Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Pá 24.1.2014 20:03:54

ctvrtmile >> jj asi tak.

    NRST - Profil | Pá 24.1.2014 19:35:19

    ctvrtmile - 24.1.2014 19:1 Ty seš tu ještě????

      Nctvrtmile - Profil | Pá 24.1.2014 19:12:34

      Mi!d@72 >> vždyť ti to říkám pořát...!!!

        Nctvrtmile - Profil | Pá 24.1.2014 19:11:45

        PETLOV >> co je s tebou...pracovní únava...???

          NMi!d@72 - Profil | Pá 24.1.2014 11:34:13

          ctvrtmile >> taky jsem si to myslel,už podle hlasování v anketní otázce.

            Nctvrtmile - Profil | St 22.1.2014 19:25:27

            PETLOV >> jj,ale dej vědět předem na ten úterek,ať si to volno neberu zbytečně....

              NPETLOV - Profil | St 22.1.2014 19:13:15

              ctvrtmile >> sterace nevim ted to neresim od zitrka jezdim s kolegou autem....a na to utery se jeste domluvime,ale pocitam s tim,jestli se neco nesemele:)))

                Nctvrtmile - Profil | St 22.1.2014 17:26:42

                PETLOV >> co ty stěrače...pojistka,nebo se polámali táhla...???

                  Nctvrtmile - Profil | St 22.1.2014 15:35:57

                  Mi!d@72 >> už jsme to všechno vytahali a rozprodali....

                    Nctvrtmile - Profil | St 22.1.2014 15:29:35

                    PETLOV >> tak v to úterý by to asi šlo,dělám do půl desáté....

                      NMi!d@72 - Profil | St 22.1.2014 15:15:15

                      Zdar pánové,dá se tam ještě něco lapit nebo je to ztráta peněz a času...

                        NPETLOV - Profil | Út 21.1.2014 17:16:23

                        ksanda >> jako prevence by to mohlo fungovat,ale takovy prekupnici zas vymysli neco jak to udelat aby je nemohl nikdo identifikovat,kdyz uz budou vedet ze se muzou objevit na nejakych foteckach,ale jinak urcite s tim souhlasim !!

                          NPETLOV - Profil | Út 21.1.2014 17:11:19

                          ctvrtmile >> asi ukradli kapre :))))

                            Nctvrtmile - Profil | Út 21.1.2014 16:56:34

                            PETLOV >> že by nějaká vloupačka...???

                              NPETLOV - Profil | Út 21.1.2014 16:46:55

                              tak jsem se dnes byl podivat na lyskach,jen jedno auto tam bylo :)))))

                                Nctvrtmile - Profil | Út 21.1.2014 16:31:39

                                PETLOV >> tady jsem našel to auto,co máme místo avie...

                                  Nctvrtmile - Profil | Út 21.1.2014 15:59:08

                                  PETLOV >> celkem rozumnej článek,aspoň mě se to tak jeví...co tobě...???

                                    NPETLOV - Profil | Út 21.1.2014 11:11:52

                                    ctvrtmile >> jj zna ho !!

                                      Nctvrtmile - Profil | Út 21.1.2014 11:07:15

                                      PETLOV >> večer to pročtu pořádně,mrkl jsem tam jenon letmo...B.ho zná...???