- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fan club Sportex
cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky
Kolik že prutů od této značky vlastníte???
A) nemám žádnej...polepším se...20%
B) jsem na začátku...1-2 ks44%
C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%
D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%
E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%
F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%
Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
157x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Luger46 - Profil | Čt 12.11.2015 23:11:29
Kdo by měl zájem, prodávám Moriony 12 ft 2.75 lb, přikupil sem Brilanty a Moriony mám ted navíc.
šmája - Profil | Čt 12.11.2015 13:18:38
Zdravím, sháním sportex morion 12Ft 2,5Lb celoduplon, kdyby mel tady nekdo ve spolek v zajmu prodat, prosim o sz. Diky a at se darí
speed641 - Profil | So 19.9.2015 12:39:53
alda2211 >> alda221 víc,tak jen ta1 - 19.9.2015 8:38:52 >> Asi tak,víc tam dávat nebudu.Je to tak - akorát...Když bude třeba-tak tahem-ostřejším...Díky moc,měj se....:-)
alda2211 - Profil | So 19.9.2015 8:38:52
speed641 >> cau e se jevil ve 3lbs udeal 110g jedine co e vadilo bylo ze sedlo bylo blizko a nemel jse vetsi paku ale am dlouhe ruce :-)
speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 22:00:32
Travex >> Stovka kapka-vid...Já jsem také ta.Víc tipoval a pak jen tahem.Zkoušel jsem zatím od 60gr -do 100gr - kapky obyč i s brkem-trubičkou a lítá to,jako bejk...Lepší,než s těma Sussexama.Zdolávačka taky dobrá,když chceš zabrat-můžeš-fakt pecka...
Travex - Profil | Pá 18.9.2015 20:12:58
speed641 >> Mně na to sedí nejvíce 100 gramové olovo. Spíš háži ale 90 gramů. Mám ty 3 librové a novější typ.
speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 20:04:53
Ještě se vás chlapi zeptám.Protože mám proutky krátce-jakou nejvhodnšjší zatížení by jste doporučovali.Beru to z praxe-vlasec 0.30-až-0.40mm.Se Sussexama - 3.5lbs -3.90m jsem pověsil 100-120gr kapku a poslal jsem to k nebesům-ostrýmTAHEM...S 0.30mm to letělo až snad do louky na protějším břehu-kdybych to nastopnul.Se silnějšími vlasci,samozřejmě dálky padají-nebo vítr ap.Jak optimálně i maximálně zatěžovat tyto FBC-3lbs-písněte,dík...:-)
speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 19:22:53
Tak nakonec je přenechám někomu jinému-kdo je naplno využije.Je to asi fakt moc...FBC-nedám.V případě potřeby si koupím ty samé,ale 3.5lbs.Volal jsem i jiným kámošům-kaprařům a každej mi řekl,že FBC nemám dávat z ruky.Budu jim věřit,Chytaj Sportexy už léta a prošly jim prackama-snad všechny kap. co jsou...Mě se jeví také moc pozitivně.
Tak se mějte pánové,hodně pěkných úlovků...:-)
Tak se mějte pánové,hodně pěkných úlovků...:-)
speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 8:46:13
smike >> Ano,ten starší model-ještě opravdu německý.Mám je necelý měsíc...
speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 8:20:50
king76 >> Já s řídím řadu let takovým pravidlem.Raději mít trochu cajky předímenzované,než naopak - brát to na ,,krev,,...Házet blíže mohu kdykoliv...,Zdolávat menší,nebo průměrné ryby-to je normální...Ale opravdová kvalita,ta se pozná - právě v těch extrémních situacích....V opačném případě praskají blanky,přichází se o opravdu životní ryby...Kapří ,,dědulové,, se málokdy vyskytují na volné vodě...10-15 kg-neřeším...To by bylo v pohodě...
Nejlraději bych ty mé ,vyměnil za ty samé FBC ale ve 3.5lbs...Jsou fakt super a krásné...Našel by se někdo...Tel- 723 77 66 32
Nejlraději bych ty mé ,vyměnil za ty samé FBC ale ve 3.5lbs...Jsou fakt super a krásné...Našel by se někdo...Tel- 723 77 66 32
speed641 - Profil | Pá 18.9.2015 7:58:32
smike >> Ahoj.S těmi FBC nahodím v pohodě kam potřebuji.Velké,proudné řeky nechytám.Jen jsem stále chytal s 3.5lb a 3.90m.Byrony-Sussexy.Někdo říká,že mi to Sportex ten rozdíl dorovná-v pohodě.Já jsem chtěl,protože zavážím-hážu většínou k nějakým překážkám,mít jistotu,že i opravdu trofejní ryby po záseku otočím a následně zdolám.
Když jsem se ,,opřel do těch Sussexů-měly garantováno 15kg -otočil,zabrzdil jsem i kapry přes 20kg
Sportexy FBC mám prvně,Jsou to úžasný klacky ...Jestli to zvládnou také-myslím si,že určitě,pak bych ty od Vítka nebral,-ale -rozumíš...Nemám s nimi ještě zkušenosti.Pruty chytily zatím jen 8 ryb do 12kg -mám je moc krátce...Zdolávačky v pohodě,rezerva také dostatečná-tak nevím...
.
Když jsem se ,,opřel do těch Sussexů-měly garantováno 15kg -otočil,zabrzdil jsem i kapry přes 20kg
Sportexy FBC mám prvně,Jsou to úžasný klacky ...Jestli to zvládnou také-myslím si,že určitě,pak bych ty od Vítka nebral,-ale -rozumíš...Nemám s nimi ještě zkušenosti.Pruty chytily zatím jen 8 ryb do 12kg -mám je moc krátce...Zdolávačky v pohodě,rezerva také dostatečná-tak nevím...
.
smike - Profil | Pá 18.9.2015 4:05:32
speed641 >> zdar.pokud nehodis s temi fbc,,co mas na obrazku, tycky na rajcata od vitka ti nepomuzou.ty tvoje sportexy jsem mel a kdyby mi je neukradli, mam je doted.supr na odhoz i zdolavani.doba uz je jinde, tehdy bylo treba na palave hazet daleko, dneska se s takovyma kopytama oproti fbc budes akorat trapit.
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59872
Opravy a úpravy navijáků5905
Udírny a uzení51143
Čína - objednali ste uz nieco?15741
Rybářsko-houbařské jádro .-)45011
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Geoff Anderson a další funkční oblečení817
Klub fanoušků Daiwa1013
Sranda bez nadsázky 🤘10860
Správný muž má v kapse nůž8081
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 20.7 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Chuchle (Vltava) | 17.4 °C | 45 cm | 50.9 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











