Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Út 24.12.2013 16:53:01

ctvrtmile >> tema rekordama myslis ty tvoje vyhry viz.nize ?..:)))),sam vis ze mam porouchany notas a kdyz omladina zaveli tak musim z jejich notasu,tak sorry ze nestiham na vsechno odpovidat vcas jak by sis predstavoval.
Krasne proziti vanocnich svatku a vse nej...do noveho roku preje Petr a Lenka.

    Nctvrtmile - Profil | Út 24.12.2013 10:01:53

    PETLOV >> ty jsi samej rekord,ale když se na něco ptám tak mlčíš...

      Nctvrtmile - Profil | Po 23.12.2013 17:31:04

      PETLOV >> ne,nebyl,ale chystám se na štičku...a ty...???

        NPETLOV - Profil | Po 23.12.2013 17:22:28

        ctvrtmile >> no a co ty..tys byl dneska znovu na lagune ?

          Nctvrtmile - Profil | Po 23.12.2013 17:15:00

          PETLOV >> tak pánešek nám včera bumbal...???

            NPETLOV - Profil | Po 23.12.2013 17:12:49

            ctvrtmile >> jo,utopil,ale u stani v hospode :)))

              Nctvrtmile - Profil | Po 23.12.2013 8:15:46

              PETLOV >> ty jsi se tam včera utopil nebo co...tož jak...???

                Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 20:35:41

                PETLOV >> a můžeš být blbej jak chceš,když se daří,tak se daří....

                  Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 20:31:50

                  PETLOV >> no,a když nejdou kapře,tak....

                    Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 19:01:06

                    Sobotní procházka....

                      Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 18:56:48

                      Mlha a mráz...

                        Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 18:55:03

                        ....takto se u nás značí revír...

                          Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 18:50:28

                          PETLOV >> tak vypadá teplo...

                            Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 17:28:26

                            PETLOV >> tak co,kolik bylo záběrů...asi nic...???

                              NPETLOV - Profil | Ne 22.12.2013 8:12:07

                              ctvrtmile >> treba

                                Nctvrtmile - Profil | Ne 22.12.2013 7:47:39

                                PETLOV >> jedu se mrknout na Lagunu mám se stavit...???

                                  NPETLOV - Profil | Ne 22.12.2013 7:29:06

                                  ctvrtmile >> Toho budes muset zastihnout kdyz bude vychazet na kazdodenni tour de knajp...nez se zahltí,pak uz ...nemtudum :)))

                                    Nctvrtmile - Profil | So 21.12.2013 21:03:13

                                    PETLOV >> na to se zeptám Mary,jak je to na Slovensku...jestli v sobě nebude mít litr režné...!!!

                                      NPETLOV - Profil | So 21.12.2013 20:50:48

                                      ctvrtmile >> brzo ?...ani bych nerekl,na slovensku uz se darky rozdavali...viz.diskusehttp://www.mrk.cz/diskuse.php?id=658112

                                        Nctvrtmile - Profil | So 21.12.2013 20:32:03

                                        PETLOV >> nějak brzy...né...???zítra to na 99% nestihnu...