Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 18:24:03

    Erva >> snad mě trochu poradí Pípal, nejlíp je mít vedle sebe a zkusit. Každopádně jdu do laku. Prostě se rád kochám pohledem :))

      NErva - Profil | Ne 9.11.2014 18:08:18

      Luger46 - Hoj ,moc nepřemýšlej , fakt v tom budeš mít akorát guláš , jdi buď do Acurix 3 lb , nebo jak psal kritik Torrix 3 lb , ale tam už je ten prut krapet "tuhší " , hodíš dál ,ale zase to bude na úkor zdolávačky menších ryb .

        NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 18:02:27

        Erva >> Čau Radku ještě jednou dík, po cestě sem přemýšlel, že sem nevybral málem jednu točku v buchlákách:)) jsem sám zvědavej co nakonec budu mít na jaře u vody. Čím víc o tom přemýšlím tím větší guláš z toho mám :)

          NErva - Profil | Ne 9.11.2014 17:29:28

          kyjak - Stavěčů je celkem dost , tady konkrétně třeba alda 2211, nebo : http://www.gch-pipal.cz/

            Nkyjak - Profil | Ne 9.11.2014 17:03:57

            Zdravim,chci se zeptat zda nekdo z vas staví tyto pruty,nebonekdo pořadí kde koupit blank a ostatni veci jako očka,sedlo a tak?

              NErva - Profil | Ne 9.11.2014 13:18:55

              alda2211 - Tak na to jsem opravdu zvědaví :-))

                Nalda2211 - Profil | Ne 9.11.2014 13:10:59

                kritik >> tam je treba jeste dovazit zadek s ohledem na rozlozeni vahy u sedla ale to jsem si udelal i u svejch kapraku a to je mam ve stojanu :-)))))))))))

                  Nalda2211 - Profil | Ne 9.11.2014 13:09:36

                  Erva >> ve ctvrtek budu mit doma acurix tak si dam praci a vedle nej dam zero D a povesin na ne stejnou vahu aby byl videt rozdil v blanku soucasne jsem je takhle neporovnaval ale jak jsem psal muj dojem je ze acurix je oprasena verze zera a bude fotodukaz zda se hodne mejlim :-))

                    NErva - Profil | Ne 9.11.2014 13:04:32

                    kritik - Jsem nevěděl že je máš od Jirky , nějaké fotky tu jsou , ale neva , až něco blejskneš ,tak to sem pak prdni , díky :-))

                      NErva - Profil | Ne 9.11.2014 13:03:22

                      kritik - Mě právě Acurix sedí tou akcí , nemám rád moc "tvrdé " pruty , ale pokud člověk potřebuje opravdu házet dál , tak je to zase na úkor zdolávací akce , kolega Luger chce sice házet kolem 100 + metrů ,ale přitom si "vychutnat " i menší ryby , přeci jen nelapem kapře 10 kg+ každý den , tak si myslím že Acurix 3 lb , by měl být ok , na tom jsme se tak nějak včera shodly , hodně se mu líbila akce Century C2 3,25 lb a podle mě Acurix 3 lb bude ještě krapet rychlejší oproti C2.

                        Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 12:58:36

                        Erva >> V kompu nemám nic, až se dostanu k foťáku tak sem něco pošlu.....:-)

                          Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 12:54:34

                          Erva >> Acurixe mám 3,25 lb od jirceka. Pěkný házení i zdolávání. Pokud jsem je přímo u vody srovnával s Torrixem 3lb, tak s Torrixem jsem valil podstatně dál.
                          Přitom zdolávačka taky dobrá.
                          Torrix je prostě rychlejší prut spíš se špičkovou akcí, Acurix jde do oblouku už nad sedlem.
                          Kdybych si dneska nechával stavět prut tak znova hrábnu po Torrixech 3 lb.

                            NErva - Profil | Ne 9.11.2014 12:49:20

                            kritik - Hoď sem nějaké fotky ,ať se pokocháme :-)

                              Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 12:48:45

                              alda2211 >> Souhlas. U vláčáku to má opodstatnění, máš ho celej den v pazouře.

                                NErva - Profil | Ne 9.11.2014 12:46:53

                                kritik - Tak já z Acurixem 2,5 lb a 14 mm kuličkou dám + - 85 metrů ,ale je mě jasné že pro kolegu bude lepší 3lb , už jen vzhledem k tomu že jedny 2,75lb pruty má a ty si chce ponechat , jen třeba nechápu proč tu keramiku Torzite nedali i do " klasického " K drátu , tedy třeba jako je KWSG , ten Titan bych taky oželel a navíc moc razí do očí , prostě se mě hodně líbí ta tenoučká keramika .

                                  Nalda2211 - Profil | Ne 9.11.2014 12:44:13

                                  kritik >> no mozna s ohledem na vahu prutu ale to by asi ocenil vlackar u kapraku gram nehraje roli

                                    Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 12:40:56

                                    Erva >> Jinak kolega Luger mi psal, že ve většině případech háže.....
                                    Acurix 2, 75 lb zrovna moc na házení nebude.

                                      Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 12:38:19

                                      Erva >> Mám je na Acurixech.Poslyš, lopata jako já v titanech zase takový terno nevidí, co se týká technické stránky prutu....
                                      Fakt je to asi pro fanjšmekry, jí bych je klidně oželel.......

                                        NErva - Profil | Ne 9.11.2014 12:34:42

                                        kritik - No to jo :-)))

                                          Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 12:33:50

                                          Erva >> Sada oček v ceně hodně dobrýho prutu......:-))
                                          Ale jo.

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus