Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Pá 1.11.2013 16:58:22

PETLOV >> tak co kdy zas vyrazíme...

    Nctvrtmile - Profil | Pá 1.11.2013 9:26:22

    PETLOV >> tomu se říká mluvit do větru,protože kdyby to někdo nevěděl,tak by jel podle starejch not,ale nejlepší je přijet,urvat ceduli a pak hrát blbce...asi tak...

      NPETLOV - Profil | Čt 31.10.2013 21:12:22

      Zdravim vas panove...pro ty kdo by jste chteli na lysky,tak podotykam ze revir 471207 je momentalne hajen a plati vseobecny zakaz rybolovu a ne ze to tam bude vypadat jako dneska kdyz jsem se tam stavil nahodou cestou z prerova...no spis me zaujali auta na parkovisti jinak bych tam ani nejel,ale presto jsem se tam stavil a ejhle celkem 3 rybari si tam vesele chytali jako by nic,tak jsem je slusne upozornil na to ze revir je hajeny a dostalo se mi odpovedi od jednoho ze tady neni cedule a od druheho ze chyta dravce....ceduli bohuzel uz podruhe nekdo strhl a tim ze plati vseobecny zakaz rybolovu,tak se nesmi ani dravci,ale pro nekoho je to zatezko pochopit...jinak pokud neni cedule ohledne hajeni,tak jsou internetove stranky MO Prerov a tam najdete vse podstatne !!!

        NPETLOV - Profil | Čt 24.10.2013 21:54:47

        Tak vazeni kolegove mel bych k vam vsem,kteri tento krasny revir navstevujete jednu otazku a ta zni :Mate prosim nejake informace ohledne tohoto reviru do budoucna ?,,,myslim tim ze mo prerov konci v roce 2015 smlouva a kdo vi jestli bude či nebude obnovena !!Tak se ptam jestli nekdo nevi blizsi informace?Uz jsem slysel nekolik variant,ale to jsou jen dohady atd.,tak pokud nekdo vite neco blizsiho byl bych rad za kazde info..........muzete psat primo sem do diskuse nebo na SZ.
        (hlavne mi nepiste at si zajdu na mo,ze mi tam urcite vse reknou)!!

          Nctvrtmile - Profil | St 23.10.2013 17:29:28

          PETLOV >> tam to zkusím...Bečva

            Nctvrtmile - Profil | St 23.10.2013 15:23:04

            PETLOV >> to je teda ranec:
            N Nabízím: Prodám 2x100kg řepky olejky. Cena 1000kč za 100kg.

              NPETLOV - Profil | Ne 20.10.2013 20:12:56

              ctvrtmile >> co na to rict....snad jen ze prd.l si z nas dela nekdo jiny, ze by MO ?....uz me ani nebavi jsem neco psat na podobne temata,kdyz to vyhovuje MO jak se rybari chovaji k rybam a nejake BPVRP jsou jim u prd.le,tak neni o cem diskutovat a co resit,pripada mi ze nekteri clenove RS vzali tuto funkci jen z duvodu ruznych vyhod a skutek utek !!Tim koncim a zacinam uvazovat o jistych zmenach....vsak víš.

                Nctvrtmile - Profil | Ne 20.10.2013 19:44:12

                PETLOV >> ty si se mě děláš asi prd.l...?!!RS jezdí na Lýsky v neděli před obědem,a to tak,aby to bylo slyšet...a jak ta naše MO vlastně funguje,to je další otázka,která mě nedá spát,na netu píšou nějaký bláboly o hájení,na cedulích zase něco jiného,a tak si kuwa říkám něco o bandě idio.ů...a dneska na veslu,to byl taky šmak,výměny kaprů,auta jezdila k dvojce a možná i dál a nikoho s plackou jsem tam zase neviděl...a co jsem zaslechl,tak na Oldříchvě to masili už minulej týden...a co...a zase howno...!!!

                  NPETLOV - Profil | So 19.10.2013 20:28:27

                  ctvrtmile >> volal jsem lonkovi a ten rikal ze na Panskym byl dnes uz od rana a je tam cedule hajeni do 18.10.2013,tak dnes uz mohli chytat,mel i kontrolu !!,ale vcera se tam byl podivat a stejne tam chytali kapry,tak na nejake hajeni se tady asi nehraje !!!!....Doufam ze na lysky prijde letos v dobe hajeni zas ten nemtudum co tam chytal kapry v dobe hajeni a jeste si odnasel..( i kdyz letos je tam vlastne zakaz i dravych ryb vcetne),ale evidentne se na to nehraje !!!...no skoda mluvit od toho je tady RS !!!!!!!!!!!!!

                    Nctvrtmile - Profil | So 19.10.2013 19:18:33

                    PETLOV >> tak tady to je,tak opravdu netuším...asi hodili tu ceduli do vody a ser.u na Popa...
                    Podzimní hájení na sportovních revírech :
                    od 5.10.2013 do 19.10.2013 včetně , zákaz lovu kapra na těchto revírech :
                    Bečva 2
                    rybník Pánský
                    rybník Osecký
                    revír Oldřichov
                    revír Balaton
                    Svrčov 1,2,3.

                      Nctvrtmile - Profil | So 19.10.2013 19:13:09

                      PETLOV >> Zákaz rybolovu
                      V souladu s čl.2 bližších podmínek pro výkon rybařského práva na mimopstruhových revírech pro Severní Moravu a Slezsko vyhlašuji všeobecný zákaz rybolovu v době od 26.10.2013 do 8.11.2013 včetně na níže uvedených revírech :
                      rybník Přerovský
                      Lýsky
                      Šišma
                      Laguna I
                      Laguna II
                      Zákaz rybolovu platí i pro dravé ryby !

                      JUDr.Popovňak František ,hospodář MO ČRS Přerov

                        Nctvrtmile - Profil | So 19.10.2013 19:04:54

                        PETLOV >> dnes ráno cca 5 kapříků 40-45 cm,celkem teplo,masařky všude,kam se podíváš,za hoďku až dvě splněno...!!!

                          Nctvrtmile - Profil | St 16.10.2013 21:04:04

                          PETLOV >> zítra jdu na ně...večer napíšu

                            NPETLOV - Profil | Út 15.10.2013 8:35:45

                            vcera na lyskach celkem 7 kapriku a bylo tam krasne viz.foto

                              NPETLOV - Profil | Út 15.10.2013 8:25:50

                              ctvrtmile >> priste do sz.

                                Nctvrtmile - Profil | Po 14.10.2013 15:43:16

                                PETLOV >> takhle to vypadá v Tovačově,u nás to zavřeli komlet....

                                Od 12.10.2013 do 26.10.2013 platí hájení kaprovitých ryb
                                na revírech Morava 17A a Morava 14A ! ! !
                                Povolen pouze lov na živou, mrtvou rybku nebo vláčením ! ! !

                                Výbor ČRS MO Tovačov

                                  NPETLOV - Profil | So 12.10.2013 11:14:42

                                  ctvrtmile >> Dneska lonek vytahl dohodle lysce 52cm krasnej cvalik :))))

                                    Nctvrtmile - Profil | St 9.10.2013 14:58:27

                                    PETLOV >> tak to bude teď Karel vozit Lonka,místo toho pacienta pod práškama.....jestli to ta felda uveze...???

                                      NPETLOV - Profil | Út 8.10.2013 21:53:15

                                      tak jak si dopadl...zadarilo se neco ? bavil jsem se s Karlem a stehuje se do Oseka.

                                        Nctvrtmile - Profil | Po 7.10.2013 22:20:01

                                        PETLOV >> myslím,že jsem to už pochopil....
                                        Podzimní hájení na sportovních revírech :
                                        od 5.10.2013 do 19.10.2013 včetně , zákaz lovu kapra na těchto revírech :
                                        Bečva 2
                                        rybník Pánský
                                        rybník Osecký
                                        revír Oldřichov
                                        revír Balaton
                                        Svrčov 1,2,3.
                                        +hájení Ostravy do 15.listopadu včetně...!!!