Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | St 5.2.2014 20:17:17

LONEK >> pokud to doveze,ale říkal,že do pátku to stihne...

    NLONEK - Profil | St 5.2.2014 19:59:28

    PETLOV >> mas nalito !!

      NLONEK - Profil | St 5.2.2014 19:58:52

      ctvrtmile >> v patek jsu doma az o pul pate a peta je v praci,tak kdyz tak to nech v prosenicich a jak pojede peta do prace tak mi to hodi dom a dam mu penize je to domluveny,ok ?

        Nctvrtmile - Profil | St 5.2.2014 17:19:17

        PETLOV >> tady to vypadá na konečnou:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626157

          Nctvrtmile - Profil | St 5.2.2014 9:27:54

          PETLOV >> takže vypito-odlito...gut...!!!

            NPETLOV - Profil | Út 4.2.2014 21:23:19

            LONEK >> nedekuj a radsi nalej...zitra se stavim :)))

              NLONEK - Profil | Út 4.2.2014 20:29:54

              DÍK...

                NPETLOV - Profil | Út 4.2.2014 20:11:17

                ctvrtmile >> jj,tak nejak olovo odlite a slivka vypita,takze splneno :))))

                  Nctvrtmile - Profil | Út 4.2.2014 16:58:24

                  LONEK >> do pátku by měla být ta řepka...

                    Nctvrtmile - Profil | Út 4.2.2014 16:54:25

                    PETLOV >> tak co,odlejváte...olovo nebo slivku z flaše...???

                      Nctvrtmile - Profil | Út 4.2.2014 10:21:45

                      PETLOV >> to jsem teda zvědavej...ale spíš tomu dávám nulovou šanci...

                        Nctvrtmile - Profil | Út 4.2.2014 10:20:04

                        PETLOV >> bral bych,ale nejsou love...

                          NPETLOV - Profil | Út 4.2.2014 1:25:41

                          ksanda >> no to mas pravdu,takovych projektu bylo vic a vzdy se neco vys...lo a prachy jenom litaly.

                            Nksanda - Profil | Út 4.2.2014 1:14:45

                            PETLOV >> mno pral bych vam aby to nedopadlo jako nas megaprojekt Plumlovska prehrada taky to byla super myslenka a co z toho vzniklo skoda mluvit...

                              NPETLOV - Profil | Út 4.2.2014 1:12:33

                              ksanda >> no uvidime co z toho zas bude :))),ale zas je dobre ze aspon nekdo chce neco zmenit,a ze to zaplati mesto,to bych neresil kdyz maji na jine pic...viny !!!!!!!!

                                Nksanda - Profil | Út 4.2.2014 0:55:25

                                PETLOV >> dyt je to jasne jak sfin rybari se na to vykaslali a zanedbali to tak ted vse hodi na mesto at to danovi poplatnici zaplati a oni si budou hospodarit... to si zase nekdo pekne nahrabe :-D

                                  NPETLOV - Profil | Út 4.2.2014 0:34:20

                                  ctvrtmile >>Na kabelovce příspěvek předsedy ČRS MO Přerov p. Majera. Předložil městu požadavek na obnovení rybníků mezi Předmostím a Dluhonicema.
                                  V příspěvku byla informace, že některý z rybníků bude na sportovní rybolov.
                                  http://www.tvprerov.cz/index.php/prerovske-aktualit​y/rok-2014/leden/youtubegallery?galleryid=54&videoi​d=BoRv7YazsJI#youtubegallery

                                    NPETLOV - Profil | Po 3.2.2014 21:57:46

                                    ctvrtmile >> tak ho beres ne ???....ja uz echo mam !!

                                      Nctvrtmile - Profil | Po 3.2.2014 8:56:47

                                      PETLOV >> až se probereš,tak přijeď na kafe,dělám do šesti...