Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | So 21.12.2013 19:27:10

pf 2014

    NPETLOV - Profil | So 21.12.2013 14:51:58

    ctvrtmile >> Toz kde jsou ty dnesni fota z prochazky ?........a jak teda zitra plati to nebo ne ?(jinak si dam gaucink).

      NPETLOV - Profil | So 21.12.2013 14:01:31

      ctvrtmile >> no,taky jsem to zjistil.

        Nctvrtmile - Profil | So 21.12.2013 13:29:52

        PETLOV >> v tom e-shopu toho má zatím poskromnu....

          NPETLOV - Profil | So 21.12.2013 11:53:32

          ctvrtmile >> Petr tam ma i nove otevreny e-shop.

            NPETLOV - Profil | Pá 20.12.2013 21:38:01

            RST >> u me maji za 1 obe dve u obou mam velmi dobre zkusenosti,takze souhlas.

              NRST - Profil | Pá 20.12.2013 21:29:38

              PETLOV >> Pěkně vypadají ty prodejny, nicméně co se nákupů týká mám jasno. Suveréně nejlepší prodejna v okruhu 200km je tato.

              http://www.rco-fishing.cz/

                NPETLOV - Profil | Pá 20.12.2013 21:24:22

                ctvrtmile >> Podivej se tady Petr K. tam ma i tu svou novou prodejnu č.2,tak aspon to nebudem mit tak daleko jak do te prvni kam jezdime....http://www.loveckyraj.cz/

                  Nctvrtmile - Profil | Pá 20.12.2013 17:11:27

                  PETLOV >> tady je Lonkův novej flek...u zdroje...!!!

                    NPETLOV - Profil | Pá 20.12.2013 16:58:15

                    ctvrtmile >> jo,jo..paradicka :))

                      Nctvrtmile - Profil | Pá 20.12.2013 16:57:54

                      PETLOV >> jj,co říkáíš na ty buz...erantky...???

                        Nctvrtmile - Profil | Pá 20.12.2013 16:55:33

                        PETLOV >> ku.va,takový teplo jsem už dlouho nezažil...pohoda..co..???

                          NPETLOV - Profil | Pá 20.12.2013 16:54:37

                          ctvrtmile >> jo a rano kdyz tak napred zavolej,musim do prerova na otocku.

                            NPETLOV - Profil | Pá 20.12.2013 16:52:08

                            ctvrtmile >> nazdar,tak jsem byl dneska zkusit lysky ..kapr+candat...bez zaberu...byl jsem tam uplne sam,ale vlastne sam jsi se presvedcil taky,ale aspon jsme tam pri te nude trochu uklidily ten neporadek,ze ? :)))

                              Nctvrtmile - Profil | St 18.12.2013 20:32:48

                              PETLOV >> tady máš Poštu pro tebe,ale po cikánsku:http://www.youtube.com/watch?v=zwjfi_9fb9Q

                                Nctvrtmile - Profil | St 18.12.2013 20:31:38

                                PETLOV >> já až o půl čtvrté,kde budeš...???

                                  NPETLOV - Profil | St 18.12.2013 20:12:18

                                  ctvrtmile >> zitra to asi pujdu zkusit na chvilku...a co ty v kolik zitra koncis ?

                                    Nctvrtmile - Profil | St 18.12.2013 16:24:09

                                    PETLOV >> už máš toho vánočního nebo co...???

                                      Nctvrtmile - Profil | Út 17.12.2013 16:56:13

                                      PETLOV >> tak v neděli by to šlo...ne...???tou pilou v,co je v bazaru by se dalo něco přeřezat...!!!

                                        Nctvrtmile - Profil | Po 16.12.2013 16:14:31

                                        PETLOV >> jak dlouho budeš zítra chrápat,zě bych se stavil...???