Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | St 15.1.2014 17:31:00

LONEK >> poslal ti už Peťa ten termín...už zbrojíš...???http://www.certovyrybniky.cz/

    NPETLOV - Profil | St 15.1.2014 15:41:01

    ctvrtmile >> to me taky napadlo...jedine cerenos :))

      Nctvrtmile - Profil | St 15.1.2014 15:39:26

      PETLOV >> tak mě ještě napadlo,že v tu neděli to nemuseli bejt kapře...proto to nevzali...

        Nctvrtmile - Profil | St 15.1.2014 9:21:26

        PETLOV >> to jsem rád,že se našel....

          NPETLOV - Profil | St 15.1.2014 6:52:33

          ctvrtmile >> jo byl v olovech.

            NPETLOV - Profil | St 15.1.2014 6:51:58

            king76 >> s tema kontrolama je to slabota a hlavne v noci kontroly nulove !!!!!

              Nking76 - Profil | Út 14.1.2014 22:52:03

              PETLOV >> tak záleží jak to tam je hlídané,pokud tam sou časté kontroly tak rybáři mají respekt,ale bylo by hnus vytáhnout pěkného kapra a prodat ho někomu do nějakého soukromáku.

                NLONEK - Profil | Út 14.1.2014 21:18:44

                Petlov-Dík..

                  NLONEK - Profil | Út 14.1.2014 21:06:57


                  Podzim r. 2013 - Krásni nasadačci

                    NLONEK - Profil | Út 14.1.2014 21:01:12

                    Stačí?

                      NLONEK - Profil | Út 14.1.2014 20:58:23

                      BOILIES jim chutna . Můj synek...

                        Nctvrtmile - Profil | Út 14.1.2014 16:47:13

                        PETLOV >> kde ten uzávěr byl,v těch olovech...???a pozor na velkýho bráchu...

                          Nctvrtmile - Profil | Út 14.1.2014 16:45:40

                          LONEK >> tak jsem ti to dnes obědnal,až to deveze,tak se ozvu...

                            NPETLOV - Profil | Út 14.1.2014 15:04:38

                            LONEK >> Tu řepku mas domluvenou s milanem a tu zahradku na to autu ti taky vezme,cus.

                              Nctvrtmile - Profil | Út 14.1.2014 7:49:57

                              king76 >> ale spíš bych se přikláněl k té druhé možnosti...

                                NPETLOV - Profil | Út 14.1.2014 6:43:48

                                king76 >> neco tam snad jeste plave,jestli to nevytahali obchodnici s kapry a neprodali na SR.

                                  Nking76 - Profil | Út 14.1.2014 0:40:37

                                  chlapi na těch lýskách jaké tam máte největší kapry nachytané.

                                    Nctvrtmile - Profil | Po 13.1.2014 21:50:44

                                    PETLOV >> stav se kdy chceš,zítra je tam stejně how.no...

                                      NPETLOV - Profil | Po 13.1.2014 20:40:05

                                      LONEK >> jeste je nauč tahat kapry z vody a vercajk muzes prodat :))))

                                        NLONEK - Profil | Po 13.1.2014 20:26:16

                                        kluci