Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 22:53:24

Není nad poradnou techniku:))

    NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 22:51:49

    Na vecer jeste posledni faze sečení.

      NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 22:50:21

      ctvrtmile >> Lovna mista...delam za priplatek :))

        Nctvrtmile - Profil | St 21.5.2014 20:08:39

        PETLOV >> doufám,že jste mi ten můj flek sesekli přesně na míru...!!!

          NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 17:55:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nekde to byla neskutecna dzungle a chlapi ty chuchvalce silonu co tam po vas zustavaji si prosim noste domu,jak se to namota na hlavu krovinorezu to je humus a nejen to...do tech silonu se muze zamotat kacena nebo jine zvire a nasledek je asi jasny !!

            NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 17:51:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dnes brigada....Lysky

              NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 17:49:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes brigada...Lysky

                NPETLOV - Profil | St 21.5.2014 17:47:46

                ctvrtmile >> to bud rad ze te jeste nenahaneli divocaci jak me loni :)))

                  Nctvrtmile - Profil | St 21.5.2014 10:23:16

                  PETLOV >> jak jsem včera šel,u výpusti něco skočilo...málem jsem se posra((l...

                    NPETLOV - Profil | Út 20.5.2014 23:40:31

                    king76 >> jojo...tak jak rikas...mam rad u vody klid...laguna neni to prave,ale nerikam ,ze na lyskach nechodi rybari,ale je to prece jenom mimo mesto a mam to kousek.

                      Nking76 - Profil | Út 20.5.2014 23:36:37

                      PETLOV >> tam tě to moc nelaká,tam v létě bývá rušno hodně lidí tam chodí na procházku kolem vody a poblíž hospoda věřím,že to není to pravé ořechové raději lýsky tam to je o něčem jiném :-)

                        NPETLOV - Profil | Út 20.5.2014 23:31:13

                        king76 >> tak 3-4x do roka.

                          Nking76 - Profil | Út 20.5.2014 23:27:56

                          PETLOV >> jezdíš aji na lagunu?

                            NPETLOV - Profil | Út 20.5.2014 23:22:54

                            ctvrtmile >> nastesti ne,ale cvakala mi ...:))

                              Nctvrtmile - Profil | Út 20.5.2014 23:20:48

                              PETLOV >> divočák tam nečíhal...u toho hnoje...???

                                Nctvrtmile - Profil | Po 19.5.2014 17:11:01

                                PETLOV >> tak na ten zítřek vyšpekuluj nějakou funkční taktiku...

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 19.5.2014 10:38:00

                                  PETLOV >> už to tam zase jede...teď mezi sebou...

                                    NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 21:22:20

                                    ctvrtmile >> jo,jo......vim o cem mluvim :))))))

                                      Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 21:20:20

                                      PETLOV >> jj,asi jo,ale Martimo ti mluví z duše...co...???

                                        NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 20:54:41

                                        ctvrtmile >> to se nejak udela !