Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

RST - Profil | Ne 19.1.2014 8:02:16

ctvrtmile >> Jedna věc je zarybňovací plán a druhá háček masaře, s tím foťákem, pokud se to bude lovit, se budeš tahat pravděpodobně zbytečně.

    ctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 7:33:33

    king76 >> je zcela možné,že letošní sezona je na tomto revíru ta poslední,pak má MO možnost si revír slovit a pokud k tomu dojde,tak bych se tam chtěl určitě vydat s foťákem a vidět na vlastní oči co tam ještě zbylo...dle zaryb.plánu MO...!!!

      PETLOV - Profil | So 18.1.2014 22:36:47

      king76 >> Meli by se tam zamerit spise na nocni kontroly,ty tam nejsou temer vubec,pres den tam kontroly chodi ,ale je to takove pruhledne,ze jakmile zastavi RS na parkovisti,tak ho uz kazdej vidi a maji dostatek casu na cokoliv a chodi tam vesmes jen ten samy porybny a toho uz kazdy pozna i podle motorky a auta...jak rikam chtelo by to ze strany RS trosku improvizovat !!

        king76 - Profil | So 18.1.2014 21:59:26

        ctvrtmile >> jasně aby se jim zaplatila povolenka benzín a krmení a plus něco navíc, a pro dobrý pocit.

          ctvrtmile - Profil | So 18.1.2014 11:33:50

          king76 >> nekterým je zcela jedno jestli chytnou dvě 39ky nebo 75ku,musí být hlavně "splněno"....!!!

            king76 - Profil | Pá 17.1.2014 23:00:45

            ctvrtmile >> mě se to hnusí brát domu kapry nad 70 je to už pěkná ryba,která by mohla vyrůst do slušných rozměrů,někteří rybáři to stejně nepochopí.

              ctvrtmile - Profil | Pá 17.1.2014 11:12:11

              PETLOV >> pračku jsem kupoval loni,budu dělat ty zadní brzdy,co jsem o nich mluvil už na podzim,včera jsem už neodjel z práce....

                ctvrtmile - Profil | Pá 17.1.2014 11:07:37

                king76 >> občas tam není nikdo,kdo by jim ty noty sebral,a když jim řekneš,že je tady K 70,tak ti slušnější se zeptají co to je,a stejně si ho odnesou,ostatní tě pošlou do prde....

                  PETLOV - Profil | Pá 17.1.2014 7:29:51

                  ctvrtmile >> Co ti odeslo tentokrat...pračka ???....:))))

                    PETLOV - Profil | Pá 17.1.2014 7:07:11

                    LONEK >> no tak to nevim jeste se domluvim s kolegou co a jak a uvidime !!!........a ty bys mohl kdy ?

                      PETLOV - Profil | Pá 17.1.2014 7:05:36

                      LONEK >> krasne lovne mistecko...na to muzem uz jen vzpominat,kdyz uz je tam zakaz....aspon pro rybare....(pro pytlaky ráj)!!!

                        king76 - Profil | Čt 16.1.2014 22:55:16

                        ctvrtmile >> nevím na co jim to je stejně je to tučné jedině to vyudit,ja bych jím zato posbírál noty.

                          LONEK - Profil | Čt 16.1.2014 21:00:08

                          petlov-ted jsem se díval na ty termíny co jsi napsal...
                          vsechno u mně špatně.. .
                          .

                            LONEK - Profil | Čt 16.1.2014 20:39:11

                            471207 -rok 2011










                              LONEK - Profil | Čt 16.1.2014 20:29:41

                              K pomilování ..

                                LONEK - Profil | Čt 16.1.2014 20:25:38

                                Pořád natom ležím ta babička mi davá zabrat....

                                  ctvrtmile - Profil | Čt 16.1.2014 16:44:13

                                  PETLOV >> dnes jsem neměl na nic čas,takže nevím...a navíc další starosti,takže se ani na ryby nedostanu....

                                    PETLOV - Profil | Čt 16.1.2014 15:29:13

                                    ctvrtmile >> nedival jses jestli uz není led ?

                                      ctvrtmile - Profil | Čt 16.1.2014 8:44:49

                                      king76 >> jsou tam i tací,kteří odnášej kapry nad 70 ve dne....

                                        king76 - Profil | Čt 16.1.2014 0:21:02

                                        PETLOV >> to je veliká škoda,že ty kontroly v noci nechodí,to je pak dobré pro masaře a ti toho můžou využít v noci potmě se nejvíc pytlačí nikdo tě nevidí a masař si může chytnout víc ryb anebo nedej bože nějakého velkého kapra.