Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

ctvrtmile - Profil | Po 30.12.2013 17:15:01

PETLOV >> mrkni na toho candoše:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626157

    PETLOV - Profil | Po 30.12.2013 17:13:02

    ctvrtmile >> ta fabka uz je pryc a inzerat zrusen.

      ctvrtmile - Profil | Po 30.12.2013 7:32:39

      PETLOV >> tak co,už jsi vstal...tak makej není čas,strácet čas...!!!

        ctvrtmile - Profil | Ne 29.12.2013 19:51:38

        PETLOV >> jj,to víš,ale v baťohu prázdno...

          PETLOV - Profil | Ne 29.12.2013 16:46:57

          ctvrtmile >> Tak dneska jsi mel na lyskach 100% uspesnost jak jsem videl,ze ?...:))))

            PETLOV - Profil | Ne 29.12.2013 9:29:59

            ctvrtmile >> neni cas ztracet cas :)))

              ctvrtmile - Profil | Ne 29.12.2013 9:21:12

              PETLOV >> jdu to zkusit,vidím ,že jsi si přivstal...

                ctvrtmile - Profil | So 28.12.2013 18:46:08

                PETLOV >> jj,zkusím tam zalovit,tak kolem desáté...

                  ctvrtmile - Profil | Čt 26.12.2013 17:39:11

                  PETLOV >> beru na vědomí....

                    PETLOV - Profil | Čt 26.12.2013 17:36:50

                    ctvrtmile >> zitra mam vyrizovani,tak na ryby nejdu.

                      ctvrtmile - Profil | Čt 26.12.2013 17:34:41

                      PETLOV >> tak co...pojedeš nebo ne...abych se podle toho zařídil....

                        ctvrtmile - Profil | Čt 26.12.2013 8:32:28

                        PETLOV >> budeš po obědě doma...???

                          ctvrtmile - Profil | Čt 26.12.2013 8:31:15

                          PETLOV >> já myslel,že nás chtějí načipovat jako všechny psy v Přerově...no to se mi celkem ulevilo...!!!

                            PETLOV - Profil | St 25.12.2013 18:30:15

                            aktualne z MO Prerov:
                            Pri letosnim odevzdavani a vydavani povolenek a placeni clenskych prispevků bude probihat vzhledem k prechodu na elektronickou evidenci vymena clenskych legitimaci !!!!Kdo mate novou fotografii tak ji prosim vemte s sebou (jinak budeme muset pouzit foto ze stare legitimace).

                            MO Prerov

                              ctvrtmile - Profil | St 25.12.2013 11:36:53

                              PETLOV >> v pátek už nemá tak fičet,ale chtěl bych zkusit jiné lokality...!!!

                                PETLOV - Profil | St 25.12.2013 11:22:40

                                ctvrtmile >> no nevim,ja uvidim podle pocasi,jestli bude takovy fičák tak me tam nikdo nedostane.

                                  ctvrtmile - Profil | St 25.12.2013 11:15:45

                                  PETLOV >> zdar,tak jakej byl ježíšek...???no,úsudek,v pátek by se snad dalo ještě něco podniknout,ne...???

                                    PETLOV - Profil | Út 24.12.2013 20:47:11

                                    ctvrtmile >> tak uz ti muzu napsat...no dneska jsem byl na lyskach zkusit nejakou kudlu,ale marna snaha byl jsem tam od 7:30-13.30h...vyzkousel jsem dva fleky a nic,jeden prut jsem mel na kapra,ale fiasko,rano jak jsem prijel tak to bylo do pulky zamrzle,ale potom zacal foukat vitr a ten to postupne vse rozbil,kolem osme prijel dalsi rybar co tam chodi na candose uz od minule soboty a zatim nic !!!!!Potom prijel rosta kolem 10h. sel k ostrovu,taktez ciste zero !!!!Tak usudek si udelej sam...letos konecna....jo zkousel jsem i privlac..taktez zero !!

                                      ctvrtmile - Profil | Út 24.12.2013 17:47:37

                                      PETLOV >> ne výhry nemám na mysli,jen jsem se divil,kde jsi se dlouho zasekl....ale třeba přijde večer ježíšek a donese ti novej noťas....hodně dárků a šťastné a veselé Vánoce přejí M&M.