Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nbos1 - Profil | So 23.3.2013 17:00:00

Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 16:48:14 >> no právě...toho se docela bojím:-)už takhle toho mám plnou hlavu:-)jsem tady našel Jirku,taky už začal pry trošku kaprařít...

    Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 16:56:11

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 16:48:14 >> to jo nerezaci prejdou na black a mi na nerez uz po nem pokukuji :)))

      NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 16:48:14

      bos1 >> Luboši, ono se to ještě pořádně rozjede, počkej :-))

        Nbos1 - Profil | So 23.3.2013 16:37:44

        Čau Radku,no jo, už mě to taky pohltilo:-)

          NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 16:11:01

          fpetula >> My jsme pro ně moc pěkné ryby :-))

            Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 16:06:11

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 16:03:52 >> jj. maji to chytre vymyslene jak nas dostat :)))

              NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 16:03:52

              fpetula >> No jo, ale riskuj, že už potom určité zboží neseženeš :-))

                Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 16:01:58

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 15:57:54 >> podle me je to jejich novy market. tah jak natahnout klienty a i vteto nejiste dobe je donutit k velkym nakupum. samo nez to lidi prokouknou :))

                  NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 15:57:54

                  fpetula >> Máš pravdu, byli by hloupí, když by to tak nebylo ;-)

                    Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 15:56:29

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 15:52:15 >> si myslim ze to bude nakonec jak stema rx hlasicema pry limit serie a ze uz nebudou a nahle tento rok sou zase a v jinych barvach. Kamos vul si koupil dvoje :))) oni jak zjisti ze to slo tak budou zase :)))

                      NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 15:56:00

                      bos1 >> Čau Luboši, pěkné, nějak se rozjíždíš :-))

                        Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 15:52:56

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 15:52:15 >> ok. dik

                          NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 15:52:15

                          fpetula >> Já jsem sháněl sadu 4ks, a ty už prý vážně nebudou, ale u sady se 3ks píše p. Drahorád: vyprodáno - budou brzy !!! Tak ho zkus zkontaktovat ;-) http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-black-label-3-rod-​euro-mk2-swinger-edition-set-sada-3-swingeru.html#c​at

                            Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 15:51:15

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 15:49:10 >> :)) a za zbyle a usetrene penize muzu jit na pivo :))))

                              NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 15:49:10

                              fpetula >> Škoda :-(( Ze svítících uděláš nesvítící jednoduše, odstřihneš drátek a vyjmeš diodu :-))

                                Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 15:47:18

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 15:45:26 >> jo nasel je ve fisingu a ja sem tam volal a rekl ze pred chvil je nekdo objednal a to byl asi prave on :)) tam byly posledni :((

                                  NRadek Fox - Profil | So 23.3.2013 15:45:26

                                  fpetula >> Čau, zkus zkontaktovat Kubana, ten je shání pro kámoše a možná ještě našel nějaké zašantročené ;-)

                                    Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 15:43:28

                                    kaly >> :))

                                      Nkaly - Profil | So 23.3.2013 15:42:39

                                      fpetula >> víš co se řika kdo zavaha nežere

                                        Nfpetula - Profil | So 23.3.2013 15:39:50

                                        bos1 >> a ja vul sem zavahal i pres varovani Radek Fox ktery rikal ze uz se doprodavaji a nebudou a uz nejsou . tim padem budu nuceny koupit svitici :(