Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Ne 2.2.2014 8:26:01

PETLOV >>OK napiš,už se nemůžu dočkat...

    NPETLOV - Profil | Ne 2.2.2014 6:47:38

    ctvrtmile >> Budu s nim mluvit dneska vecer,tak pak dam vedet jak to dopadlo !!!!

      Nctvrtmile - Profil | So 1.2.2014 17:24:39

      PETLOV >> jo,jestli budeš mluvit s tím borcem o těch povolenkách,tak mi napiš sms jak to dopadlo...jinak liquere jsem u nachystal...

        Nctvrtmile - Profil | So 1.2.2014 16:40:34

        PETLOV >> dnes jsem to nestihl..tak možná jindy...

          Nctvrtmile - Profil | Čt 30.1.2014 16:07:12

          PETLOV >> no,nevím jestli se mi tam bude chtít zajet....

            NPETLOV - Profil | Čt 30.1.2014 15:24:50

            ctvrtmile >> jedéééééém Mrk pivko
            http://www.mrk.cz/oznameni.php3?id=2390

              NPETLOV - Profil | Čt 30.1.2014 15:22:42

              ctvrtmile >> jj v pondeli...mas za ukol mi nafotit ty kas....dy !!!

                Nctvrtmile - Profil | Čt 30.1.2014 15:17:26

                PETLOV >> škoda,mohl jsi mě napřed založit...končíš až v pondělí...???

                  NPETLOV - Profil | Čt 30.1.2014 15:10:36

                  ctvrtmile >> no,ja uz musim do prace tak zdar a nejak mi nejde net...asi signal :))))

                    Nctvrtmile - Profil | Čt 30.1.2014 15:03:54

                    PETLOV >> já si řekl dřív...tak dávej...!!!

                      NPETLOV - Profil | Čt 30.1.2014 15:02:33

                      ctvrtmile >> kuwa...no ja jsem se te chtel taky zeptat jestli bys me nemohl zalozit,ze bych to vzal :)))

                        Nctvrtmile - Profil | Čt 30.1.2014 14:32:48

                        PETLOV >> no,pěkný,když mě založíš,tak to beru...

                          NPETLOV - Profil | St 29.1.2014 21:07:32

                          ctvrtmile >> kdyby mel nekdo zajem..jsou k mani dva rybniky :)))
                          http://www.sbazar.cz/libornovak1112/detail/4718112-​prodam-dva-rybniky-s-okolnimi-pozemky-a

                            Nctvrtmile - Profil | Út 28.1.2014 16:56:55

                            PETLOV >> tak co,jak to vidíš...???zítra přijedeš...???

                              NPETLOV - Profil | Po 27.1.2014 18:53:46

                              ctvrtmile >> jo vezmu caj...asi se jeste stavim rano v servisu jedu do prerova.

                                Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 17:28:04

                                PETLOV >> zítra beru kafe 1l,tak vezmi třeba čaj...

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 17:25:54

                                  PETLOV >> jenom aby z toho nebyl nějakej hromadnej úhyn,však víš,jak byli někteří násaďáci pobití...!!!

                                    NPETLOV - Profil | Po 27.1.2014 16:45:27

                                    ctvrtmile >> cca 30cm a bude jich vic,vsak jsi to videl co se chytalo a jak byli poniceni..kapri.