Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NMartík - Profil | Út 3.11.2020 5:30:41

    dukin >> pan Pipal dělal teď novou koupelnu :) a par týdnu měl zavřenou dílnu. Dnes mu budu volat, jak to má s práci, kdy přijímá zakázky atd atd.

      Ndukin - Profil | Po 2.11.2020 23:03:30

      Luger46 >> Ale je, nejednou jsem o něm slyšel, staví vláčecí pruty a i kaprové a prý je moc šikovný.
      Někdo odsud z Mrku mi asi před rokem o něm psal, viděl jsem i fotky, ale nemůžu to dohledat.
      Pípal je daleko, ale asi se tomu nevyhnu no.

        NErva - Profil | Po 2.11.2020 22:43:20

        Luger46 - Ale není ....😉,tady běhá stavěčů 😅 Ale je fakt že na Severu nevím o žádném 😂

          NLuger46 - Profil | Po 2.11.2020 22:08:28

          dukin >> co by tam dělal? 😂😂 jedinej je v Pelhřimově

            Ndukin - Profil | Po 2.11.2020 20:35:57

            Ahoj, nevíte někdo o nějakém stavěči prutů z Ostravy?

              Nrájovec - Profil | Ne 18.10.2020 17:39:10

              Orion24 >> 2x Harrison stalker 2,75lb a 10ft. Nové pruty.

              turista85SZ776151088So 17.10., vyprší za 6 dnů
              Toho předtím bych nelitoval, to vypadalo na Ebay.

                NOrion24 - Profil | Ne 18.10.2020 17:26:46

                Greysmen - 16.10.2020 22:18:31 > kus zavahas...a vyfukli mi to skoda...malo to aj K ocka...

                  NPindˇa - Profil | Pá 16.10.2020 22:29:30

                  Greysmen >> Pořád tam jsou, ale od divného pavouka, krom 220ti inzerátů ani čárka

                    NGreysmen - Profil | Pá 16.10.2020 22:18:31

                    Orion24 >> dneska byly jedny 10' na bazaru

                      Nclarence - Profil | Pá 16.10.2020 17:42:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Torrixy s Bulíkama poprvé u vody.J

                        Nclarence - Profil | Pá 16.10.2020 17:39:46

                        muna >> Míra ti to ale muže objednat.J

                          Nmuna - Profil | Pá 16.10.2020 14:52:29

                          Karasík >> díky, na něj jsem koukal, ale ten toho skladem moc nemá.

                            NKarasík - Profil | Pá 16.10.2020 13:48:28

                            muna >> nevim jestli primo zastoupení, ale obratil bych se na carphouse.cz.

                              Nmuna - Profil | Pá 16.10.2020 11:47:05

                              Neví někdo, kdo tady v Čechách má zastoupení Harrison ?

                                NOrion24 - Profil | Čt 15.10.2020 13:54:33

                                Ak by sa niekto zbavoval 3metrov....nech pisne

                                  Nmartan01 - Profil | St 14.10.2020 20:11:36

                                  Jaka je akce prutu Cerbera 3lb?

                                    Nclarence - Profil | Út 29.9.2020 6:36:48

                                    Luger46 >> taky jsem si to říkal ale už je tam 😄

                                      NLuger46 - Profil | Po 28.9.2020 22:24:45

                                      clarence >> sluší. Jen ta barva silonu to kazí:) k tem zlatým civkam to chce jinou barvu:)

                                        Nclarence - Profil | Po 28.9.2020 15:27:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak pánové Torrixy dostaly nová motala Shimano Bulls Eye 9120 myslíte že jim to sluší? J

                                          Nplana3 - Profil | So 16.5.2020 11:01:14

                                          Nemate zkušenosti s timto prutem Harrison advanced rods 12' 2 3/4 lb Marksman? Cena zdolavačka nahozy. Diky

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus