Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | St 20.3.2013 12:47:47

aqua57 >> cau,ja ho ku podivu nemam...
Slavik pouziva podobne,jen je cele na lehatku a tudiz nema predni nohy.

    Naqua57 - Profil | St 20.3.2013 12:11:44

    Zdravím, je mezi námi někdo, kdo už používá tento druh křesla .......)))))

      Nmachacek.pepa - Profil | St 20.3.2013 6:44:32

      fpetula >> to máš pravdu, ale potom je taky spousta firem, který to řeší už na hrazdách, protože se může stát, že když tam dáš swinger, uši a td, že už tam pro tu kon. matku není místo, jak jsi psal. navíc mě se tam ta kon. matka nelíbí:-)

        Nfpetula - Profil | Út 19.3.2013 23:53:10

        machacek.pepa >> ale takhle to ma vicero firem a resi se to prece kontrovaci matkou na signalizatoru :)))

          Nfpetula - Profil | Út 19.3.2013 23:43:19

          machacek.pepa >> mas pravdu je otazkou casu kdy tam strhnes zavit , ale i na to fox pamatoval a nahradni vlozky se zavitem se daji koupit :))) ja sem mel tu cest to strhnout hned prvni den pac sem na to specialista a je pravdou ze to je nedoresene a kdyz pod hlasic hodis swingr + usi tak je tam prd mista+ a tim padem kratky zavit na hlasici a je pruser na svete :( a sereme abych nad necim laboroval pri montazi abych tomu nahodou neco neudelal :(

            Nmachacek.pepa - Profil | Út 19.3.2013 22:32:20

            aqua57 >> to vám přeju .-)

              Naqua57 - Profil | Út 19.3.2013 22:31:27

              machacek.pepa >> Asi není, ale funguje to ....)))

                Nmachacek.pepa - Profil | Út 19.3.2013 22:29:51

                aqua57 >> tak to není zrovna dokonale vyřešený .-(

                  Naqua57 - Profil | Út 19.3.2013 22:17:57

                  machacek.pepa >> Ahoj, mně se nejvíce vyplatili gumové kroužky, podle potřeby se zmáčkly a nebyly vidět. U těch nových hrazd black jsou podložky z kůže z důvodu aby hlásiče neprokluzovaly a neuvolňovaly se samovolně ......)))))

                    Nmachacek.pepa - Profil | Út 19.3.2013 21:43:57

                    ahoj, nečetl jsem celou diskuzi, ale fotky máte hezký, jen jsem se chtěl zeptat, jak se na těch hrazdách docílí toho, aby byl signalizítor rovně, když ta hrazda nemá na závitu žádnou štelovací matku? snad chápete, na co se ptám, dík

                      NRadek Fox - Profil | Út 19.3.2013 8:17:39

                      aqua57 >> Pošli mi na SZ Tvůj telefon, zavolám ;-)

                        Naqua57 - Profil | Út 19.3.2013 8:11:42

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.3.2013 8:04:41 >> Ahoj Radku, eBay nemám a ještě jsem tam nikdy nic nekupoval a abych pravdu řekl, ani tomu nerozumím a angličtinu neumím ....)))

                          NRadek Fox - Profil | Út 19.3.2013 8:04:41

                          aqua57 >> Lubore, pokud máš eBay.co.uk, tak napiš tomu frajerovi, který už nějaké prodal, asi má na izotopy zdroj ;-)
                          Karta: http://myworld.ebay.co.uk/darrencarp?_trksid=p20476​75.l2559
                          Prodeje: http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFee​dback2&userid=darrencarp&ftab=AllFeedback&myworld=t​rue

                            Nkritik - Profil | Út 19.3.2013 7:41:49

                            V.P. >> Solar máme :-) tohle bylo jen náhlé vnuknutí, barevně to sladit.... Delkim, bobina od Tasky, isotop..... Kašlu na to :-))

                              NCronicle - Profil | Út 19.3.2013 6:51:52

                              kritik >> Ahoj, z Pelady radšej neobjednávaj. Ja som si tam objednával 2 púzdra od FOXu, lebo ich mal za nižšiu cenu ako inde, ale...Čakal som mesiac, aby mi poslal iba jedno púzdro s tým, že to druhé ešte nedošlo a to, ktoré mi poslal dokonca nebolo ani jedno z tých dvoch, ktoré som objednal. Pokiaľ zháňam niečo konkrétne, tak zavolám http://www.ryb-bar.sk/ sem. Môžem doporučiť. Cez neho som si objednal prúty od Free Spirit a dal mi aj zľavu.

                                NV.P. - Profil | Po 18.3.2013 22:44:26

                                kritik >> Solar izotopy mají u Tomi-Korda v kobylisích. barvy červená, žlutá, zelená, modrá .. myslím.

                                  Nkritik - Profil | Po 18.3.2013 22:13:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Naqua57 - Profil | Po 18.3.2013 22:04:13

                                    kritik >> Aspoň vím, že někde budou k sehnání .....)))

                                      Nkritik - Profil | Po 18.3.2013 22:01:38

                                      aqua57 >> Ale .. sehnals?:-))

                                        Naqua57 - Profil | Po 18.3.2013 21:56:22

                                        kritik >> Aukce, jsou už prodané .......)))