Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

vundu - Profil | Čt 14.9.2017 19:28:12

Píňas >> ...brasko magneska budou..jako ze jsem Jaryn z Asie :-)))))))

    Píňas - Profil | Čt 14.9.2017 17:51:37

    vundu >> já ti dám magnéska až ti bude špatně bráško :-)

      vundu - Profil | Čt 14.9.2017 14:08:37

      Mr.Doctor >> cus Maco...jj ja tak nejak malo se v motadlech orientuju, takze asix vim co a jak..no a jelikoz jsem rozenej shimanista, tak je volba jasna :-)))))

      ale i tak dekuji za prispevek ....

        vundu - Profil | Čt 14.9.2017 14:06:46

        Luger46 >> ted jsem odleval olova..100-130g takze zasoba je a testovat muzu do haleluja :-)))))

          Mr.Doctor - Profil | Čt 14.9.2017 8:08:05

          vundu >> Ahoj...koukám, že to má K-očka, takže předpokládám, že naváděcí bude velikosti 40. Pokud potřebuješ přidat nějaký metr, tak MgS je určitě super volba, ale v souvislosti s 40 mm naváděcím okem to bude určitě lítat o něco dále s Basiairem. Nedávno jsem dělal jedno celé odpoledne s kolegou takový test na louce, MgS x Basiair v souvislosti s naváděcími oky 40 a 50mm, tudíž žádné domněnky nebo jedna paní povídala, takže vyber dobře... :-)) Ať se daří.

            Luger46 - Profil | St 13.9.2017 23:38:54

            vundu >> zkus 110 gr olovo, poletí dál, nesmíš se bát do toho jebnout :)) silon 0,28 se šokovkou šnůrou do 0,30 a min 15 m přidáš. S MGS to bude lítat luxus.

              vundu - Profil | St 13.9.2017 23:05:57

              rosan >> 3lb

                rosan - Profil | St 13.9.2017 23:02:53

                vundu >> jj v tom označení jsem se sekl :-).jakou mas libraz?

                  vundu - Profil | St 13.9.2017 22:27:47

                  Luger46 >> cus namestku....jaka?? jako zatim spokojenost...
                  bez koule se 100g na poli 152 a to uz asi vic nepujde...ale i tak luxus...ted setrim na magneska, takze tak nejak bude spokojenost velika :-D

                  jinak na vode s dvackou kouli cca 120-130...na vode to nezmerim :-D

                    Luger46 - Profil | St 13.9.2017 22:04:56

                    vundu >> servus a co spokojenost? kolik si z nich vymáčkl? já jsem zatím spokojenej

                      Darďas - Profil | St 13.9.2017 21:32:17

                      Zdravím pánové.Nemáte někdo tyto proutky?-Carboflex ClassX Feeder 360cm/40-120g/
                      Uvažuji o koupi.

                        vundu - Profil | St 13.9.2017 21:26:11

                        rosan >> ..jen te poupravim, ze to neni ntx ale nxt....

                        jinak tady mas bratranky tech tvych ;-))

                          rosan - Profil | St 13.9.2017 16:53:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          sportex specimen ntx 360/2.75lb

                            venasvit - Profil | Po 3.7.2017 16:07:58

                            Ahoj máte někdo zkušenosti Sportex F.B.C. II Carp 13ft 3.5lb nový model a kde nejlépe koupit. Díky

                              John1 - Profil | St 10.5.2017 17:01:22

                              Ahoj Sportexáci , prosím poraďte - sháním 3dílný prut 3,6m 3,25 nebo 3,5lb - je takový Sportex a kolik tak stojí ? Děkuji za radu.

                                Kubajz - Profil | St 10.5.2017 16:07:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak jsem to stihl v hodině dvanácté.Možná ještě pár sekund po.Konečně jsem se rozhoupal a už mě říkají pane.Trachtíňáku.......díky :-)

                                  Dušan_hp - Profil | Ne 26.2.2017 19:15:43

                                  Luger46 >> taky mám 0,28. Loni jsem na Morionu měl 5500 XTC, letos nasadím BB-XTA, třeba tomu také pomůže. Je teda pravda, že spíš ho trápím s "prasárnama" na řece, protože jinak chodím na rybníky kolem 4 ha a házím kolem 80m :)

                                    Luger46 - Profil | Ne 26.2.2017 18:44:51

                                    Dušan_hp >> jo ještě u NXT používám silnější 0,31 mm silon oproti Morionu takže s NXT to fakt lítá dál.

                                      Luger46 - Profil | Ne 26.2.2017 18:43:42

                                      vundu >> to je reálné