Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Ne 5.1.2014 18:42:41

PETLOV >> tak co,kdy jdeš do fachy...teď nebo až ráno...???

    Nctvrtmile - Profil | So 4.1.2014 17:51:52

    PETLOV >> mě už nezbylo ani na to pivo....

      NPETLOV - Profil | So 4.1.2014 17:49:43

      ctvrtmile >> neni kam pospíchat :)))...ale vlastne jo jdu se ovlažit !!

        Nctvrtmile - Profil | So 4.1.2014 17:46:18

        PETLOV >> televize je super,ale prachy na povolenku už nezbyli...ale asi nejsem sám,kdo bude muset počkat...co...???

          NPETLOV - Profil | Pá 3.1.2014 14:51:07

          ctvrtmile >> Tak dnes testovaci pruzkum s Rostou na lyskach s echo a clunem,pocasi nam pralo a ryby to taky dalo do pohybu,nasli jsme docela dost ryb i vetsi kousky,voda 2-3 °C,prumerna hloubka do 2metrů,bahna cca 35cm,na urcitych mistech melcina 1-1,5m.

            NPETLOV - Profil | Pá 3.1.2014 8:59:24

            ctvrtmile >> V kolik koncis dnes ?...jedem s Rostou na ten pruzkum.

              Nctvrtmile - Profil | Čt 2.1.2014 10:20:21

              PETLOV >> je tu mrtvo,kafe bude...!!!

                NPETLOV - Profil | Čt 2.1.2014 7:55:48

                ctvrtmile >> Kafe bude ?...nebo mas moc prace ?

                  Nctvrtmile - Profil | Čt 2.1.2014 7:50:22

                  PETLOV >> nemám na co hledět,tak to musím řešit,přijeď na soudružskou návštěvu....

                    NPETLOV - Profil | St 1.1.2014 19:38:41

                    Carp show Moravia 2014

                      NPETLOV - Profil | St 1.1.2014 19:34:43

                      ctvrtmile >> televizu neres kup si los a urcite zas vyhrajes :))) a mas vydelano.

                        NPETLOV - Profil | St 1.1.2014 8:50:57

                        ctvrtmile >> no kdyby sis to rozmyslel,tak zavolej.

                          Nctvrtmile - Profil | St 1.1.2014 0:30:27

                          PETLOV >> zítra to asi nestihnu,právě mi shořela televize,budu muset do Loučky pro druhou,jinak hodně úspěchů v Novém roce....mě už úspěchem začal...

                            Nctvrtmile - Profil | Út 31.12.2013 18:22:53

                            PETLOV >> byl jsem ještě na Modré,a slovenskej Ruda odkvetl už dopoledne,byl tam taky Pepa,trochu jsme se bavili o MO,pak ti řeknu...

                              NPETLOV - Profil | Út 31.12.2013 18:19:08

                              ctvrtmile >> vsak vis jak to myslim,......jo a Rosta to je odbjurnik :)))

                                Nctvrtmile - Profil | Út 31.12.2013 18:07:20

                                PETLOV >> nevím,mě se to zdá spíš naopak,Rosťa,to je dobrej bourák...ne...

                                  NPETLOV - Profil | Út 31.12.2013 18:04:52

                                  ctvrtmile >> kazdej rok je to lepsi a lepsi... nebo ze bych se pletl :))))

                                    Nctvrtmile - Profil | Út 31.12.2013 17:48:26

                                    PETLOV >> no,doufám že ten příští rok nebude takovej jako letos...???

                                      NPETLOV - Profil | Út 31.12.2013 15:56:36

                                      ctvrtmile >> Tak dnes jsme se nakonec z Rostou na te posledni vychazce na lysky zaberu nedockaly,ale ve finale jsme nakonec meli jeste kontrolu profi RS,skoda zes musel odjet driv....slivovicka nam chutnala :)))