Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Čt 15.5.2014 15:17:33

PETLOV >> ale už jsem to měl naplánovaný...

    NPETLOV - Profil | Čt 15.5.2014 15:07:43

    ctvrtmile >> vsak o ne neprijdes bude nahradni termin !!!

      Nctvrtmile - Profil | Čt 15.5.2014 15:04:53

      PETLOV >> kuwa... a já na ně byl tak naspeedovanej....!!!

        NPETLOV - Profil | Čt 15.5.2014 14:03:53

        ctvrtmile >> Jo a jinak prave jsem dostal hlášku na mail,ze zavody na Rýnskem rybniku v Prosenicich se odkladaji z duvodu spatneho pocasi,tak pokud o nekom vis dej mu vedet,ze se to odklada !!!!!!......nahradni termin se zatim neví !!!!!

          NPETLOV - Profil | Čt 15.5.2014 13:49:51

          ctvrtmile >> jo budu se stav.

            Nctvrtmile - Profil | Čt 15.5.2014 11:57:04

            PETLOV >> budeš doma v 16:00 hod..???že bych se stavil na pokec...

              Nctvrtmile - Profil | Čt 15.5.2014 10:46:31

              PETLOV >> tak mi to pošli do SZ...ať vím co je to za bandu...

                NPETLOV - Profil | St 14.5.2014 21:41:50

                ctvrtmile >> nemusim mit vsechno slidile :))))

                  Nctvrtmile - Profil | St 14.5.2014 17:16:23

                  PETLOV >> tady máš jeden do zálohy:naviják Spro Hardliner pro LCS 5600. Dvoukomorové pouzdro s kapsou na vidličky a dvěma menšími kapsami na drobnosti. Cena za komplet 1700 plus případná pošta.
                  Mirda50 ŸPoslat soukromou zprávu.

                    Nctvrtmile - Profil | St 14.5.2014 16:38:41

                    PETLOV >> nedělej frajera...flajzare...

                      NPETLOV - Profil | Út 13.5.2014 20:44:21

                        NPETLOV - Profil | Út 13.5.2014 20:38:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ctvrtmile >> a jeste jeden Hrošík :))).......povedeni kousci :))

                          NPETLOV - Profil | Út 13.5.2014 20:37:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ctvrtmile >> Rostovi......nove samo domo cihatka....Smoula

                            NPETLOV - Profil | Út 13.5.2014 20:17:20

                            ctvrtmile >> nic moc,samy cudly :)).ale boleni tam pekne řádijou...az to zacne pujdu je tam prubnout !!

                              Nctvrtmile - Profil | Út 13.5.2014 16:08:39

                              PETLOV >> tak jak to dnes tahalo na tom Pánským...samý hrčáky...???

                                Nctvrtmile - Profil | Po 12.5.2014 21:11:33

                                PETLOV >> zkusím,ale nic neslibuju...však ještě uvidíme...

                                  NPETLOV - Profil | Po 12.5.2014 20:57:55

                                  ctvrtmile >> zkus si zaridit volno aspon na ty dva dny na ten mušov !!!...(9.-16.8.) mam termin.

                                    Nctvrtmile - Profil | Po 12.5.2014 20:54:34

                                    king76 >> zdar,ty fotky jsou z Tofy,je to tento revír,ten za Bečvou se jmenuje Za Sokolovnou...http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Freviry&lang=cz​&fromIDS=&typ=mpr

                                      NPETLOV - Profil | Po 12.5.2014 20:51:58

                                      ctvrtmile >> no asi jo...zitra uz nejdu a pak 4 dny makam,tak v nedeli snad jo.

                                        Nctvrtmile - Profil | Po 12.5.2014 20:43:55

                                        PETLOV >> pošetři to trochu,ať můžeme taky někdy zajít zamasit spolu...neděle...!!!