Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Po 2.6.2014 19:15:08

PETLOV >> zdar,vem mi zítra ten vezírek...asi to zkusím

    Nctvrtmile - Profil | So 31.5.2014 17:10:11

    PETLOV >> počkáme a uvidíme,co se bude sadit na podzim,když nic,tak opravdu ty finance došli...

      Nctvrtmile - Profil | Pá 30.5.2014 18:02:57

      PETLOV - 29.5.2014 21:25:45 >>tak co stavis se....

        NPETLOV - Profil | Čt 29.5.2014 21:25:45

        ctvrtmile >> no radsi se o tom zmin pepovi at se o tom taky vi trochu vejš co se tam deje !!

          Nctvrtmile - Profil | Čt 29.5.2014 21:22:52

          PETLOV >> a co tento stejnokroj...no,nebudí respekt...

            NPETLOV - Profil | Čt 29.5.2014 21:17:56

            ctvrtmile >> vezmu radsi svojeho hafika..dneska byl docela nas..anej :))

              Nctvrtmile - Profil | Čt 29.5.2014 21:07:53

              PETLOV >> sorry zapoměl jsem vložit...

                Nctvrtmile - Profil | Čt 29.5.2014 21:07:02

                PETLOV >> a kdyby jsi vlastnil tohle...tak...by se z toho asi pos.rali...

                  NPETLOV - Profil | Čt 29.5.2014 21:00:28

                  ctvrtmile >> no nevim jestli by prchali,ale urcite si neco upytlacily...dneska jsem tam nasel spoustu supin a vidlicku z vetve,mozna ze to bylo po nekom z nocni akce,tezko rist,ale ohniste tam bylo videta ti co tam byli vcera tak si tam davali pekne do nosu takovej svedskej stul :)))

                    Nctvrtmile - Profil | Čt 29.5.2014 20:51:16

                    PETLOV >> no,ale kdyby jsi přišel oděn do stejnokroje RS,čišela by z tebe autorita nejméně na sto metrů,a kluci vágusáčtí by tě spatřili a prchali,seč by jim nohy stačily...ale takto tě považovali pouze za konkurenci,která jim přišla uzmout žvanec,a zabrat vip flek u panelů...!!!

                      NPETLOV - Profil | Čt 29.5.2014 7:56:25

                      ctvrtmile >> Vcera jsem se byl podivat vecer na lyskach...cca 2 rybaři...........ale zacinaji se tam opet schazet ruzna individua,ktere bezne vídáme kolem marketu jak zebraj penize atd.,vcera si tam delali piknik i s taborakem primo u vody a nakonec vykoupani v rybnice.....s takovou za chvili muzem cekat ze si tam budou i chytat ryby kdyz dostanou hlad,ja jsem tam RS letos videl snad jen jednou i kdyz ta snima nic neudela jedine ze by zavolala policii.Je jasne psano ze bez platne mistenky k lovu na tento revir zde nema nikdo co delat !!!

                        NPETLOV - Profil | St 28.5.2014 22:03:35

                        ctvrtmile >> no jsou to ty navi,ale podle karty bych do toho asi nesel !!!!!!!!

                          Nctvrtmile - Profil | St 28.5.2014 16:39:49

                          PETLOV >> tady jsou ty navi,o kterých jsem mluvil:Nabízím: Prodam 2 navijaky Shimano SGT 6000 + náhradní cívky. Cena za oba 1500kč. Bojovka,plně funkční .tel.722482999
                          rbtweety ŸPoslat soukromou zprávu.

                            NPETLOV - Profil | St 28.5.2014 9:03:39

                            ctvrtmile >> jj,taky jsem se nad nema pozastavil !!

                              Nctvrtmile - Profil | St 28.5.2014 8:01:38

                              PETLOV >> ty grafy jsou tam dost dobrý,třeba ten,kdo nejvíc masaří...

                                NPETLOV - Profil | Út 27.5.2014 23:22:23

                                SOCIOEKONOMICKA STUDIE SPORTOVNIHO RYBOLOVU ČRS a MRS V ČESKE REPUBLICE
                                http://www.rybsvaz.cz/download/rada/CRS_socioekonom​icka_studie_2009.pdf

                                  NPETLOV - Profil | Út 27.5.2014 14:33:19

                                  ctvrtmile >> v garaži :))

                                    Nctvrtmile - Profil | Út 27.5.2014 10:05:33

                                    PETLOV >> na Hartě na Potštátě byla prej velká bída,kde budeš po dvanácté...???

                                      NPETLOV - Profil | Út 27.5.2014 8:38:31

                                      ctvrtmile >> uz jsem se dival,ale nechci bilou.

                                        Nctvrtmile - Profil | Út 27.5.2014 8:25:21

                                        PETLOV >> tady máš tu pletenku:
                                        N Nabízím: POWER PRO originál zabalená, průměr 0,18mm - 9kg, barva bílá, v celku 500m(5x100m). Můžu nechat po sto metrech. Vhodná na vláčku nebo místo vlasce na položenou. Cena 2Kč/m.
                                        Baba ŸPoslat soukromou zprávu., jbabuska@seznam.cz, tel.604426023