Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nkritik - Profil | Po 18.3.2013 20:19:51

aqua57 >> Zdar, budeš je objednávat? :-)

    NRadek Fox - Profil | Po 18.3.2013 18:17:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Naqua57 - Profil | Po 18.3.2013 18:14:07

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.3.2013 17:58:21 >> I tak díky....)

        NRadek Fox - Profil | Po 18.3.2013 17:58:21

        aqua57 >> Ahoj Lubore, bohužel nenarazil :-(

          Naqua57 - Profil | Po 18.3.2013 17:39:59

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.3.2013 13:59:20 >> Ahoj Radku, když jsi to tak prohlížel a hledal izotop, nenarazil jsi někde na purpurovou barvu ....?

            NRadek Fox - Profil | Po 18.3.2013 13:59:20

            Dida >> Čau, rád se mrknu, dík ;-)

              NRadek Fox - Profil | Po 18.3.2013 13:57:25

              FSnevajs >> Fildo, válka je silné slovo, vidím to jen na malou a rychlou bitvu :-))) Fox international je totiž v kaprařině pojem a Traktor posledních let strčí hravě do kapsy i s jeho novým brejlatým majitelem :-)))

                NDida - Profil | Po 18.3.2013 13:47:55

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 23:53:19 >> já už je mám ty Solar isotopy:-)) a paráda akorát modrej svítí méně ale pohoda,už okupují moje iluminátory, v pátek u vody nafotím pokud nezmrznu...

                  NFSnevajs - Profil | Po 18.3.2013 1:43:56

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 16.3.2013 0:10:43 >> chces valku :)))

                    NFSnevajs - Profil | Po 18.3.2013 1:43:44

                    V.P. >> Chod rig je naprosta pecka ,ale v rukou barbara je i Bentley jen traktor :))) Zustan radeji u Foxe,tam neni co zkazit ,muzes jen prekvapit :)))

                      NFSnevajs - Profil | Po 18.3.2013 1:42:34

                      chválíte tu Foxe a u každé řady máte nějaké proti :)))) ... ale jednou snad uz vyspejete :)))

                        NRadek Fox - Profil | So 16.3.2013 0:19:22

                        arnošt >> Věř, že to bude jen horší !!! Sám to znám ;-) Nakonec skončíme u léčby ústavní :-)))

                          Narnošt - Profil | So 16.3.2013 0:16:36

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 16.3.2013 0:09:32 >> No,už několikrát jsem slyšel,že můj stav si žádá ambulantní léčbu.Poslední roky se totiž povážlivě zhoršuje...

                            NRadek Fox - Profil | So 16.3.2013 0:10:43

                            V.P. >> Povede, chce to hrubou sílu, žádný lepší lék neexistuje ;-)

                              NRadek Fox - Profil | So 16.3.2013 0:09:32

                              arnošt >> Tebe už má dávno pan doktor Chocholoušek v hledáčku !!!

                                NV.P. - Profil | So 16.3.2013 0:07:40

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 16.3.2013 0:03:41 >> to se ti nepodari, mel jsem na toto tema s nim uz hodinove rozhovory :-)))

                                  Narnošt - Profil | So 16.3.2013 0:06:32

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 23:53:19 >> Přesně tak,ty izotopy od Solaru krásně pasují do MK2...Měl jsem čtyři kousky,čtyři izotopy,všechno v modré barvě.Byly krásný,ale už jsou pryč.Propadl jsem se totiž do toho víru nákupů a nesmyslného utrácení... ;-))

                                    NRadek Fox - Profil | So 16.3.2013 0:03:41

                                    V.P. >> Vojto, jen ať se klepe, já mu toho brejlovce vyženu z palice :-))

                                      NV.P. - Profil | So 16.3.2013 0:00:07

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 23:58:35 >> Myslim Radku, ze Filda ma ted spatne sny :-)))))

                                        NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 23:58:35

                                        V.P. >> Ahoj Vojto, stačí mít v těle 2 x 0,7 litru dobrého vína a myšlenky se jen hromadí :-))) Ano, ve víně je pravda :-)))