Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 20:53:21

PETLOV >> víš jak do Předmostí jezdí autobusy...já ne...!!!tak zítra...

    NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 20:50:57

    ctvrtmile >> ok,vem ji hned zitra do prace stavim se na košt :)

      Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 20:48:55

      PETLOV >> ok,pětiletá stačí...???

        NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 20:45:19

        ctvrtmile >> ok,ale ne zadnej metyl !!!!!!!!!!...jedine kvalitni :))

          Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 20:40:31

          PETLOV >> tak ten zvonek beru za flašku...bereš...???

            NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 20:37:22

            ctvrtmile >> no nesehnal,ale kdybych se dival tam,tak bych si sehnal to zas jo !

              Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 20:33:51

              PETLOV >> sehnal jsi liquere a schoval ho v garage...???

                NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 20:29:01

                ctvrtmile >> hledim,ale radsi doma ...v garazi je to moc nebezpecne :)))

                  Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 20:27:13

                  PETLOV >> myslel jsem,že hledíš na hokej...???

                    NPETLOV - Profil | Ne 18.5.2014 9:29:29

                    ctvrtmile >> perfektni priste jdu zas !!

                      Nctvrtmile - Profil | Ne 18.5.2014 6:37:52

                      PETLOV >> tak co...neutopil jsi se tam...???kolik bylo hrčáků...???

                        NPETLOV - Profil | So 17.5.2014 18:35:00

                        LONEK >> Ta taska vypada solidne,ale na pruty to neni !!

                          NPETLOV - Profil | So 17.5.2014 18:33:39

                          ctvrtmile >> taky uz jsem se uchylil do tepla,ale jeste uvidim :))

                            Nctvrtmile - Profil | So 17.5.2014 18:30:42

                            PETLOV >> prší tu jak kráva-nepřijedu.

                              NPETLOV - Profil | So 17.5.2014 15:14:56

                              ctvrtmile >>jo a radsi volej,protoze jdu do garage a notas neberu,jdu cumet na hokej :))))..slivovicka by bodla nemas nejakou navíííííííííííc :)))

                                NPETLOV - Profil | So 17.5.2014 15:02:03

                                ctvrtmile >> nevim,nevim....byl jsem se tam ted podivat a ryby moc nejdou (spis vubec)..nechces se teda vecer stavit kolem te 19h. a uvidime ?

                                  Nctvrtmile - Profil | So 17.5.2014 14:16:20

                                  PETLOV >> takže tady už hodinu prší,a dost...počkáme...???

                                    Nctvrtmile - Profil | So 17.5.2014 11:51:19

                                    PETLOV >> když se dívám na radar jak to vypadá bude dost pršet...tak nevím...moc se mi do toho nečasu nechce...!!!

                                      Nctvrtmile - Profil | So 17.5.2014 6:59:22

                                      Zrušeno i na Jadranu:
                                      !Rybářské závody se vzhledem k nepřízni počasí přesouvají na sobotu 24. května 2014, prezentace od 5:00 hod.!!