Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Po 16.12.2013 14:59:57

juraj22 >> jj,loni byla na Silvestra trochu kosa...a rumíček mi už přestal chutnat...!!!

    Njuraj22 - Profil | Pá 13.12.2013 17:35:12

    Ne nezkoušel mám ještě 6 rybek tak ať se holky snaží. Na malé laguně seděli na ostrově 2 rybáři a když jsem se tam zastavil tak kroutili hlavama že taky nic na rybníku od města seděl jeden a taky nevypadal moc nadšeně.. Od 28.12. se odevzdávají povolenky takže místo rumíka 31.12. u vody si ho dáme v hospůdce. Aspoň nepřijdu domů špinavý jak prase na loňského Silvestra. Rumu bylo krapánek víc než nás.

      Nctvrtmile - Profil | Pá 13.12.2013 16:36:23

      PETLOV >> asi špatná taktika...Karle...!!!

        Nctvrtmile - Profil | Pá 13.12.2013 16:35:21

        juraj22 >> ahoj,kapry jsi nezkoušel...???chtěl jsem se tam zastavit o víkendu.

          Njuraj22 - Profil | Pá 13.12.2013 15:48:39

          Byl jsem tam do 11hod. nahozené 2 rybky a bez záběru. Od Bečvy seděl jeden rybář a taky nic.

            NPETLOV - Profil | Pá 13.12.2013 15:04:32

            ctvrtmile >> dneska jsem se stavil na lagune...jeden rybar...nula bodu !!

              Nctvrtmile - Profil | St 11.12.2013 20:59:34

              PETLOV >> viděl jsi Miloše v akci...???
              http://www.youtube.com/watch?v=3HiVYIAXMwY

                Nctvrtmile - Profil | St 11.12.2013 8:00:48

                PETLOV >> byla to čistá nula,balil jsem o půl hodiny později,jel jsem na Lagunu pro mladýho...Rosťa to taky zabalil asi ani ťuk...

                  NPETLOV - Profil | Út 10.12.2013 19:33:28

                  ctvrtmile >> jak si dopadl,podaril se aspon jeden zaber a co rosta ?

                    NPETLOV - Profil | Po 9.12.2013 22:01:15

                    ctvrtmile >> zdar vcera zdenek b. sticka 60cm.

                      Nctvrtmile - Profil | Čt 5.12.2013 16:56:22

                      PETLOV >> pozor,Lonek dnes online,že by zkouška nového compu...???

                        Nctvrtmile - Profil | St 4.12.2013 17:00:51

                        PETLOV >> škoda,třeba by to byl rekord...

                          NPETLOV - Profil | St 4.12.2013 11:38:55

                          ctvrtmile >> Po premisteni jsem to prestal pocitat :))))

                            Nctvrtmile - Profil | St 4.12.2013 11:32:04

                            PETLOV >> kolik,kolik...?!!

                              Nctvrtmile - Profil | St 4.12.2013 11:31:32

                              juraj22 >> já si ji určitě nekoupím,připlácet za něco,co stojí za houno m připadá trochu jako luxus...

                                NPETLOV - Profil | St 4.12.2013 11:20:54

                                ctvrtmile >> vcera bylo moc pardalu stavim se az po obede :))))

                                  Njuraj22 - Profil | St 4.12.2013 9:08:49

                                  Teď jsem objížděl rybník a laguny všechno totálně zamrzlé,ještě mám pár rybek takže zbývá jedině Bečva. Jsu zvědavý kolik lidí si příští rok koupí místenku na Lýsky když má opět stát 500kč.

                                    Nctvrtmile - Profil | St 4.12.2013 7:51:21

                                    PETLOV >> tak to je dobře,jen ať to zamrzne fest,teď už stačí jen zavřít bránu a příští rok najít nějakou novou lokalitu a hlavně NEKUPOVAT místenku na ten vip revír...!!!

                                      NPETLOV - Profil | Út 3.12.2013 13:34:02

                                      ctvrtmile >> koule jaky koule mas na mysli ?......jediny co zamrzlo jsou lysky....led 1cm komplet,tak jestli bude dal tak mrznout,tak je po chytani :)))

                                        Nctvrtmile - Profil | Út 3.12.2013 7:43:22

                                        PETLOV >> na rybách ne...a navíc mi zmrzly koule tak nevím...???