Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Ne 8.6.2014 14:05:52

ctvrtmile >> Taky neco co poteší :)))

    Nctvrtmile - Profil | Ne 8.6.2014 12:05:06

    PETLOV >> a páteční amuří dorost...

      Nctvrtmile - Profil | Ne 8.6.2014 12:04:06

      PETLOV >> a včerejší 60ka z komerčního rybníka...

        Nctvrtmile - Profil | Ne 8.6.2014 12:02:15

        PETLOV >> tady je odkaz:http://www.rybnikypolouvsi.cz/

          NPETLOV - Profil | So 7.6.2014 10:34:20

            NPETLOV - Profil | So 7.6.2014 9:58:53

            LONEK >> neco pro tebe pivecko IRON MAIDEN ...........:)))))

              NPETLOV - Profil | So 7.6.2014 9:23:58

              ctvrtmile >> tak jsme se zasmali a ted realita....mas to posrotovane !!!!....tak se pro to stav...volal jsem ti,ale...no coment !!!

                Nctvrtmile - Profil | Pá 6.6.2014 16:53:48

                  Nctvrtmile - Profil | Čt 5.6.2014 14:51:15

                  PETLOV >> volal jsem na Vrtůvku,má vyplej mobil...

                    Nctvrtmile - Profil | Čt 5.6.2014 14:49:37

                    PETLOV >> automaticky se tam zapisují estébáci...!!!

                      Nctvrtmile - Profil | Čt 5.6.2014 14:47:25

                      PETLOV >> black list na Zámečku:http://www.jakoz.cz/nabidky/cerna-listina/

                        NPETLOV - Profil | St 4.6.2014 7:36:32

                        ctvrtmile >> http://www.mrsbrno.cz/prodejci-povolenek...........​myslim ze jde koupit i jednodenni na musov :))

                          Nctvrtmile - Profil | Út 3.6.2014 21:25:00

                          PETLOV >> jinak dva kapře 35 a 20 cm a karas tak 15 cm,a Sťuart mi chtěl čórchnout rohlik...

                            Nctvrtmile - Profil | Út 3.6.2014 21:22:32

                            PETLOV >> změřím to až o víkendu a pošlu ti to sms do práce...

                              NPETLOV - Profil | Út 3.6.2014 18:25:29

                              ctvrtmile >> jo a jeste dragoun povidal ze na ten jadran chodi pekni uchylaci....jak se tam vzadu na te nuda louce zacnou vyvalovat ty samice s bobřiskama,tak si tam hned zacnou v křoví mastit vašky...dragoun je špion vsechno vidí :)))

                                NPETLOV - Profil | Út 3.6.2014 18:12:30

                                ctvrtmile >> Napis mi pak ty rozmery toho plechu a zitra se stavim pro tu kuku.

                                  NPETLOV - Profil | Po 2.6.2014 19:54:51

                                  ctvrtmile >> jo a stavim se na tu evidencku.