Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Luger46 - Profil | Pá 13.11.2015 8:54:08

Slavík >> tak si jdi ještě hajnout :))))

    Slavík - Profil | Pá 13.11.2015 8:51:36

    Luger46 >> ále už nic, špatně jsem koukal :)

      Luger46 - Profil | Pá 13.11.2015 8:46:57

      Slavík >> cooo? :))

        Slavík - Profil | Pá 13.11.2015 8:08:38

        Luger46 >> jakej karát ? :))

          Luger46 - Profil | Čt 12.11.2015 23:11:29

          Kdo by měl zájem, prodávám Moriony 12 ft 2.75 lb, přikupil sem Brilanty a Moriony mám ted navíc.

            šmája - Profil | Čt 12.11.2015 13:18:38

            Zdravím, sháním sportex morion 12Ft 2,5Lb celoduplon, kdyby mel tady nekdo ve spolek v zajmu prodat, prosim o sz. Diky a at se darí

              kkkarlos - Profil | Út 10.11.2015 20:25:33

              Sportex Hyperion po akci....

                j.sladkay - Profil | Pá 6.11.2015 13:44:18

                mal niekto v paprckach novy carat? idealne 60 alebo 80g

                  speed641 - Profil | So 19.9.2015 12:39:53

                  alda2211 >> alda221 víc,tak jen ta1 - 19.9.2015 8:38:52 >> Asi tak,víc tam dávat nebudu.Je to tak - akorát...Když bude třeba-tak tahem-ostřejším...Díky moc,měj se....:-)

                    alda2211 - Profil | So 19.9.2015 8:38:52

                    speed641 >> cau e se jevil ve 3lbs udeal 110g jedine co e vadilo bylo ze sedlo bylo blizko a nemel jse vetsi paku ale am dlouhe ruce :-)

                      speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 22:00:32

                      Travex >> Stovka kapka-vid...Já jsem také ta.Víc tipoval a pak jen tahem.Zkoušel jsem zatím od 60gr -do 100gr - kapky obyč i s brkem-trubičkou a lítá to,jako bejk...Lepší,než s těma Sussexama.Zdolávačka taky dobrá,když chceš zabrat-můžeš-fakt pecka...

                        Travex - Profil | Pá 18.9.2015 20:12:58

                        speed641 >> Mně na to sedí nejvíce 100 gramové olovo. Spíš háži ale 90 gramů. Mám ty 3 librové a novější typ.

                          speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 20:04:53

                          Ještě se vás chlapi zeptám.Protože mám proutky krátce-jakou nejvhodnšjší zatížení by jste doporučovali.Beru to z praxe-vlasec 0.30-až-0.40mm.Se Sussexama - 3.5lbs -3.90m jsem pověsil 100-120gr kapku a poslal jsem to k nebesům-ostrýmTAHEM...S 0.30mm to letělo až snad do louky na protějším břehu-kdybych to nastopnul.Se silnějšími vlasci,samozřejmě dálky padají-nebo vítr ap.Jak optimálně i maximálně zatěžovat tyto FBC-3lbs-písněte,dík...:-)

                            speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 19:22:53

                            Tak nakonec je přenechám někomu jinému-kdo je naplno využije.Je to asi fakt moc...FBC-nedám.V případě potřeby si koupím ty samé,ale 3.5lbs.Volal jsem i jiným kámošům-kaprařům a každej mi řekl,že FBC nemám dávat z ruky.Budu jim věřit,Chytaj Sportexy už léta a prošly jim prackama-snad všechny kap. co jsou...Mě se jeví také moc pozitivně.
                            Tak se mějte pánové,hodně pěkných úlovků...:-)

                              speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 9:30:53

                              speed641 >> Už jsem se rozhodl-beru je...Uvidíme...

                                speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 8:46:13

                                smike >> Ano,ten starší model-ještě opravdu německý.Mám je necelý měsíc...

                                  smike - Profil | Pá 18.9.2015 8:44:09

                                  speed641 >> tos kupoval starsi?

                                    speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 8:20:50

                                    king76 >> Já s řídím řadu let takovým pravidlem.Raději mít trochu cajky předímenzované,než naopak - brát to na ,,krev,,...Házet blíže mohu kdykoliv...,Zdolávat menší,nebo průměrné ryby-to je normální...Ale opravdová kvalita,ta se pozná - právě v těch extrémních situacích....V opačném případě praskají blanky,přichází se o opravdu životní ryby...Kapří ,,dědulové,, se málokdy vyskytují na volné vodě...10-15 kg-neřeším...To by bylo v pohodě...
                                    Nejlraději bych ty mé ,vyměnil za ty samé FBC ale ve 3.5lbs...Jsou fakt super a krásné...Našel by se někdo...Tel- 723 77 66 32

                                      speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 7:58:32

                                      smike >> Ahoj.S těmi FBC nahodím v pohodě kam potřebuji.Velké,proudné řeky nechytám.Jen jsem stále chytal s 3.5lb a 3.90m.Byrony-Sussexy.Někdo říká,že mi to Sportex ten rozdíl dorovná-v pohodě.Já jsem chtěl,protože zavážím-hážu většínou k nějakým překážkám,mít jistotu,že i opravdu trofejní ryby po záseku otočím a následně zdolám.
                                      Když jsem se ,,opřel do těch Sussexů-měly garantováno 15kg -otočil,zabrzdil jsem i kapry přes 20kg
                                      Sportexy FBC mám prvně,Jsou to úžasný klacky ...Jestli to zvládnou také-myslím si,že určitě,pak bych ty od Vítka nebral,-ale -rozumíš...Nemám s nimi ještě zkušenosti.Pruty chytily zatím jen 8 ryb do 12kg -mám je moc krátce...Zdolávačky v pohodě,rezerva také dostatečná-tak nevím...
                                      .

                                        smike - Profil | Pá 18.9.2015 4:05:32

                                        speed641 >> zdar.pokud nehodis s temi fbc,,co mas na obrazku, tycky na rajcata od vitka ti nepomuzou.ty tvoje sportexy jsem mel a kdyby mi je neukradli, mam je doted.supr na odhoz i zdolavani.doba uz je jinde, tehdy bylo treba na palave hazet daleko, dneska se s takovyma kopytama oproti fbc budes akorat trapit.