nebyl jste někdo na nechrankách teďka v poslední době? V neděli chceme prubnout candoše...

                  NPoolBilly - Profil | Út 7.10.2014 18:36:44

                  koudel003 >> Zdarec, je to asi jak kde, jezdím vejš nad přítok a je to tam čím dál slabší, dost se zvedla voda, dneska za 7 hodin jeden záběr

                    Nkoudel003 - Profil | Út 7.10.2014 17:28:01

                    Čau lidi,jak to teď jde na Nechranicích??(Kapři,candáti..)

                      Nchemikln - Profil | Út 2.9.2014 9:42:09

                      VYDRA33 >> tak já počítám , že pojedu nejspíše přes den , za 14 dní se tam chystám , jezdím většinou do malých krhovic :)

                        NVYDRA33 - Profil | Ne 31.8.2014 21:19:33

                        chemikln >> Zkušenosti jsou dobré ale zaleží na jak dlouho jedeš a na co chytáš jezdím už několik led jen na jeden flek a minimálně na týden a ryby berou ve dne i v noci.

                          NVYDRA33 - Profil | Ne 31.8.2014 21:17:33

                          ruzmich >> Vikletice nejhorší místo co znám v životě bych tam nejel chytat ryby veliká parta idiotu a veliká hloubka jed jinam.

                            Nchemikln - Profil | Ne 31.8.2014 19:11:32

                            zdar chlapi , jaké máte zkušenosti s lovem kaprů na přehradě na podzim ? :)

                              Nruzmich - Profil | Ne 31.8.2014 13:32:31

                              VYDRA33 >> pojedu od Vikletic, v jaké hloubce jsi chytal?

                                NChose - Profil | Čt 28.8.2014 15:20:04

                                Dnes kontrolní lov pod Želinou a druhové složení se zdá být dobré a i spoustu plotiček a okounků.Snad to bude jen lepší a lepší.

                                  Nex007 - Profil | St 27.8.2014 0:06:19

                                  ruzmich >> chytáme pod krhovicema na odhoz, táta klasiku já feeder, hloubku přesně nevím, ale řekl bych tak do 5 metrů

                                    NVYDRA33 - Profil | Po 25.8.2014 12:08:55

                                    koudel003 >> Zdar právě jsem se vrátil po 26dnech na Nechranicích a musím říct že chytání bylo luxusní a ryby brali i v noci a chytli jsme i nějakého candáta a štiky ale záleží kam chceš jed měl jsem i telefonáty od kamarádu že to nebere hodně záleží na hloubce a krmení. Na odhoz to nemá cenu nebereto.

                                      NPoolBilly - Profil | Po 25.8.2014 10:44:45

                                      koudel003 >> lov nonstop je tam až do konce srpna povolen

                                        Nkoudel003 - Profil | Ne 24.8.2014 13:50:49

                                        Zdravím,chystáme se na Nechranice od čtvrtka do neděle.Cílovou rybou bude Kapr a candát...Jak je to tam s bivakováním a s tím autem u bivaku?Je tam povolen lov nonstop?
                                        Díky ;)