Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NPindˇa - Profil | Po 9.11.2020 21:06:21

    Erva >> Ahoj trochu se v tom už strácím Aviator má celý oplet i horní díl?

      NErva - Profil | Po 9.11.2020 20:48:10

      dukin - Těžo říct , čistě teoreticky by horní díl měl být měkčí , oproti Aviator ale může to být víc faktorů , použití pryskyřice , proces lisování atd .... , Tohle je spíše otázka přímo na fa.Harrison

        Ndukin - Profil | Po 9.11.2020 20:39:19

        Erva >> jj to vím že nemají nahoře punčochu, trošku ty pruty znám.
        Nevím čím docílili toho že na nový blank nedali oplet na vrchní díl. Jaký to bude mít vliv oproti Aviator plus. Možná bude citlivější vrchní díl?
        Popis mi přijde stejný jako u Aviator plus.
        Jinak fotky celkem bída. 😉

          NErva - Profil | Po 9.11.2020 20:22:42

          dukin - Torrix a Acurix taky nemají na horním dílu punčochu , respektive mají cca.10 cm nad spojem .

            NPindˇa - Profil | Po 9.11.2020 19:07:47

            dukin >> Není to krok zpátky?

              Ndukin - Profil | Po 9.11.2020 9:40:16

              Jestli to chápu správně tak je u nových Hariků Arrowflyte jediná změna v tom, že vrchní díl nemá punčochu?

                Nmuna - Profil | Ne 8.11.2020 10:02:39

                Zdravím, má někdo zkušenosti s prutem Torrix 10ft 3.25lb ? Docela o nich přemýšlím a bojím se jestli nebudou dost tuhé, chytám jen z odhozu z 80% Labe a pískovny.

                  NErva - Profil | So 7.11.2020 22:35:41

                  dukin - Jo ,ale ne carp.....😉

                    Ndukin - Profil | So 7.11.2020 22:32:02

                    Erva >> Chystáš nějaké nové pruty?

                      NErva - Profil | So 7.11.2020 13:57:41

                      dukin - N.Z. Já mluvil aktuálně a taky prvně z panem Balážem a velmi příjemný a ochotný pán :-)

                        NGreysmen - Profil | Pá 6.11.2020 17:08:43

                        dukin >> mě Jirka Pospěch přendaval špičkové očka na 3 párech prutů a s jeho prací jsem byl velmi spokojen , bylo to na doporučení od známého, byl jsem za ním v Praze, skvělá domluva, zvažuju pořizení nějakých kratších prutů 9' a chci ktátkou rukojeť tak abych ji měl maximálně po loket když držím prut u navijáku. Jenže nevím jaký blank ☹ ale určiťě je necham nastrojit u něho.

                          Ndukin - Profil | Pá 6.11.2020 15:58:02

                          Erva >> Ahoj, děkuji.
                          Mě ten Pípal stejně nemine, už jsem s ním mluvil.
                          Tyto stavěče nikdo z mého okolí nezná osobně a já nechci riskovat.

                            Nelement84 - Profil | Út 3.11.2020 17:19:06

                            clarence >>
                            jaká je cena za pruty ??

                              Nclarence - Profil | Út 3.11.2020 16:26:05

                              Neměl by někdo zájem skoro nové Torrix 12ft-3,25lb důvod potřebuji prachy na auto 😭.J

                                Ndukin - Profil | Út 3.11.2020 9:48:15

                                Luger46 >> Kamarád ty pluska má a druhý má Torixy. To plusko je úplně jiný prut.
                                S oběma jsem házel a Torix mě moc nepřesvědčil.

                                  NLuger46 - Profil | Út 3.11.2020 9:15:57

                                  dukin >> Na odhoz? Torix 3.25 by nebyl lepší?

                                    Ndukin - Profil | Út 3.11.2020 8:17:11

                                    Luger46 >> S největší pravděpodobností to budou Aviator plus.

                                      NLuger46 - Profil | Út 3.11.2020 8:04:10

                                      dukin >> co chceš stavět?

                                        Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus