Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Njuraj22 - Profil | Čt 21.11.2013 7:11:02

To o Ing.Maškovi není z mé hlavy jenom jsem to přeposlal z diskuze ČRS MO PŘEROV.

    NRST - Profil | Čt 21.11.2013 7:00:25

    juraj22 >> V celku nerozumím Vaší reakci???? Proč byrokrat?? Co je divného na tom že se snaží doplnit výbor a revizní komisi lidmi kteří by měli být na jisté úrovni. Nebo by se Vám líbilo aby třeba pokladníka ve výboru dělal člověk co neumí napočítat do deseti a nebýt pana bývalého prezidenta tak jeho přání k vánocům by mělo poštovní razítko Mírov. Víte vážený ona to není až taková legrace pracovat ve výboru, jak vy píšete: "zájmové organizace" vždy se totiž najde tupec který vám tu práci řádně znechutí. Z pravidla je to člověk co všechno ví všude byl a od všeho má klíče, přesně ví co by se mělo a jak, ale ve skutečnosti nehne prstem a jen kecá a kecá a kec............

      Njuraj22 - Profil | St 20.11.2013 21:58:35

      vzkaz pro pana Ing.Maška k jeho výzvě v aktualitách- nechtěl by jste také lustrační osvědčení? Vvybírate lidí do zájmové organizace, nebo úředníky ? Kde jsme se to dostali, byrokrat se ve Vás opravdu nezapře.
      Taková je na diskuzi reakce na článek od Ing. Maška.

        NRST - Profil | St 20.11.2013 19:50:29

        ctvrtmile >> To neumím posoudit, ty propletence. To že je MO Př. v pr.... ví všichni a může za to jeden člověk, teď když už tam není máte šanci tu organizaci zvednout.

          Nctvrtmile - Profil | St 20.11.2013 19:47:31

          RST >> za rok končí jeden revír a ten propletenec...co,jak ,proč...???nezdá se ti to až příliš okatý,že všichni najednou končí...aby to nebylo jak v Brodku...!!!

            NRST - Profil | St 20.11.2013 19:39:26

            ctvrtmile >> Nenalil a proč?????

              Nctvrtmile - Profil | St 20.11.2013 19:37:20

              RST >> tobě někdo na obchůzce nalil něco pod jazyk...asi...!!!

                NRST - Profil | St 20.11.2013 17:49:55

                Tohle by vás mělo zajímat a ne kolik stojí nějaká blbá místenka:


                VÝZVA PRO ČLENY (ČLENKY) MO PŘEROV

                Rok 2014 (březen) bude rokem volebním do výboru a dozorčí komise MO Přerov.

                HLEDÁME NOVÉ ČLENY DO VÝBORU A DOZORČÍ KOMISE

                Zájemci o tuto práci (náročnou především na čas) se mohou hlásit u místopředsedy MO Přerov Ing. Jiřího Maška v úřední dny na budově MO.

                Podmínkou pro zařazení do výběru uchazečů je předání životopisu, dovršení věku 18-ti let, členství v MO Přerov, bezúhonnost, znalost práce na PC, komunikativnost, chuť pracovat a vzdělávat se.

                Termín pro uzavření výběru uchazečů je 13.2.2014.

                Ing. Jiří Mašek

                místopředseda MO Přerov

                  NRST - Profil | St 20.11.2013 17:16:36

                  PETLOV >> Fláknul sem vám do př. diskuse svůj názor.

                    NRST - Profil | St 20.11.2013 17:15:36

                    PETLOV >> Nedozvíte se nic, jednání o ceně povolenek proběhlo a je uzavřené.

                      NPETLOV - Profil | St 20.11.2013 16:43:38

                      Tak uvidime co se potom dozvime :)))))

                        NPETLOV - Profil | St 20.11.2013 16:42:52

                        juraj22 >> tohle je zapis z diskuse na mo prerov......viz. KAPR....K ceně povolenky na příští rok – 26.11.2014 jdeme na prověrky do Ostravy,tam se vše dovíme a pak budu rybářskou veřejnost informovat, tak je to i s cenou místenky na Lýsky,výbor MO Přerov navrhuje cenu místenky snížit.( Psáno 15.11.)
                        Dovolte mi v tom udělat si jasno. V předchozím Vašem příspěvku jste psal , že výbor navrhuje snížit cenu místenky Lýsky, nyní koukám, že tomu tak není a Ostrava ještě do toho nekecala , protože na prověrky jak jste psal jedete až 26.11.2013. Tudíž dle toho usuzuji , že Vy jste měl záměr snížit cenu místenky, protože Vy jste pro lidi pane Popovňák, nýbrž VÝBOR NENAVRHUJE SNÍŽIT CENU MÍSTENKY ,ale ZACHOVAT její cenu !! (A věřím tomu, že chtěli někteří možná i 1000,- kč, jak se tradovalo).
                        To až se bude na schůzi výbor vymlouvat na Ostravu. Je tomu tak,pochopil jsme to správně,či ne ? Děkuji za odpověď.
                        S pozdravem KAPR

                          Njuraj22 - Profil | St 20.11.2013 15:44:40

                          Na wwwcrsmoprerov.coom v diskuzi jsou ceny povolenek na rok 2014.

                            Nctvrtmile - Profil | St 20.11.2013 15:04:11

                            PETLOV >> už jsi četl stránky MO...???

                              NPETLOV - Profil | St 20.11.2013 14:18:53

                              ctvrtmile >> asi az dorostou,ale pochybuju ze tam na pristi rok neco zbyde,pokud tady nezavedou jina pravidla,tak tady nebude nikdy dostatek ryb,aby si tady mohl rybar zachytat po cely rok!!!! ......za mne bych zavedl 1ks kapra tydne a neomezenou dochazku!!!

                                Nctvrtmile - Profil | St 20.11.2013 11:04:51

                                PETLOV >>tak co marode,kdy na ně vyrazíme...???

                                  Nctvrtmile - Profil | St 20.11.2013 11:03:09

                                  RST >> jj,i to by bylo asi málo...!!!

                                    NRST - Profil | St 20.11.2013 8:29:03

                                    juraj22 >> Vzhledem k nájmu co se tam platí bych ji dal za trojku.

                                      Njuraj22 - Profil | St 20.11.2013 7:40:23

                                      Tak už to vyšlo na ČRS Přerov,místenka na Lýsky rok 2014 500kč.

                                        Nctvrtmile - Profil | Ne 17.11.2013 17:20:21

                                        jak na Jadranu...CHAP za litr,Masař dvojka 20 kapřů/rok