Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Erva - Profil | Pá 7.11.2014 16:20:18

    Luger46 - Taky jsem se brání Harrisonu ,ale jak jsem dostal do ruky Acurix nebylo co řešit , Torrix byl pro mě takové "kopito " .

      Luger46 - Profil | Pá 7.11.2014 16:15:11

      Erva >> jo to bude ještě přemýšlení jaký blank. Nikdy sem Harisony neměl v ruce. Chytám na Sportex a Shímo. U nás ve speciálce mají seriový Torixy tak se půjdu seznámit ikdyž to bude asi jiný než stavěny.

        Erva - Profil | Pá 7.11.2014 15:51:03

        Luger46 - Tak já bych taky nechtěl aby mě někdo otravoval o víkendu , to hračkářství nebude asi to pravé , jen těch informací co se dovíš , tedy pokud budeš zvídavý, když jsem byl u pana Pípala , tak tam měl jak mé Acurix tak kámoše a pak na předělávku Century .

          Luger46 - Profil | Pá 7.11.2014 15:39:05

          Erva >> v týdnu můžu jen po práci tak snad budu do půlnoci doma :) o víkendu je pořád zaneprázdněný. Vidím to tak, že si připadnu jak malý dítě v hračkářství:))

            Erva - Profil | Pá 7.11.2014 15:32:33

            Luger46 - Tak pokud pojedeš na návštěvu k panu Pípalovi tak si na pokec udělej čas min. na celé dopoledne , já jel jen pro pruty na otočku a byly z toho u něj přes 2 hodiny :-))

              pagin77 - Profil | Pá 7.11.2014 15:23:48

              Luger46 >> Něco mám v profilu.

                Luger46 - Profil | Pá 7.11.2014 14:59:27

                pagin77 >> jo o nich mě říkal ve 3 lb, nemáš foto?

                  pagin77 - Profil | Pá 7.11.2014 14:54:32

                  Luger46 >> Já jsem měl to samé dilema na jaře a nakonec jsem si nechal postavit pruty od pana Pípala. Acurixy ve 3lb. Vyhovují mě jak na odhoz tak i na zdolávačku, která je luxusní.

                    Luger46 - Profil | Pá 7.11.2014 12:30:58

                    Dneska jsem měl rozhovor s panem Pípalem o stavbě prutu z blanku Torix a Acurix. Pan Pípal na mě zapůsobil velmi dobrým dojmem. Váhal jsem mezi Brilantem a stavěným prutem ale asi jsem se už rozhodl pro stavěný. Pokud měl někdo z Vás taky takové dilema dejte vědět. Pan Pípal mě vysvětloval rozdíly Acurixu a Torixu, no sám sem zvědavej až ho navštívím.

                      alda2211 - Profil | Čt 6.11.2014 19:33:28

                      Hapas1 >> ten centimetr nehrasje roli stejne tam musi prijit nite a zalakovat a tim to prekrejes pokut je nelakovany tak to ani delat nemusis to misto jde upravit tak ze nic nepoznas

                        Hapas1 - Profil | Čt 6.11.2014 19:15:42

                        alda2211 - 4.11.2014 7:43:49
                        >>dasty >>carp  Ahoj, ty chceš předělávat Hi-S z korku ?? Mě by zajímalo jak by se vyřešilo, kdybych chtěl předělat kus nad sedlem kde je třeba 3cm korku na 2cm duplonu...vždyť pod korkem bude lepidlo a pak by blank zůstal obnažený a při předpokladu, že blank je matný a nebude se lakovatm, tak je to docela problém...možná že tato otázka má být směřovaná spíše na Aldu..


                          alda2211 - Profil | Út 4.11.2014 7:43:49

                          dasty carp >> no nic jednoduššího jsi vymyslet nemohl :-)

                            Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 22:12:00

                            dasty carp >> Já vím, četl jsem příspěvek, mě by právě zajímal opak, né že bych chtěl něco předělávat, ale zajímalo by mě to..no i když.. co kdyby :)

                              dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 22:08:57

                              alda2211 >> Ano je to z mořského rybolovu ale mě se to líbí jen to nechci tak husté i když tady je to pěkné)

                                alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 22:06:20

                                dasty carp >> wraping nebo jak se tomu rika to je dobra silenost :-( moc se to na kaprakach nevidi myslim ze to vymysleli amici na morske pruty.............

                                  dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 22:03:15

                                  Hapas1 >> Ano chci duplon ale chci 5cm nad sedlo do zvonku.Jelikož při zdolávání držím prut nad nohou navijáku že nemám nohu mezi prsty.A proto to chci prodloužit.Myslím že kdyby jsi to chtěl stáhnout není s tím asi problém?Ale nevím

                                    Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 21:58:03

                                    dasty carp >> Ahoj, ty chceš předělávat Hi-S z korku ?? Mě by zajímalo jak by se vyřešilo, kdybych chtěl předělat kus nad sedlem kde je třeba 3cm korku na 2cm duplonu...vždyť pod korkem bude lepidlo a pak by blank zůstal obnažený a při předpokladu, že blank je matný a nebude se lakovatm, tak je to docela problém...možná že tato otázka má být směřovaná spíše na Aldu..

                                      Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 21:52:28

                                      alda2211 >> Tím spíš ta práce nebude odfláklá, ale o to víc si s nimi vyhraješ...jak by asi vypadal 50tý kus od znuděného vazače.. :)

                                        dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 21:44:57

                                        alda2211 >> http://www.youtube.com/watch?v=hLnrePVSh4c
                                        Mrkni na 3,25minutu nějak tímto stylem ale né stejně nevejde se tam podpis.No musím to pořešit. ve 3,42 je to lépe vidět

                                          alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 21:37:17

                                          Hapas1 >> jsem rad ze se libi aniz bych byl nejaky mistr co jich dela 50 mesicne

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus