Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nkobr.d - Profil | Čt 21.3.2013 11:42:57

Slavík >> Taky jsem nad tím "křeslem" přemýšlel. Teď mě ale napadá, že se na to v brolíčku, kvůli těm drátům nad hlavou asi neposadím.

    Naqua57 - Profil | Čt 21.3.2013 8:44:14

    Slavík >> No vida, dík .....))))

      NSlavík - Profil | Čt 21.3.2013 8:32:24

      aqua57 >> hááá našel jsem uplně stejnou konstrukci co mam já od Foxe tak se na to mrkni
      http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p85​84_Anaconda-Adjustable-Chair.html

        Naqua57 - Profil | Čt 21.3.2013 8:30:31

        Slavík >> To víš že vydržím, v pohodě .....)))

          NSlavík - Profil | Čt 21.3.2013 8:28:33

          aqua57 >> já koukal na tu fox flatliner ta by se mi hodila k lehátku ale na druhou stranu tu co mam je určitě hůř polstrovaná ale slouží perfektně tak jí menit nebudu.
          Tuhle neznam ani jsem jí neviděl, je otázka jak je udělané to vysouvání, chtělo by to vidět na živo

            NSlavík - Profil | Čt 21.3.2013 8:25:16

            aqua57 >> jestli vydržíš, příští týden ti to na fotim už si to začnu pomalu chystat do boje :)

              Naqua57 - Profil | Čt 21.3.2013 8:20:43

              Slavík >> A co tohle, co na to říkáš .......))))

                Naqua57 - Profil | Čt 21.3.2013 8:16:24

                Slavík >> I tak dík za snahu, projížděl jsem aspoň na netu jestli něco nenajdu, zatím marně.......))))

                  NSlavík - Profil | Čt 21.3.2013 8:13:01

                  aqua57 >> fotku jsem bojužel nanašel, já moc nefotim od toho se mnou jezdí modelka buldozer kterej zase fotí uplně všechno a nejradši sebe :))

                    Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 19:58:48

                    kritik >> Tak pěkně děkuji za snahu a nabídku, využiji ji pokud by selhala už dohodnutá nabídka o dovezení izotopů od Radka foxe ,,,,díky......)))

                      Nkritik - Profil | St 20.3.2013 17:57:08

                      aqua57 >> Zdar.Co se týká těch purpurovejch izotopů (Gardner) psal jsem do Párysu, začali od nich prodávat zboží.Odpověď: bohužel oficiální dovozce, od kterého sortiment firmy Gardner odebíráme, je nemá v současné době v nabídce. Ihned po naskladnění se objeví i v nabídce našeho eshopu.
                      Takže kašli na eBay, budeš je mít u nosu :-))

                        Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 16:22:52

                        deni 79 >> Rozumím ti, je mi to jasné, taky to tak občas dělám a pokud to už nezvládám , tak to celé zabalím.......)))

                          Ndeni 79 - Profil | St 20.3.2013 16:18:41

                          aqua57 >> rad tam spim uz jen z duvodu bezpecnosti. Sam vis kolik tam clovek ma penez...

                            Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 15:33:06

                            Slavík >> Tak fajn, pohledej .......)))

                              Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 15:31:11

                              deni 79 >> Tak to je jisté , spát u prutu, to se musí...o-)))

                                NSlavík - Profil | St 20.3.2013 14:45:28

                                aqua57 >> pohledam doma jsem na tel momentalne ale zveda se z toho v pohode kdyz to mas na lehatku neni rozdil proti kreslu, kamos videl zkusil a uz to ma taky na kratke vychazky plne dostacujici,lehke,skladne.

                                  Ndeni 79 - Profil | St 20.3.2013 14:30:42

                                  aqua57 >> pro me ucely je to nepouzitelne. Docela casto spim u prutu na kresle,takze tahat k prutum lehatko abych na nej mohl upevnit kreslo je hloupost. Ale v bivaku toto usetri hromadu mista,vo tom zadna...

                                    Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 13:23:20

                                    Slavík >> Ahoj, jak se ti z toho křesílka zvedá na nohy, je to dost nízké .....))) máš prosím tě foto tvého křesla, případně ho sem vložit ?

                                      NSlavík - Profil | St 20.3.2013 13:21:21

                                      aqua57 >> ahoj, od doby co jsem tohle koupil jsem sebou kteslo nikdy nevzal ale nejezdim dyl jak 2noce,dobre je ze se da pouzit i na kybl a v lete na zem ma slusnej polstr.

                                        Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 13:15:17

                                        deni 79 >> Lepší je asi celé křeslo na lehátku ( deštivé počasí, málo místa v bivaku nebo v brolly, na opření dobrý, nebolí záda ) co myslíš ?.......