Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Ne 17.11.2013 12:46:42

juraj22 >> zdravim,ale to bohuzel asi zatim nikdo nevi,ale pokud to chcete vedet co nejdriv,tak bude nejlepsi si zajit na mo prerov a tam se zeptat primo a budete hned vedet vice jestli se chystaji nejake zmeny v dochazce či cene mistenky.

    Njuraj22 - Profil | Pá 15.11.2013 13:00:57

    Může mi někdo sdělit kolik bude příští rok asi stát místenka na Lýsky a kolik dní v týdnu se tam bude chytat? Dík.

      Nctvrtmile - Profil | Čt 14.11.2013 11:45:30

      PETLOV >> všechno,tady ti to psát nebudu,takže ti to povím až v pátek...

        NPETLOV - Profil | Čt 14.11.2013 7:18:40

        ctvrtmile >> no dobra...a co jsi zjistil o te zadrzene povolence jak jsi psal?

          Nctvrtmile - Profil | St 13.11.2013 17:12:47

          PETLOV >> tak v ten pátek si natoč budík...13:00 start na mýtině...

            Nctvrtmile - Profil | Po 11.11.2013 17:17:56

            PETLOV >> zítra to zkusím vysondovat...zda li je dotyčný opět ve hře...!!!

              NPETLOV - Profil | Po 11.11.2013 15:58:41

              ctvrtmile >> aby to nedopadlo jak s tou zenskou co to masila na lyskach minuly rok,povolenku mela za 14 dni zpatky a veskera snaha ze strany RS byla v prd..li,vsak vis. !!

                Nctvrtmile - Profil | Po 11.11.2013 13:54:42

                RST >> škoda,jen bych byl zvědav,co s tím Př.udělali...škoda že nevím,kdo to byl...?!

                  NRST - Profil | Po 11.11.2013 11:36:44

                  ctvrtmile >> Slazení a pepření se nekonalo páč k jednomu lumpovy přibyl další a jak na potvoru ani jeden nebyl náš :-( jeden byl OL a druhý PŘ......

                    Nctvrtmile - Profil | Po 11.11.2013 10:52:49

                    RST >> zdar řediteli,divím,protože v sobotu to šlo..cca 20 kousků,jinak pořád čekám na tvou odpověď o tom slazení a pepření...když ne veřejně tak SZ...!!!

                      NRST - Profil | Po 11.11.2013 10:12:14

                      ctvrtmile >> Co se divíš neberou...... na severu to bylo přes víkend skoro stejné.

                        Nctvrtmile - Profil | Po 11.11.2013 10:01:50

                        Ráno na parkovišti pouze tři auta...!!!

                          Nctvrtmile - Profil | Po 11.11.2013 9:46:42

                          PETLOV >> tak co,jak to s tebou vypadá...???

                            Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 19:05:27

                            PETLOV >> zítra se zastav,jsem do šesti,tak jak pojedeš z ryb třeba,nebo napiš jak se dařilo...

                              Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 17:53:00

                              PETLOV >> kdyby jenom to,občas i jelce...

                                NPETLOV - Profil | Ne 10.11.2013 17:41:45

                                ctvrtmile >> banda masaru sezerou vsechno i ty 40tky!!!!

                                  Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 17:37:32

                                  PETLOV >> no vidíš...a mě bude někdo vykládat něco o propisce....

                                    NPETLOV - Profil | Ne 10.11.2013 17:32:30

                                    ctvrtmile >> podberak melli polozeny ve vidlicce,ale kapry tahaly z vody primo za vlasce a hnap s nim do blata a jeste ho zacaly merit...co kdyby mel 40cm...ko..oti!!

                                      Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 17:24:41

                                      PETLOV >> asi neměli podběrák,i když by ho měli nosit...tak pánové,používejte ty podběráky a netahejte ty kapříky z vody za tlamky...!!!

                                        Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 17:15:02

                                        PETLOV >> kde byl,u ostrova určitě ne...???