Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nbowman - Profil | Čt 5.12.2013 22:13:01

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.12.2013 22:09:45 >> No tak je tam přeci jen jiný materiál výpně očka ne?? :-)

      Nj.sladkay - Profil | Čt 5.12.2013 22:09:45

      jircek >> podla toho co som si prave precital je ten torzit len kozmeticka zalezitost

      vsetky parametre boli dosiahnute nie kvalitou novych materialov, ale ubratim na mase matrosu.

      mimo klzkosti ocka tam je to matrosom. realne nepostrehnutelne.

      takze zostamne na zemi, euforia sa nekona. je to len dalsi pokus o predaj ako trebars K-acka

      ktore sa mne osobne pacia, ale zeby boli technologicky lepsie od klasiky sa neda velmi povedat.


      http://www.rodhouse.fr/forum/viewtopic.php?f=16&t=3​080

        Nroce - Profil | Čt 5.12.2013 21:17:15

        jircek >> něco sem už registroval,cena byla dost vysoká,zkus se optat ALDA,psali jsme si o nich něco,ale víc nevzpomenu...

          NErva - Profil | Čt 5.12.2013 21:09:19

          jircek - Jj., rozumím , jen jestli by nestačili "jen" ty titanové v klasice , levné taky nejsou a podle mě co do kvality je to podle mě stejné , podle mě ani klasiku Fuji neprodřeš , tam už jde jen o váhu , teda dle mě .

            Njircek - Profil | Čt 5.12.2013 21:03:54

            Erva >> Cau Radku, ne neseslo, ale pred chvili jsem si volal s Pipalem a ten me zase rozhodil, rekl mi o tech TORZITEch a schanim info..Prej tu vlozku davaji hlavne do titanu, ale jsou cenove hodne vysoko - to je vsechno jen prej, potrebuju info. o ktere se muzu oprit :) ten material ma lepsi vlastnosti a je ho mnohem mene uvnitr konstrukce ocka, takze uvnitr ocka pri stejnem prumeru je vic prostoru, jak s vlozkou SIC.. Napsal jsem i do Fuji, tak snad odpovi a hlavne mi pomuzou :)

              NErva - Profil | Čt 5.12.2013 20:54:19

              jircek - Nazdar Jirko , jelikož vím o dané věci tak ta otázka sem patří , ale bohužel ti neporadím a co ty titanové K- očka , z toho sešlo ???

                Njircek - Profil | Čt 5.12.2013 20:47:33

                Zdravim chlapi, chci se jen v rychlosti zptat, jestli nekdo nevi neco o novince (cca rok stare) od fuji a tyka se to ocek s vlozkou, kterou nazvali TORZITE. Prej je to matros, ktrery je lepsi nez SIC. Budu rad za kazdou radu a hlavne kde by se dala ta oka sehnat - vrabci si stebetali, ze nemcouri uz je na kramech maji, sice po skromnu, ale maji :) Tento dotaz tak uplne ryze nesouvisi se znackou Harrison, coz se omlouvam autorovi otazky, ale ocka budou navazany na nove Harrisony, ktere tu pak vystrelim, takze by mi mohlo byt prominuto :)

                  NFranc49 - Profil | Pá 29.11.2013 14:30:40

                  alda2211 >> alesi nadhera nadhera :)))))

                    Nalda2211 - Profil | Pá 29.11.2013 12:56:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    náprava :-))) snad se lépe kouká.............o))

                      NFranc49 - Profil | Pá 29.11.2013 9:17:59

                      alda2211 >> ahoj alesi a kolik stoji ty blanky mam si je koupit sam a nebo to vyresim stebou ale ocka necham na tobe tady u nas jsou drahy nooooo:)))))

                        Nalda2211 - Profil | Čt 28.11.2013 21:55:52

                        Erva >> musi bejt dost lidi.......

                          NErva - Profil | Čt 28.11.2013 21:12:40

                          alda2211 - No jasně , alespoň někdo sem něco dává :-))

                            Nalda2211 - Profil | Čt 28.11.2013 21:09:27

                            Erva >> sledujes jak te zasobuju jo ................o)))

                              Nalda2211 - Profil | Čt 28.11.2013 21:08:59

                              clarence >> stale to jde udelat lepe ale je to o penezich mam vizi ale nevim zda na to nekdy nekoho prekecam :-))

                                NErva - Profil | Čt 28.11.2013 21:02:54

                                alda2211 - Opět nádherná práce :-))

                                  Nclarence - Profil | Čt 28.11.2013 20:59:11

                                  alda2211 >> Aleši už mne fakt ser.š to je opravdu nádherná práce to myslím vážně..J

                                    Nalda2211 - Profil | Čt 28.11.2013 17:36:00

                                    Franc49 >> tak pokut chces fakt hazeci spesl klacek tak bud torrix 12ft 3.25lb nebo trbuchet a urcite ocka kwsg fuji ale ten trbuchet je hooodne tuhej

                                      NFranc49 - Profil | Čt 28.11.2013 15:20:25

                                      alda2211 >> chtel bych neco na odhoz ale to budu muset asi koupit torixe vid ta cerbera asi bude meka radsi si necham od tebe poradit a co ty jejich ocka kigan jaky jsou:))))))

                                        NFranc49 - Profil | Čt 28.11.2013 15:12:40

                                        alda2211 >> ja mam 50mm na freee spiritech a me to sedi ale necham si poradit nooooo:))))))

                                          Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus