Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Ne 10.11.2013 17:03:30

ctvrtmile >> jinak vcera ti dva rybari u toho ostrova tam predvadeli pekny praseciny s tema rybama,skoda ze RS opet zaspala!!!

    NPETLOV - Profil | Ne 10.11.2013 16:58:40

    ctvrtmile >> uz vim co jsi tim myslel,ale nebyl jsem nikde usnul jsem uz v 8h.,ale dragoun dneska 45 a 52 kapř.

      NPETLOV - Profil | Ne 10.11.2013 16:44:55

      ctvrtmile >> no vim,ale nechapu ...wo co gou?

        Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 16:39:13

        PETLOV >> nevíš,co to je...hardisk...!!!

          NPETLOV - Profil | Ne 10.11.2013 16:35:02

          ctvrtmile >> hadr?

            Nctvrtmile - Profil | Ne 10.11.2013 15:56:11

            PETLOV >> tak co,čistils hadr...???co zítra...stavíš se...???

              Nctvrtmile - Profil | Čt 7.11.2013 21:12:09

              PETLOV >> doufám,že ty česla jste se Zemánkem vyčistili dobře...

                NPETLOV - Profil | Čt 7.11.2013 20:27:08

                ctvrtmile >> www.rynsky.cz
                ......vylov!
                ..............tak tady to mas!

                  Nctvrtmile - Profil | Čt 7.11.2013 10:40:32

                  PETLOV >> toš kde to máš,taky bych se na to mrkl...

                    NPETLOV - Profil | Čt 7.11.2013 9:02:19

                    ctvrtmile >> mam video z vylovu tak ti ho pak poslu.

                      NPETLOV - Profil | Út 5.11.2013 19:33:24

                      ctvrtmile >> zitra ti ho dovezu.

                        Nctvrtmile - Profil | Út 5.11.2013 7:58:58

                        PETLOV >> že si mi včera dal ten vzorek té barvy...

                          Nctvrtmile - Profil | Po 4.11.2013 12:11:18

                          na Loučce...tak tahle cedule tam klidně nemusela bejt,kapře neberou nebo tam nejsou,tak jsem se bavil malejma línkama..na plavačku...

                            Nctvrtmile - Profil | So 2.11.2013 20:39:46

                            PETLOV >> amur...dědci tomu říkaj jelci 40 cm...

                              NPETLOV - Profil | So 2.11.2013 20:32:48

                              ctvrtmile >> jen tri kousci a nezapomels na toho amura,jak jsi rikal ??

                                Nctvrtmile - Profil | So 2.11.2013 13:37:41

                                PETLOV >> tady je to dělo,jak jsi o něm mluvil:
                                http://www.youtube.com/watch?v=Y3PX74gr9RM

                                  Nctvrtmile - Profil | So 2.11.2013 13:37:03

                                  PETLOV >> zdar,tak jsem tam vydržel do půl dvanácté,a nikdo nic...takže cca 30 lidí a tři kapři,tj 10% úspěšnost...

                                    NPETLOV - Profil | So 2.11.2013 12:46:50

                                    Zdravim,tak jsem opet dnes zavital na lysky a nasel jsem tam vhozenou u plotu kolem parkoviste tu ceduli ohledne hajeni tohoto reviru co uz podruhe nejaky idi..t strhl a zahodil aby asi mohl s klidem chytat,tak jak tomu bylo pred dvema dny kdy jsem se tam stavil a videl jsem chytat tri rybare (viz. prispevek nize), a tak jsem zavrel branu parkoviste a ceduli na ni znovu nainstaloval a sel jsem se projit kolem rybniku a zdalky jsem uvidel prijizdet celkem tri auta,ktere se u brany otocily a odjeli,jeste ze cedule byla na miste,jinak by se opet chytalo i v dobe hajeni !!!!!!!!!

                                      NPETLOV - Profil | Pá 1.11.2013 23:05:31

                                      ctvrtmile >> no nevim asi az pristi tyden....jo a s tim rynskym vylovem je to tak ja jsi rikal bude vylov na tom mensim chovnym rybnicku.Zitra se nestavis ?...budu v garazi.

                                        Nctvrtmile - Profil | Pá 1.11.2013 17:00:53

                                        PETLOV >> zarybnění špica...deme..???

                                        JUDr. Popovňak František
                                        30.10.2013 at 8.43

                                        proč je vymazán zbytek diskuze i fotografie nevím.
                                        Někdo se zde ptal na zarybňovací plán Bečvy ,takže pro letošní rok je na B1 zarybňovací plán 700 ks kapra K2, na B2 to je 1200 ks kapra K2.
                                        abych nemusel za chvilku odpovídat na další dotazy tak uvádím i další revíry :
                                        B2a – 3500 ks K2
                                        B2C – 600 ks K2
                                        Svrčov – 1000 Ks K2
                                        Lýsky – 3200 Ks K2