Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NRadek Fox - Profil | So 21.12.2013 3:49:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ještě jeden snímek odolného bloku o váze pouhých 50gr a možnosti šíře tyčí až 12,7mm. Je to povedený kousek a už se těším, až ho budu mít. Bude to vlastně už zítra a plastový Fox poletí z domu :-)

      NRadek Fox - Profil | Čt 19.12.2013 17:15:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      alda2211 >> Aleši, tyhle speciality jdou prostě do peněz, ale každá věc si najde svého kupce, i ta sebevětší ocasina tisíckrát předražená...

        NRadek Fox - Profil | Čt 19.12.2013 17:13:18

        alda2211 >> Nelíbí, já mám sériovku od Century, a až jednou doslouží, tak jdu znova do ní. Pokud tedy nekoupí Zebco i fa Century :-))))

          Nalda2211 - Profil | Čt 19.12.2013 17:11:16

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.12.2013 16:48:10 >> ano radku parada kdysi jsem zvazoval si podberak postavit ale cena astronomicky rostla pocizej 1celej torrix+1horni dil jsi tam za nesmysl k tomu kriz a sit neco za praci a jsi tam za 10 000,- jeste se ti libi :-))))

            NRadek Fox - Profil | Čt 19.12.2013 16:48:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            alda2211 >> Aleši, trochu inspirace. Zajímavý podběrák Harrison Torrix s blokem od fa Weston Developmens.

            Odkaz: http://cotswoldrods.co.uk/nl/products/landing-net/

              Njircek - Profil | So 7.12.2013 13:40:20

              poldeci >> Dekuju za reakci, ja si zjistil vse potrebne a za techto podminek bych do nich nesel..Hlavne jsem je nasel pouze v jednopatce, kdy nejvetsi oko bylo 21mm a to oko stalo 45 eur :) Myslim, ze ve dvoupatce a velikostech 40 mm a 50mm se nedelaji vubec..

                NKocháč - Profil | Pá 6.12.2013 7:17:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Erva - >> Dalibor Hašpica navázal spolupráci se stavěčem harrisonů z Německa Bunnerem a bude možné si přes konfigurátor objednat pruty poskládané dle požadavku zákazníka. Pokud se nepletu, tak Brunner by měl být na Kapří pohodě, tedy co se týče f. Harrison no a Harti z Maďarska na Carp show v Břeclavy co se týče Century. Konfigurátor na tyto pruty už funguje, ale je to novinka.

                Jediné co je škoda je to, že ČNB nám s kurzem trochu zamávala, což s sebou ponese a už mnohde nese skokové zdražení veškerého importu, což se negativně dotkne cen dovozu u nás. Jednoduše se pro kapraře vše zdraží a ne málo, tedy i pruty.

                  Nj.sladkay - Profil | Pá 6.12.2013 0:44:58

                  poldeci >> a tiger wrap za 400 :))

                    Npoldeci - Profil | Pá 6.12.2013 0:07:30

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.12.2013 23:47:59 >> ďalšia perla:"keď oči za dvesto€ tak blank minimálne za tristo€"

                      Nj.sladkay - Profil | Čt 5.12.2013 23:47:59

                      poldeci >> jj ego je dolezite :))

                        Npoldeci - Profil | Čt 5.12.2013 23:41:40

                        jircek >> sú drahe ako prasa,robia sa iba na titánovom ráme /jedostopka 25ka-45€/ v tejto úmernosti si to daj ku tit.sic a máš približnú cenu-myslím že vačsina blankov bude lacnejšia ako sada očiek ))

                        na fórach je celkom skvelá debata napr.tieto oči nič neriešia ,akurát ego majiteľa )

                        plná dostupnosť podľa matagi by mala byť január 2014

                          Nj.sladkay - Profil | Čt 5.12.2013 23:18:53

                          jircek >> ja som predajcov nehladal, iba informacie o ocku. recenzie prdajcov necitam zo zasady.

                            Nj.sladkay - Profil | Čt 5.12.2013 23:14:59

                            bowman >> ee, je redukovany 40%

                            nechapeme sa. hustejsi material je zakonite aj tazsi!!! to znamena ze ak chcu dodrzat rovnaku alebo mesiu vahu musi ho byt menej vid. ostatne serie.

                            ocka celkova uspora vahy je 10% ale ked sa posunies o velkost nizsie /downsizing/ tak je to tych 20-30% co u kaprakov neprichadza v uvahu, v privlacakoch to je ine kafe.

                              Njircek - Profil | Čt 5.12.2013 23:07:13

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.12.2013 22:31:13 >> Tak to je super, vrzni mi sem odkazy na prodejce prosim ..

                                Nbowman - Profil | Čt 5.12.2013 22:53:36

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.12.2013 22:29:37 >> Nemám pocit že je na výpni méně materiálu .Jen je jaksi"naležato"(širší výpň) a má jiný tvar :-) Tím se zvětší průchodnost výplně.Je tvrdší a i otěrově odolnější rozhodně ne těžší.Očka jsou i celkem dost lehčí. Na obrázcí je to dobře vidět http://www.kowafuji.com/TORZITE%20press%20kit.pdf

                                  Nj.sladkay - Profil | Čt 5.12.2013 22:31:13

                                  jircek >> jak ze nie :)) tak daj reset :)) ja mam toho plny google :)

                                    Nj.sladkay - Profil | Čt 5.12.2013 22:29:37

                                    bowman >> iny material vyplne, ktory vynika len v klzkosti a podla dole uvedeneho je ho tam aj menej to znamena tensia stena vyplne, co nemusi byt zrovna vhodne na dlhodobu odolnost.


                                    ono ta vypln bude len hustejsia a aj tazsia, to znamena ze sa bude dat kvalitnesie vylestit -tam je ta klzkost

                                      Njircek - Profil | Čt 5.12.2013 22:28:14

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.12.2013 22:09:45 >> Kacka se mi taky libi, uz bych jine na prutech nechtel (teda alespon zatim, nez treba prijdou zase s necim novym) .. Prej je to novy material, ale musim o tom zjistit jeste vice informaci..Zitra mam dostat odkazy na nemeckeho prodejce, ktery se temato ockama ohani - ja na nej pri googlovani zatim nenarazil !! Prej to ma Fuji montovat jen do titanove konstrukce, do ocelovych budou davat SIC vypln ...

                                        Njircek - Profil | Čt 5.12.2013 22:22:35

                                        roce >> Dekuju za reakci, ja taky slysel, ze ta cena je nekde jinde a pokud by byla hooodne nekde jinde, tak si necham zajit chut ..

                                          Njircek - Profil | Čt 5.12.2013 22:21:29

                                          Erva >>Jasne, ze ta titanova K - oka se SIC vlozkou budou super a ze je neprodru.. Ale nejak me to pokousi a rad bych to s nekym rozvedl :)

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus