Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    dukin - Profil | St 11.11.2020 19:35:12

    Luger46 >> Tolik času bylo na postavení prutů a já si vzpomenu teď že 😁

      dukin - Profil | St 11.11.2020 19:33:45

      Erva >> To zní zajímavě. Jdu googlit 😉

        dukin - Profil | St 11.11.2020 18:25:00

        Luger46 >> No já s ním taky mluvil. Říkal že to stihne.
        Jedu tam s kamarádem poslední víkend v listopadu, asi bude mít důvod objednat čtyři blanky navíc a další komponenty 😉

          Erva - Profil | St 11.11.2020 17:27:55

          dukin - Dnes jsem viděl na vlastní oči oka Titan torzite v barvě gunsmoke - pěkné .......:-))

            Luger46 - Profil | St 11.11.2020 17:25:32

            dukin >> nestihneš, včera sem s Pipalem mluvil. Objednávat bude až v prosinci jak bude mít dost objednávek. A do vánoc blanky neposlou. Třeba se anglani s EU dohodnou a nebude clo. Jinak ceny za poslední roky u Pipala šly navrch. 10 ft Torix v korku s kigany cca 13 tis. Bez korku 10 až 11. Takže možná si Scope nechám nebo si to ještě promyslím a uvážím i Carphouse kde by to vyšlo na 7.5 tis. i s korkem.

              dukin - Profil | St 11.11.2020 14:04:53

              Luger46 >> To stihnu 🙂

                Luger46 - Profil | St 11.11.2020 13:58:36

                dukin >> pokud bude tvrdý brexit tak vše co přijde z UK bude cca o 20% dražší od ledna.

                  dukin - Profil | St 11.11.2020 12:57:55

                  Erva >> Jo tak to já se nebojím že bych těm jednopatkovým očkám nějak uškodil. Určitě půjde na prut 6+1 a první a druhé budou dvoupatky. Jen se mi 40 mm zdá trochu malá a 50 mm zase kus plechu 😁
                  Trochu s tím bojuju, ale zatím mám čas.
                  K Pípalovi pojedu až za čtrnáct dní.

                    Erva - Profil | St 11.11.2020 8:21:48

                    dukin - Tak to ti nezávidím , osobně moc kombinaci rád nemám a když už tak první od sedla dvoupatkové a na horním dílu jednopatková , ale jak jsem psal pokud bych potřeboval zachovat co nejlepší vlastnosti blanku - rychlost atd .tak všude jednopatková oka ,v minulosti jsem měl velký blok v používání jednopatkových oček , skrze náchylnost na ohnutí ,či ulomení , ale u karp oček je ten rám o hodně silnější než co se používají na vláčácích a ty jsou sakra pevné , tedy pokud neuděláš nějakou koko...tinu, tak bych neměl absolutně strach použít pouze jednopatková oka 😉,ale to už si musíš rozhodnout sám 😉

                      dukin - Profil | St 11.11.2020 6:48:03

                      Erva >> Řeším teď pořadí oček, dvoupatky a jednopatky 🙂

                        muna - Profil | Út 10.11.2020 11:17:45

                        Luger46 >> to by mě taky zajímalo, docela o tom prutu přemýšlím.

                          Luger46 - Profil | Út 10.11.2020 10:10:00

                          Nemá tu někdo videjko nebo foto Torixu 10ft 3.25 lb v akci při zdolávačce?

                            Erva - Profil | Út 10.11.2020 6:02:11

                            dukin - Jasan proto jsem taky psal ať si na prut dá každý co chce a na co má peněženku , já to mám tak že rozdíl a velký ve výkonu je v použití oček , tedy jestli jednopatková ,nebo dvoupatková , tady je rozdíl obrovský , ale jestli použiju stejný typ oka a to Titan torzite ,nebo jen torzite ,tak normální smrtelník ten rozdíl nepozná ,protože nikdy nehodíš stejnou silou ,naprosto stejnou technikou atd . Své opodstatnění to má u přívlačáků , kde ten prut držíš stále v pazouře , ale taky pokud nebudeš mít vyváženou sestavu a bude ti padat špičkou dopoředu ,tak ti nepomůžou ani AGS oka a budeš nadělaný po dvou hodinách jak mezek🤨, jak jsem psal každý si dá co mu vyhovuje a o čem je přesvědčen že mu to zlepší odhoz za horizont 😉

                              dukin - Profil | Po 9.11.2020 22:57:41

                              Erva >> Hele každá kktina třeba může přidat metr k dobru 😁
                              Podle mě je rozdíl, jestli si na prut dám nějaké "těžké" plechové oka, nebo Torzite.
                              No minimálně z toho budu mít lepší pocit 😁
                              Neřešil bych otázku jestli to má nebo nemá smysl. Já si myslím že jo, Ty si myslíš že ne a tomu třetímu je to jedno 😁

                                Erva - Profil | Po 9.11.2020 21:41:37

                                dukin - Každý si dá nastrojit co chce , co se mu líbí a na co má finance 😂, za mě na karp prut zbytečnost , to není přívlačák 😉🤨 Jinak Titan Torzity mají opět novinku a to keramiku přes okraj rámečku po směru vlasce a i tvář rámu je krapet pozměněn , hlavně u topového oka to vydím jako + , může to zlepšit klouzavost vlasce při odhozu a tím zlepšit odhoz , ale myslím že to bude řádově jen v jednotkách % ..

                                  Pindˇa - Profil | Po 9.11.2020 21:24:48

                                  Erva >> Jj dík

                                    Erva - Profil | Po 9.11.2020 21:23:16

                                    Pindˇa - Hoj , ano přesně tak😅

                                      dukin - Profil | Po 9.11.2020 21:19:06

                                      Erva >> Jj jedině napsat fakt jim, ale to já zase tak nehrotím.
                                      Zítra se jdu mrknout na Torixe s torzite oky, sice jsem ho už v ruce držel a i s ním házel, je to ale delší dobu.
                                      Ty očka se mi líbí tak uvidím. Jen ta cena za ně no 😬🙈

                                        Pindˇa - Profil | Po 9.11.2020 21:15:26

                                        dukin >> Díky za upřesnění 👍

                                          dukin - Profil | Po 9.11.2020 21:12:16

                                          Pindˇa >> Ahoj, ano Aviator Flex i Plus mají punčochu po celé délce.

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus