Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 16:10:15

ctvrtmile >> kdyby sis to poradne precetl,tak jsem psal,ze jsme si to chteli projed jen tak pro zajimavost !!!!!!!.... a jadran si urcite brat nebudu !!!!!!!!!!!!!

    Nctvrtmile - Profil | Ne 12.1.2014 16:04:54

    PETLOV >> bereš Jadran nebo co,že se tak staráš...???

      NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 15:41:23

      Tom.as2.0.0.0. >> ahoj a dik za info...poslu ti sz.

        NTom.as2.0.0.0. - Profil | Ne 12.1.2014 9:35:12

        PETLOV >> jestli se můžu připojit do diskuze, tak jadran mám s echolotem komplet projetý. Je to to rovný jak stůl, na celé ploše rozdíl cca 1m, žádné překážky, prostě nic, hloubka je tam 4-5m. Těch 5m je v celém úseku u asfaltky a pak se to po celé délce až k druhé straně směrem ke strhancu nepatrně zvedá na 4m, jak říkám, je to placka. Malinko víc vody je na straně od Oseka hned zkraje, když sjedeš z asfaltky, tam je 5-6m a vetší kameny u břehu.

          NPETLOV - Profil | Ne 12.1.2014 8:31:40

          king76 >> hloubka je tam kolem 5metru,je to vytezyny sterkac.

            Nking76 - Profil | Ne 12.1.2014 1:22:03

            PETLOV >> jak to tam je zhruba hluboké

              NPETLOV - Profil | So 11.1.2014 23:01:43

              osecky jadran....s kolegou jsme si chteli tento revir (bohuzel uz soukromy),projed na lodce s echolotem,jen tak pro zajimavost a bylo nam to po zavolani na urcita mista striktne zamitnuto !!...mozna usetreny cas,pro nas :)))),tak at se vam tam dari s vetsi aroganci jsem se nesetkal !!

                NPETLOV - Profil | So 11.1.2014 22:52:02

                Dnes na prochazce kolem becvy a dorazil jsem az na osecky jadran viz. foto

                  Nctvrtmile - Profil | So 11.1.2014 11:28:26

                  PETLOV >> zduř,co máš na víkend v plánu...???

                    Nctvrtmile - Profil | So 11.1.2014 10:09:50

                    Včera poprvé,celkem to šlo...tři polotice a malej cejnek....

                      Nctvrtmile - Profil | Čt 9.1.2014 19:27:55

                      PETLOV >> tak co,deš nebo ses zamiloval do práce...!!!

                        Nctvrtmile - Profil | St 8.1.2014 20:22:36

                        PETLOV >> co to fáro,už spojkuje....každej večer se u Lonka v průjezdu svítí...

                          NPETLOV - Profil | St 8.1.2014 19:51:03

                          ctvrtmile >> nejdu asi pujdu do prace.

                            Nctvrtmile - Profil | St 8.1.2014 8:32:09

                            kocourkx-zdar,tak už máš ty papíry...???v pátek bych to chtěl zkusit,v jednu tam budu...

                              Nctvrtmile - Profil | St 8.1.2014 8:28:25

                              PETLOV >> co budeš dělat v pátek,deme na ně...???

                                NPETLOV - Profil | Ne 5.1.2014 19:44:17

                                ctvrtmile >> no mam jich docela dost,ale hned tak to nebude....sz

                                  Nctvrtmile - Profil | Ne 5.1.2014 19:41:57

                                  PETLOV >> zmákni tu zakázku,ať nemusím lítat jako blázen....a v pátek deme na ně

                                    NPETLOV - Profil | Ne 5.1.2014 19:15:48

                                    ctvrtmile >> tak se snaz at je muzes vzit aj mne :)))

                                      Nctvrtmile - Profil | Ne 5.1.2014 19:09:26

                                      PETLOV >> zítra večer už toho budeš mít plný kecky...pokud bude dobrej týden,tak asi zajdu koupit papíry.....

                                        NPETLOV - Profil | Ne 5.1.2014 19:02:55

                                        ctvrtmile >> rano...konecne uz me to nebavilo doma.