Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Po 20.1.2014 19:36:37

ctvrtmile >> uvarim az prijedes...uz te znam :))))

    Nctvrtmile - Profil | Po 20.1.2014 19:34:56

    PETLOV >> tak to uvař,přijedu po osmé...

      Nctvrtmile - Profil | Po 20.1.2014 9:27:59

      PETLOV >> zdar,přijedeš...???dělám do šesti...

        Nctvrtmile - Profil | Po 20.1.2014 9:27:18

        RST >> jj,jde to,aspoň to říkali chlapi z vodárny...

          Nctvrtmile - Profil | Po 20.1.2014 9:25:54

          king76 >> kdysi to byl náhradní vodárenský zdroj pro Přerov,takže tam chytali maximálně pytláci nebo komunističtí papaláši....

            NPETLOV - Profil | Ne 19.1.2014 22:12:31

            ctvrtmile >> Nemyslim si,ze by ji pronajimatel neprodlouzil,ale i kdyby tak i tak je dnes ta castka za pronajem velice vysoka a pro MO by byl dalsi pronajem tohoto reviru neunosny za aktualnich podminek(a pro cleny MO taky spatne),pokud by MO tam chtela udrzet rybi obsadku tak by se meli upravit pravidla na tomto reviru a ne jak je to doposud...(tzn. 2ks kapra tydne a 2 dochzky tydne),ale upravit na 1ks kapra tydne a neomezenou dochazku pro ty co si chcou zachytat ryby po cely rok systemem chyt a pust a ne ze se ryby vychytaji hned po rozmrzu ledu a zbytek roku se bude jen nadavat ze tam nejsou ryby jak je to doposud a klidne bych zvednul spodni miru kapra na 45cm,protoze to co se tam chyta a nasadilo loni resp.K2 tak to tam dlouho nevydrzi....jak jsem slysel od ostatnich rybaru,tak budou brat vsechno co ma 40cm a prej bohuzel,kdyz tam nenasadily nic vetsiho a propo myslim si kdyz uz tento revir stoji tolik penez,tak by se mu melo venovat ze strany MO...daleko vice resp. vice rybarskych kontrol !!!!....ale pokud provozovani tohoto reviru smeruje nekde jinde,tak potom je vse spatne a veskera snaha o udrzeni reviru je v .... !!!!

              NRST - Profil | Ne 19.1.2014 19:56:29

              ctvrtmile >> jestli to jde vypustit tak výlov.......

                Nking76 - Profil | Ne 19.1.2014 19:26:34

                ctvrtmile >> jak,že Lýsky.Nebyly Ty lýsky kdysi chovné pro MO Přerov.

                  Nctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 19:17:34

                  RST >> takže pokud ta smlouva nebude prodloužena,tak bude výlov...tak jsem teda zvědav...!!!

                    Nctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 19:15:44

                    king76 >> ne,ne...Jadran ne...!!!

                      NRST - Profil | Ne 19.1.2014 19:03:22

                      ctvrtmile >> Pokud to jde vypustit tak to MO musí slovit, platí se jen když je to neslovitelné.

                        Nking76 - Profil | Ne 19.1.2014 18:51:48

                        ctvrtmile >> ty myslíš ten Jadran?

                          Nctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 18:40:55

                          king76 >> Tento revír,letos tady končí nájemní smlouva,a vypadá to,že ji nájemce neprodlouží.V tomto bude mít MO jen dvě možnosti,a to nechat si pronajímatelem zaplatit danou osádku,což asi protistrana nebude akceptovat a v tomto případě si dle smlouvy může revír slovi(na vlastní náklady)aspoň takhle jsem to pochopil já....

                            Nking76 - Profil | Ne 19.1.2014 17:16:17

                            ctvrtmile >> ty myslíš slovit jaky revír

                              NRST - Profil | Ne 19.1.2014 8:52:26

                              ctvrtmile >> JJ

                                Nctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 8:50:55

                                RST >> dej vědět,jak to bude aktuální...dík...

                                  NRST - Profil | Ne 19.1.2014 8:40:02

                                  ctvrtmile >> Čas ještě je:-)

                                    Nctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 8:38:33

                                    RST >> místa se už reservují nebo je ještě čas...???

                                      NRST - Profil | Ne 19.1.2014 8:36:14

                                      ctvrtmile >> 26 - 27. 4

                                        Nctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 8:31:13

                                        RST >> no asi máš pravdu s tím foťákem,ale jsem ten typ člověka,kterej si dělá úsudek podle toho,co vidí,ne podle blábolů a nesmyslnejch lejster...už máte termín na letošní 24ku...???