Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

PETLOV - Profil | Po 26.5.2014 23:10:15

king76 >> ne jsem zrovna v praci :))

    king76 - Profil | Po 26.5.2014 22:39:55

    PETLOV >> jedeš na závody?

      PETLOV - Profil | Po 26.5.2014 21:10:30

      ctvrtmile >> Tak tady je uz konecny termin pro ty zavody na rynskem rybnice !!!

        ctvrtmile - Profil | Po 26.5.2014 15:28:02

        PETLOV >> tak kdy jdeš na ně...nebo už masíš...???

          ctvrtmile - Profil | So 24.5.2014 20:35:41

          PETLOV >> jj,ale nevím,jestli to zvládnu v práci...ty záda mě ještě zlobí...

            PETLOV - Profil | Pá 23.5.2014 14:05:03

            ctvrtmile >> mam pro tebe toho yesíka :))

              PETLOV - Profil | Čt 22.5.2014 16:42:54

              ctvrtmile >> Tak novy termin na rybarske zavody v Prosenicich na rýnskem rybniku je 21.6.2014.....tak uz se pripravuj :)))

                king76 - Profil | St 21.5.2014 23:35:14

                PETLOV >> jj přesně tak jak říkáš.

                  PETLOV - Profil | St 21.5.2014 23:33:06

                  king76 >> to mas pravdu,ale tomu se neda zabranit a proto se musime starat o nase reviry.

                    king76 - Profil | St 21.5.2014 23:27:28

                    PETLOV >> jj stejně to zase naroste a bude to jak džungle :-)

                      PETLOV - Profil | St 21.5.2014 23:25:58

                      king76 >> no asi jo,ted se tady hodne seče vsude kolem.

                        king76 - Profil | St 21.5.2014 23:24:28

                        PETLOV >> na sečení trávy asi lepší ted,ono po těch deštích hodně rychle porostla.

                          PETLOV - Profil | St 21.5.2014 23:22:39

                          king76 >> moje řeč,ale v dubnu jeste nebyla trava tak vysoka,tak prisla na radu az ted.

                            king76 - Profil | St 21.5.2014 23:19:20

                            PETLOV >> však to je nakonec jedno hlavně,že se udělá kus práce.

                              PETLOV - Profil | St 21.5.2014 23:16:12

                              king76 >> myslim,ze jo,ale presne nevim.

                                king76 - Profil | St 21.5.2014 23:12:43

                                PETLOV >> loni ste to měli taky v květnu?

                                  PETLOV - Profil | St 21.5.2014 23:11:30

                                  king76 >> to vis neni to tak jednoduche asi jak u vas (nemyslim tim udelat brigadu).

                                    king76 - Profil | St 21.5.2014 23:06:53

                                    PETLOV >> se divím,že tak pozdě děláte brigády my sme měli v dubnu.

                                      PETLOV - Profil | St 21.5.2014 22:56:18

                                      Tak a finalni pohled :))

                                        PETLOV - Profil | St 21.5.2014 22:55:14

                                        konecne to vypada k svetu a ne jak v buši...ted je to echt !!