Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nbos1 - Profil | So 23.3.2013 15:24:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nx-r

    Nbos1 - Profil | So 23.3.2013 15:22:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Taky jsem letos tomu Blacku podlehnul...:-) a ješte jsem rovnou nabral NX-R.At´ to ladí:-) na můj starej Ranger pod to sedne jak prdel na hrnec...

      NPřemet:-) - Profil | So 23.3.2013 10:22:15

      aqua57 >> to je obrovska vyhoda... Mas na vyber neuveritelne mnozstvi tvaru a barev obroucek, stejne tak, jako barev tech skel. Ja jsem bohuzel odkazany na par vyrobcu a ti to vedi a nechaji si to nalezite zaplatit...

        Naqua57 - Profil | So 23.3.2013 10:17:26

        Přemet:-) >> Naštěstí mi zatím stačí pouze brýle na čtení ...))))

          NPřemet:-) - Profil | So 23.3.2013 9:57:57

          Kuban >> ale stihne, neboj :-)) Vzdyt jsem ti to musel znova ukazat, abych te opet trosku podrazdil :-)) Kdyz budes chtit jeste doporucit skvelou postel, tak napis, poslu ti neco ze sve FX staje :-))

            NPřemet:-) - Profil | So 23.3.2013 9:55:13

            aqua57 >> to by asi pasovaly, ale vubec nic bych nevidel :-))Sice nemam moc dioptrii, ale jak nosim porad brejle, tak mam ty oci unaveny a jak je sundam, tak vidim blbe... Nechal jsem si udelat polarizacky s dioptriema a jsem spokojenej jak maly stenatko :-)) Sice drahy jako krava, ale zrak mam jenom jeden a tohle je asi to nejlepsi, co jsem mohl sehnat :-))
            http://www.drivewear.cz/four.html

              NKuban - Profil | So 23.3.2013 9:43:22

              Přemet:-) >> Čau Přémo,už jsem tu tvoji "pro představu" viděl a tušil jsem,že se tu ukážeš:-) Dík za nabídku,stejně jako tu se supou a onehdá i popis ventec softshellky a můžu jen doufat,že mě nestihne stejnej FX virus jako tebe :o)Stačí obecná nákaza jménem Fox,i když ta může zmutovat i právě do FX:-)Takže s Rig walletem spokojenost?:-)Pražskej pořád nejsem,ale v pondělí v poledne mám být na letišti,tak vyrazim dřív a stavím se u Drahorádů,tam okouknu a nejspíš i odnesu..
              Jediný co mě mrzí,že jak se dělá Royale quiver combo,není stejné i v řadě FX,to bych do něj šel.FX combo už je na mě moc otevřené.

                Naqua57 - Profil | So 23.3.2013 9:04:19

                Přemet:-) >> K té řade FX by ti pěkně pasovaly .......)))))

                  NPřemet:-) - Profil | So 23.3.2013 7:12:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kuban >>jen tak pro predstavu :-))

                    NPřemet:-) - Profil | So 23.3.2013 7:09:09

                    Kuban >> ahoj, ja toto pouzdro msm i par dalsich z FX rady a muzu s klidnym svedomim rict, ze jsem zatim lepsi tasticky a organizery nemel... Pokud jsi z Prahy, nabizim, ze by ses na to v realu mohl kouknou spolecne s FX batuzkem a zbytkem pouzder, abys videl, jak vse do toho batuzku krasne pasuje :-)))

                      NKuban - Profil | Pá 22.3.2013 16:20:26

                      aqua57 >>Díky.Mi právě ty swingery přišly zabalený do krabice od tohodle pouzdra a furt na to civim :o)Asi se na něj v pondělí v Praze mrknu,protože u plasťáku(ne Fox) mi na podzim prasknul jeden zámek,tak to stejně potřebuju nějak pořešit a přijde mi to jako dobrá varianta,leč jsem to v reálu ještě neviděl.

                        Naqua57 - Profil | Pá 22.3.2013 15:44:22

                        Kuban >> Už to jsou 2 roky, co jsem se zbavil plastových boxů a krabiček. Používám pouze tyto pouzdra, celkem jich mám tří a vejde se mi tam všechno, co je potřeba mít....)))
                        "" ilustrační foto ""

                          NKuban - Profil | Pá 22.3.2013 15:15:27

                          Nepoužíváte někdo tohle?
                          Docela mě láká vyměnit pevnej box za takovouhle taštičku.. ;-)

                            NSlavík - Profil | Pá 22.3.2013 15:00:36

                            kobr.d >> osobně kdybych měnil své mám vybráno už jen proto že bych to měl v kompletu s postelí :)
                            http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p10​541_FOX-FX-Combo-Chair.html

                              Naqua57 - Profil | Pá 22.3.2013 14:51:44

                              kobr.d >> Tak to je fakt dobré .....))))

                                NSlavík - Profil | Pá 22.3.2013 14:51:42

                                kobr.d >> né to nevypadá špatně ale super, konečně někoho napadlo udělat ten mechanismus aby se to dalo použít jak na postel tak na zem, jediné co mě vydí je váha ta má váží snad kilo ani o ní člověk neví :))

                                  Nkobr.d - Profil | Pá 22.3.2013 14:47:21

                                    NKuban - Profil | Pá 22.3.2013 14:41:59

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 22.3.2013 12:47:03 >> :-))) Za šest,ok domluveno.Rozdíl mezi pořizovací cenou a těmi 6000 hradím já,ale pouze že jsi to ty a pokud bere 2.75 ;-)

                                      NRadek Fox - Profil | Pá 22.3.2013 12:47:03

                                      Kuban >> Potřeboval bych pro jednoho borce sehnat dva nové pruty Sportex Brillant Carp maximálně za 6.000,- Kč / kus :-)) PS: Díky moc :-))

                                        Naqua57 - Profil | Pá 22.3.2013 11:19:56

                                        Kuban >> Fajn, díky .....))))