Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NLONEK - Profil | Po 13.1.2014 20:24:46

Tak to jsou ti moji kluci ma rodina ... testeři - karp ...

    Nkoubarybar - Profil | Po 13.1.2014 20:09:08

    Pěkná škoda a ten lak něco krasneho.To budeš jezdit na jadran, nebo na jadran stara dobrá babeta a
    dalková škoda.

      NPETLOV - Profil | Po 13.1.2014 19:24:21

      ctvrtmile >> Mam ji uz v aute nachystanou v kolik se mam stavit na to kafe at mas cas ?

        Nctvrtmile - Profil | Po 13.1.2014 16:09:51

        PETLOV >> nezapomeň na tu bombu...ípa už čeká...

          Nctvrtmile - Profil | Po 13.1.2014 14:59:14

          ...včera trošku pofukovalo...

            Nctvrtmile - Profil | Po 13.1.2014 11:19:31

            LONEK >> možná že mám někde v garáži na tu tvou škodovku i zahrádku...a tažák...

              Nctvrtmile - Profil | Po 13.1.2014 11:17:38

              LONEK >> to je dost,že taky něco napíšeš...

                Nksanda - Profil | Ne 12.1.2014 21:35:17

                PETLOV >> nevis kolik plati MO najem za Lysky, kdyz na nej nestaci penize z klasickych povolenek a je tam treba mistenek, aby se na to vydelalo?

                  NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 21:09:23

                  LONEK >> tak zitra jim hned nejakou chytni at se neperou o kazde sousto :)))

                    NLONEK - Profil | Ne 12.1.2014 20:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Čau kluci mé nové přibližovadlo najeto 19300 km ročnik 1985 diky PETOVI už frčí. Ti kocuři jsou dva váha 5 kg... Maji absták chtěji plotíčku....

                      NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 20:03:08

                      pro LONKA...tady je to tvoje drivejsi priblizovadlo v plne polni,ale ted uz mas konecne to auto,tak uz tu chuderu babetu nebudes tak trapit :))))

                        NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 19:48:30

                        pro LONKA....tady jsem si dovolil vystavit toho tvyho kocoura,jak jsem ho vcera blejsknul...peknej macík...kolik važi ?

                          Nking76 - Profil | Ne 12.1.2014 19:40:10

                          PETLOV >> taky mám rád klídek na rybách.

                            NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 19:39:13

                            king76 >> jj,pres leto samej koupač a jeste se muze chytat jen v jednom koute toho reviru v nejakem obdobi,tak bez toho se obejdu a na rybach mam rad klid a ne takovej randal co tam bejva !!

                              Nking76 - Profil | Ne 12.1.2014 19:27:53

                              PETLOV >> jj ja vím,že je to vytěžený štěrk parkrát sem se tam byl podívat když jsme jeli chytat na Bečvu,v létě se tam koupou lidi.

                                NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 17:49:35

                                ksanda >> ahoj,tak to vime to same co ty...nejak se o tom nemluvi,poradne nic konkretniho na MO rikaly ze by to rádi udrzely,ale kdo vi jak to dopadne,taky bych to rad vedel...no uvidime.

                                  Nksanda - Profil | Ne 12.1.2014 17:25:05

                                  cusik, kdyz ctu jak dopadla Nemilka nevite jak to vypajda s Lyskama tem konci letos smlouva a taky se proslicha, ze to majitel pronajme do soukromich rukou nemate nekdo nejake info?

                                    Nctvrtmile - Profil | Ne 12.1.2014 16:30:32

                                    PETLOV >> jj,to máš pravdu...

                                      NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 16:27:04

                                      ctvrtmile >> tak to je snad jedno co nebo kam ja si chci zajed a co tam budu delat,ne.

                                        Nctvrtmile - Profil | Ne 12.1.2014 16:16:02

                                        PETLOV >> to je něco podbnýho,jako jed do marketu podívat se co tam mají...