Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 16:42:49

PETLOV >> pěknej,kolik asi měl...???

    NPETLOV - Profil | Po 27.1.2014 16:41:26

    ten samy karasek

      NPETLOV - Profil | Po 27.1.2014 16:39:59

      zkusebni zasek sekyrou a tloustky ledu cca 5cm a jeden prvni odpadlik...karas.

        NPETLOV - Profil | Po 27.1.2014 16:37:55

        taky jedna dnesni fotka z lysek

          NPETLOV - Profil | Po 27.1.2014 16:36:45

          Tak cedule s oznacenim reviru je opet postavena na svem miste po tom co ji nejakej idi..t vyrval a zahodil do pole a urcite tady strhava cedule s upozornenim pro ostatni rybare jak tomu bylo loni i predloni !!..(asi to vypada na nekoho kdo si takhle leci sve mindraky a neschopnost chytit zde na reviru rybu) asi by to chtelo ho chytnout a vhodit ho do vody:)))

            Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 10:02:55

            PETLOV >> co děláš...???přijedeš na kus řeči...???

              Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 18:10:35

              PETLOV >> bylo tam něco,už jsi číhal...???

                NPETLOV - Profil | Ne 26.1.2014 18:05:07

                ctvrtmile >> za chvili to prijde...jako kazdy rok :)))))

                  Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 16:03:32

                  PETLOV >> to jsem teda zvědavej....

                    NPETLOV - Profil | Ne 26.1.2014 15:21:07

                    ctvrtmile >> Za chvili to bude na trhu urcite i u nas a za jinsi cenu !!

                      Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 15:16:34

                      PETLOV >> za ty prachy určiě nééé....

                        Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 13:23:53

                        PETLOV >> tak to jo,já si říkal,že bys to tak rychle nedal....

                          NPETLOV - Profil | Ne 26.1.2014 12:54:33

                          ctvrtmile >> akce prochazka se psem byla odvolana a musel jsem na nakup do prerova.

                            Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 12:49:09

                            PETLOV >> kurde,to jsi stihnul rychle s tím psem do Přerova a zpátky....!!!

                              Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 10:18:25

                              PETLOV >> nevolej,na telefonu budu až večer...

                                NPETLOV - Profil | Ne 26.1.2014 10:09:42

                                ctvrtmile >> jak tam budu zavolam,tak si najdi telefon !!

                                  Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 10:06:18

                                  PETLOV >> vem si i brusle a šetři se,né že mi v úterý řekneš že marodíš...!!!

                                    NPETLOV - Profil | Ne 26.1.2014 9:49:47

                                    ctvrtmile >> zdur,beru psa a jdu se provetrat na lysky jak to tam vypada.

                                      NPETLOV - Profil | Ne 26.1.2014 9:48:17

                                      anketni otazka je jedna vec,ale i tak si myslim ze to tam bude po rozmrzu vypadat jak na menevrech jako kazdy rok....kam by vseci sli na becvu nebo osecky .....aj.))))) ???