Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NErva - Profil | Ne 9.11.2014 10:53:32

    Luger46 - Hoj dík za návštěvu a teď jsem se díval na stránky p.Pípala a pokud by ses rozhodl pro Acurix 2,75 lb tak má 2 blanky skladem a dokonce v černém laku :http://www.gch-pipal.cz/pruty-k-nabidce/ , teď jsem se díval na očka a na své pruty asi nechám osadit Fuji TKWtG K- serie , tedy Titan -Torzite , ale je to ranec za sadu 6+1 očko :-))

      NErva - Profil | So 8.11.2014 12:34:25

      Luger46 - Myslím že v nabídce černá je , co se týče 50 očka , je to každého věc , pokud klasika , tak bych šel do klasiky 40 , ale budou to tvé proutky :-))

        NLuger46 - Profil | So 8.11.2014 11:44:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Erva >> Docela se mě líbí očka Kigan 50-16 mm. Nevím jestli Acurixa je možné v černé barvě jak n obrázku.

          NPítrsák - Profil | Pá 7.11.2014 22:47:22

          Máte někdo zkušenosti s Chimerou?Díky.

            NErva - Profil | Pá 7.11.2014 19:59:09

            Luger46 - Tak pokud Alps , K- očka 6+1 Gunsmoke a duplon ,tak si někde na cca. + -12000 kč za kus , ale cena je opravdu hodně na hrubo :-)) To Alps sedlo v matu jsem mu viděl na jeho stránkách , vypadá opravdu velmi pěkně , taky se budu rozhodovat na nové haluze jestli ten Alps v matu , nebo Fuji DPS 18 a teď nevím jak se přesně jmenuje ,ale je taky takové pogumované .

              NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:51:31

              Erva >> oboje, na těch alpsech ty větší navy sedí jak přibitý a p.Pípal má ted nějaký nový v matu, líbí se mě i K sic oka, ještě nevím jakou ručku, co se týče povrchu tak půjdu asi do celolaku. Tak to bych se i zastavil aspon se zastavím do Stříbrnic a Buchloic za kámošema.

                Nalda2211 - Profil | Pá 7.11.2014 19:45:54

                Luger46 >> to mas blbe :-)

                  NErva - Profil | Pá 7.11.2014 19:43:47

                  Luger46 - Jako myslíš to Alps sedlo ,nebo Penn navi ?? :-) Tož když si z Brna , tak přijeď si osahat Acurix ke mně , jsem od Uherského hradiště , ještě loňský školní rok jsem 2x týdně Brno točil , jsem jezdil na Královo Pole - na Kociánku z mladým .

                    NErva - Profil | Pá 7.11.2014 19:43:16

                    Luger46 - Záleží jaké očka tam chceš dát , pak sedlo , tam může být rozdíl taky dost velký a pak už jen jestli duplon ,nebo korek , omot nití , nebo nějaké barevné lametky jsou v poho .

                      NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:38:30

                      Erva >> krasavci :)

                        NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:37:33

                        alda2211 >> to je přes celo republiku :)) toš já su z Brna :))

                          Nalda2211 - Profil | Pá 7.11.2014 19:34:52

                          Luger46 >> v plzni se planuje ze se vemou jak torrix 3 a 3,25lb tak zero a chimera clovek si osaha zahazi aby vedel co cekat

                            NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:28:50

                            Erva >> a tohle na to nasadím

                              NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:27:32

                              Erva >> však mě Pípal říkal že Acurixy jsou super, uvidím jestli 2.75 nebo 3 lb, jediný z čeho mám obavy až mě ukáže co všechno na to můžu dát tak pustím daleko víc než jsem ochoten dát :))

                                NErva - Profil | Pá 7.11.2014 19:20:37

                                Tak alespoň nějaké fotky sem sázejte , ať tu nejsou samé "plky" :-))

                                  NErva - Profil | Pá 7.11.2014 19:15:54

                                  Luger46 - Každému sedí v pazouře něco jiného , já bych Torrix nechtěl ani v 2,5 lb :-)))

                                    NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:14:14

                                    Erva >> tak byl sem dnes si vyskoušet aspon nějaký Harisony abych měl aspon představu a zkoušel jsem aspon 3 lb Torixy a byl jsem nadšenej, 2,75 bohužel neměly abych je zkusil. Krásná parabola pomalu od sedla:) Pro mě byl vrchol Sportex ale tohle je super :)

                                      NErva - Profil | Pá 7.11.2014 19:06:41

                                      alda2211 - K Zeru jsem se nikde nedostal , tak nemůžu porovnat ,ale nejsem si jistý jestli je i na Zeru tak jemný oplet punčochou ,tak jako na Acurix .

                                        NLuger46 - Profil | Pá 7.11.2014 19:05:00

                                        no už aby bylo jaro a měl je ve vidlích:) na druhou stranu aspon se v zime nebudu nudit :)

                                          Nalda2211 - Profil | Pá 7.11.2014 19:03:15

                                          Erva >> no zkus vzit do ruky zero mam pocit ze jeho stavbu oprasili blank nelakovali a vznikl acurix :-))

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus