Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Po 2.12.2013 17:46:29

ctvrtmile >> koukam ze uz jses myslenkama na rybach,ze si pises sam ze sebou :)))))...nebo uz popijis rumicka ?

    Nctvrtmile - Profil | Po 2.12.2013 17:30:38

    ctvrtmile >> kapř mě nemine,ještě bych si to rozmyslel,být tebou...!!!

      NPETLOV - Profil | Po 2.12.2013 17:28:11

      ctvrtmile >> byl jsem tam jenom chvili a nic,ale ostatni co byli na kapre temer od rana dopadli uplne stejne,tak si zitra navař varnici caje s rumem,abys to tam vydrzel :)))

        Nctvrtmile - Profil | Po 2.12.2013 14:58:07

        PETLOV >> tak co,jak to dopadlo s tím vláčením...???

          Nctvrtmile - Profil | Ne 1.12.2013 20:39:39

          PETLOV >> mrkni na to a sežeň taky sponzora
          http://www.youtube.com/watch?v=_UQz6fQtHoE

            NPETLOV - Profil | Ne 1.12.2013 18:44:09

            ctvrtmile >> asi az pres tyden...........zitra se zastavim.

              Nctvrtmile - Profil | Ne 1.12.2013 15:23:07

              PETLOV >> tak co,byls někde zachytat...???

                Nctvrtmile - Profil | Pá 29.11.2013 6:13:03

                PETLOV >> no jestli si dáš echťáka,tak nevím,co budeš dělat v šest hodin...

                  NPETLOV - Profil | Čt 28.11.2013 17:43:11

                  ctvrtmile >> Je to pripraveny a v patek te cekam...........mam koupit echt pardála..bude žizen ?
                  jinak dneska od 13-16h.....ani tuk !!

                    Nctvrtmile - Profil | St 27.11.2013 20:08:44

                    PETLOV >> tady máš ten novej song,až zase budeš pařit v garage...:http://www.youtube.com/watch?v=zX1XoF7PmIE

                      Nctvrtmile - Profil | St 27.11.2013 9:23:21

                      PETLOV >> včera super kosa,jinak nic,na pátek to připrav...!!!

                        Nctvrtmile - Profil | Ne 24.11.2013 20:10:55

                        PETLOV >> zdar,volám jak ocas,a ty chrápeš,zítra nezapomeň....

                          NPETLOV - Profil | Ne 24.11.2013 12:55:31

                          ctvrtmile >> vcera jsem zkusil toho pardala (+slivovice),tak jsem dnes nejak nereagoval....a jak to vypadalo dnes na 207?

                            Ntuzemak - Profil | Pá 22.11.2013 12:40:59

                            RST >> klíídek,to nemá jenom Přerov marťany,i u nás máme pár tých zelených mužíčků:o)))

                              NPETLOV - Profil | Pá 22.11.2013 12:30:35

                              ctvrtmile >> Jak pojedes dnes z laguny tak se stav.....jestli ti to vyjde,jinak zitra rano te budu cekat,ok ?

                                NRST - Profil | Pá 22.11.2013 4:06:37

                                juraj22 >> Moc se mi líbí jak tam všichni všechno ví.

                                  Njuraj22 - Profil | Čt 21.11.2013 22:04:06

                                  Co tě tak rozčílilo (promiň že ti tykám) ale i mě by zajímalo kdo píše pod KAPR. Ten vlastně ví úplně všechno asi nic jiného nedělá než že sedí u PC a všechno ví.

                                    NRST - Profil | Čt 21.11.2013 21:56:02

                                    ctvrtmile >> Kua teď sem se v té Přerovské diskusi rozohnil:-) Je to tam samej pitomec. Vždycky sem si myslel že za stav v Přerově může bývalý hospodář, mýlil sem se ta MO má některé členy spadlé z marsu, nemají o věcech páru ale kecat do všeho by chtěli.

                                      Nctvrtmile - Profil | Čt 21.11.2013 9:33:15

                                      RST >> a to údajně někteří z přispívajících jedou na ÚS ke zkouškám na RS...tak nás pánbůh opatruj...!!!

                                        NRST - Profil | Čt 21.11.2013 7:31:51

                                        juraj22 >> Tak to je jiná, ale stejně je ta Přerovská diskuse výživná:-) celkem se bavím některými příspěvky a bez výjimky na ni platí to co jsem napsal níže. Divím se že mají někteří členové výboru chuť odpovídat.......... Tak nějak mě napadá že jestli jsou lidé kteří v ní diskutují reprezentativním vzorkem členů MO Přerov, tak je mi těch pár normálních z Přerova opravdu líto.