Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NErva - Profil | Ne 22.11.2020 12:54:10

    dukin - T- KWSG je podle katalogu ve velikosti 50 v nabídce .

      Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:51:29

      Erva >> Bavíme se o stejných očkách? 😁
      Fuji titanium torzite gun smoke?

        Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:49:32

        Erva >> Torzite se nedělá 50mm

          Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:48:46

          smike >> Já jsem teď na Tovačově 😁

            NErva - Profil | Ne 22.11.2020 12:41:37

            dukin - Kuknu do katalogu , já vím že jsou v menších průměrech , ale taky předpokládám že udělali průměry i větší , tak jsem se díval a dvoupatkové dělají jak velikost 40 , tak velikost 50 , jednopatkové dělají do max. velikosti 30

              NErva - Profil | Ne 22.11.2020 12:36:34

              dukin - Tak samozdřejmě při zdolávání jde tlak do všech oček , nejen do koncového , co vím tak z prodíránímměli pouze problém Minima oka , jak jsem psal M - series je předpokládám Minima series , narovinu napíšu to že očka bez keramiky bych si na prut již nedal , ale je fakt že jsem je chtěl taky protože se mě to hodně líbilo , ano dávají se na drahé pruty , ale již asi nikdo nenapíše jestli jsou po sezoně ok .... , mě třaba Pípal řekl rovnou že mě je tam dá , i když mě je nedoporučuje , s tím že dá keramiku jako topové oko , ale že stejně do roka budu u něj na převázání .... , tak tohle mě odradilo .

                Nsmike - Profil | Ne 22.11.2020 12:32:23

                dukin >> to bude tou vodou na benclu 😂

                  Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:32:08

                  Erva >> Ano tyto myslím.

                    Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:31:48

                    Erva >> protože on nemá odřené pouze to první, ale úplně všechny a to používá silon úplně normálně.
                    Ty minima dávají i na drahé typy prutů, je to teď v módě 😁
                    Já si myslím že to nebudou úplně ony ikdyz vypadají stejně, ale je to jen moje domněnka.

                      NErva - Profil | Ne 22.11.2020 12:27:39

                      dukin - Teď ti nerozumím , myslíš Titan Torzite v gunsmoke ??

                        NErva - Profil | Ne 22.11.2020 12:26:37

                        dukin - Já bych řekl že tohle bude zase jen reklama ze strany prodejce , předpokládám že očka nemají keramiku tedy krom koncového aby se vyvarovali případným problémům z reklamací ...., jako ruku do ohně za to nedám , jen si to myslím že to jsou minima .

                          Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:25:00

                          Erva >> Ty jsi ty T2 viděl i 40 mm?
                          Já je našel pouze v malých průměrech a jednopatky.
                          Možná blbě hledám 😁

                            Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:23:16

                            Erva >> Super-light M-SERIES DL black guides
                            A nebude to ještě něco jiného?

                              NErva - Profil | Ne 22.11.2020 12:20:07

                              dukin - To jsou minima očka .

                                Ndukin - Profil | Ne 22.11.2020 12:06:11

                                Luger46 >> zdarec, měl jsi pravdu, znovu jsem mluvil s Pípalem a možná to výjde, ale nemám s tím moc počítat. Když jsem s ním prvně mluvil, tak mluvil trochu jinak ale co už, jsem s tím smířený.
                                Každopádně vymýšlím jaké očka dát atd.
                                Včera jsem u vody viděl toto, nevím jestli to jsou minima nebo ne, borec je má jednu sezónu.
                                Trochu jsem o těch očkách přemýšlel, nemáte tu někdo s nimi delší zkušenost? Jde mi o to že jsou skutečně light.

                                  NLuger46 - Profil | Čt 19.11.2020 21:14:53

                                  RIP

                                    NPindˇa - Profil | Čt 19.11.2020 14:31:32

                                    😥

                                      Nclarence - Profil | Čt 19.11.2020 12:19:46

                                      Erva >> Jdu si dát panáka úplně mne to vzalo.J

                                        NErva - Profil | Čt 19.11.2020 5:25:53

                                        Greysmen - Díky za info ,taky to vím od včerejška , tak ať mu tam ty dvacky berou .. Jen jsem chtěl z oznámením chvíli počkat a udělat mu čestné místo nahoře , než výběru nějakou jeho fotku z pěknou prací .

                                          NGreysmen - Profil | St 18.11.2020 23:58:27

                                          Pánové včera jsem se dozvěděl a s lítostí Vám musím otnámit, těm co jste ho znali že Aleš Souček alda2211 již přez rok loví ryby ve vodách po boku Svatého Petra. 😢

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus