Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NKuban - Profil | Pá 22.3.2013 11:11:30

aqua57 >> Ahoj,ja si ho necham pro strycka Nahodu,ale muzu se zeptat toho kolegy a pripadne dam vědet ;-)

    Naqua57 - Profil | Pá 22.3.2013 9:53:11

    Kuban >> Ahoj, pokud bys ses rozhodl prodat třetí kus swingeru, tak ho od tebe koupím......))))

      Ncuchak - Profil | Pá 22.3.2013 9:47:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      taky něco přihodím ...

        NKuban - Profil | Pá 22.3.2013 9:04:07

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 21.3.2013 23:33:21 >> Tak jsem mu ji sehnal a objednal :-) Kdybys něco potřeboval,tak nemožné do pěti minut,zázraky do hodiny :o)

          NRadek Fox - Profil | Čt 21.3.2013 23:57:48

          Kuban >> Ano, pička kompletnaja :-))

            NKuban - Profil | Čt 21.3.2013 23:44:11

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 21.3.2013 23:33:21 >> Vypadá to líp,když je kufřík plnej ;-) I když pro mě je i ten třetí přebytečnej :o) Díky,jemu jo.Až jsem se divil,většinou mi na novejch věcech hledá negativa,ale nad těmito se rozplýval.Jeden bych mu dal,ale stejně nemáme druhej,tak snad seženu ještě sadu ;-)

              NRadek Fox - Profil | Čt 21.3.2013 23:33:21

              Kuban >> Alespoň je nebude mít každá okurka, i když Ti přeji, abys je ještě kámošovi sehnal ;-)

                NKuban - Profil | Čt 21.3.2013 23:24:50

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 21.3.2013 22:43:14 >> Čau Radku,hodil jsem na ně teď svoje jalový voko a zdaj se ok,uvidíme až je pověsim na vlasec.Parťák je z nich unešenej,ale zdá se,že jsem fakt vykouřil poslední trojkovou sadu v republice nebo co :o) Mám ještě jeden tip,tak ráno budu žhavit drát,jinak má asi smůlu ;-)

                  NRadek Fox - Profil | Čt 21.3.2013 22:43:14

                  Kuban >> Kubo, ty jsou ;-) Jen se Tě zeptám, měl jsi všechny swingery smontované do roviny ??? Myslím, aby nebylo po montáži na držák tělo swingeru vyosené do jedné strany. Já musel tři ze čtyř kousků srovnat ;-)

                    NRadek Fox - Profil | Čt 21.3.2013 22:39:03

                    marry.24 >> Určitě to větší !!!

                      Ncarpjena - Profil | Čt 21.3.2013 22:35:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A už se vezu taky:-) první kousek.

                        Nbremic - Profil | Čt 21.3.2013 20:13:47

                        mannice >> modrá je dobrá :)

                          Nmannice - Profil | Čt 21.3.2013 19:55:20

                          Kuban >> Já mám jenom green a red labelku.Teda greenka už je načatá :)

                            NKuban - Profil | Čt 21.3.2013 19:47:49

                            mannice >> Ta flaška už je z 2010 ;-)

                              Nmannice - Profil | Čt 21.3.2013 19:26:51

                              Kuban >> Si mi taky moh říct,že jdeš kupovat flašky :)). Jinak parádní lišky :)

                                NKuban - Profil | Čt 21.3.2013 19:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak jsem si teda k těm flaškám dneska něco přikoupil :-)

                                  Nmarry.24 - Profil | Čt 21.3.2013 18:57:11

                                  Moc to jsem nepatří, ale může mi někdo prosím poradit, potřeboval bych koupit pouzdro na cívky od Foxe - Evolution Spool Case, aby otvory pasovali na cívky od navi Shim. Aero Technium XSB 10000 a power aero xta 10000, nevim jestli se vejdou do velikotsi standart nebo zda pořídit Big pit, nemáte je někdo náhodou? V bazaru jsem koukal, že někdo prodává standart velikost s cívkama k ultegře XSA 10000 a jsou akorád?

                                    NSlavík - Profil | Čt 21.3.2013 16:58:05

                                    kobr.d >> presne tohle mi take donutilo a hlavne se to da pouzit i na kbeliku jestli vozis vetsi je vyhrano v lete to hodim do travy a pohoda, zada oprena a vlk nehrozi ma to slusnej polstr ;-)

                                      Nkobr.d - Profil | Čt 21.3.2013 16:04:46

                                      Slavík >> Mám klasické JRCéčko. Uvažoval jsem nad tím, protože na rybách se pořád ležet nedá :-)))
                                      Při sezeni je zase příjemné se opřít. Sedět na kbelíku se mi už nechce.

                                        NSlavík - Profil | Čt 21.3.2013 11:55:45

                                        kobr.d >> nevim jaké máš přesně brolly, zkoušel jsem to v Ehmannsu a tam se to dá ale musíš postel šoupnout víc dopředu a tašky dát za sebe pak uplně bez problémů. Já jsem tim tak zmlsanej že jsem tomu podřídil i výběr bivaku, prostě mi to vyhovuje po všech stránkách mam velikou postel a křeslo mi stačí menší, skladné.