Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

PETLOV - Profil | Čt 27.6.2013 10:06:37

ctvrtmile >> aji ta pramice by se tam dala dat na strechu ne ?

    PETLOV - Profil | Čt 27.6.2013 10:06:00

    ctvrtmile >> na kapre urcite,ale jen aby to neprodal jinam.

      ctvrtmile - Profil | Čt 27.6.2013 10:02:02

      PETLOV >> tak co,dobrá mašina...???

        ctvrtmile - Profil | St 26.6.2013 16:49:21

        PETLOV >> tota mašina,těd po stk,super stav

          ctvrtmile - Profil | St 26.6.2013 16:46:04

          PETLOV >> tota mašina,těd po stk,super stav

            PETLOV - Profil | St 26.6.2013 16:39:51

            ctvrtmile >> co to je za auto ?

              ctvrtmile - Profil | St 26.6.2013 16:38:12

              PETLOV >> čoveče dnes se daří,měl bych ne ryby auto a to zadarmo,super stav dodávka,tažný

                PETLOV - Profil | St 26.6.2013 16:28:06

                ctvrtmile >> no parada,tak je schovej at se ti nekde nerozprchnou !!!

                  ctvrtmile - Profil | St 26.6.2013 12:44:44

                  PETLOV >> dnes makačka jak cip,až teď jem si k tomu sedl,prachy mám už na celou loď....

                    ctvrtmile - Profil | Út 25.6.2013 14:29:32

                    Pěkně pánové,doma v obýváku to řešíte stejně.....?!!

                      PETLOV - Profil | Út 25.6.2013 14:22:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jeste jedno foto bordela po prasat.ch !

                        PETLOV - Profil | Út 25.6.2013 14:20:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Výzva....jmenem nas vsech slusnych rybaru,kteri navstevuji tento krasny revir a neradi by jsme o nej prisly....Prosim vsechny kteri zde na tomto reviru chytaji a myslim ze se tu az na vyjimky temer vsichni zname (kdyz ne osobne,tak aspon od videni)aby se divaly kolem sebe kdo kde chyta a kdyz ukoncujete lov vy nebo nekdo jiny (spise cizi),tak pokud je to v ramci moznosti ho upozornily,pokud tam zanecha neporadek aby si ho laskave po sobe uklidil a nebo kdyz vy ukoncite lov a odchazite vsimnete si kdo zde jeste chyta a co ma kolem sebe za bordel at vime na koho si dat priste pozor !!! Dnes jsem se tam byl podivat i v tom desti a obesel jsem si to cele dokola a opet se zde zacinaji delat hromadky s bordelem viz.foto !!!!!.....pak se budem vsichni divit proc jsme o ten revir prisly,ale to uz bude pozde !!..diky vsem za pripadnou ostrazitost.

                          ctvrtmile - Profil | Po 24.6.2013 7:53:12

                          Stepilsson >> buď rád,že jenom jedenkrát.....

                            Stepilsson - Profil | Ne 23.6.2013 21:07:16

                            Chlapi jak s dravcama v Lýskách? Chytlo se už něco? Slyšel jsem o nějakých sumcích a candátu 90. Já osobně jen jedenkrát a bez záběru.

                              ctvrtmile - Profil | Ne 23.6.2013 15:43:11

                              PETLOV >> dobře,ještě si to rozmyslím....

                                PETLOV - Profil | Ne 23.6.2013 15:38:04

                                ctvrtmile >> jeste nejsem rozhodnuty,ale kdyz tak pujdu i sam jestli se ti nechce zmoknout :))))

                                  ctvrtmile - Profil | Ne 23.6.2013 15:15:33

                                  PETLOV >> tak to asi odpískáme,co ty na to???

                                    PETLOV - Profil | Ne 23.6.2013 15:02:49

                                    ctvrtmile >>no asi z toho nic nebude ma byt skarede !!
                                    http://pocasi.idnes.cz/

                                      ctvrtmile - Profil | Ne 23.6.2013 14:53:58

                                      PETLOV >> tak ti nevím,zítra má prej pršet...a to vydatně...pošli mi odkaz na ten radar...

                                        PETLOV - Profil | So 22.6.2013 16:34:39

                                        ctvrtmile >> cus,no tak pak dej vedet do sz !!