Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 23:56:28

Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 23:50:13 >> :-))) krasne jsi mu to napsal :-))

    NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 23:53:19

    aqua57 >> Velikost Solar Isotop pasuje do našich swingerů od fa Fox jako prdel na hrnec ;-) Jdu do nich ;-)

      NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 23:50:13

      FSnevajs >> Firma Fox international je už dávno mimo obzor plagiátorů a snaživců, kteří by se chtěli dostat alespoň na její úroveň před deseti lety, tak hold tuto realitu přijměte a do smrti se jí klaňte, nic jiného Vám totiž nezbývá :-))

      Fildo, na druhou část Tvé reakce o barvě swingerů i jiného vybavení se beztrestně reagovat nedá, tak sorry ;-)

        NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 23:42:53

        kritik >> Láďo, zůstaň u svých starých a dobrých MK2 ;-) nebo se propadneš do víru nákupů a nesmyslného utrácení jako my pacienti ;-)

          NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 22:14:05

          kobr.d >> :-)))) ty jsi mi tu chyběl dane ... ještě Filda a jdu spát :-))

            Nkobr.d - Profil | Pá 15.3.2013 22:08:56

            V.P. >> Fox je UltraShit :-))

              Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 22:04:46

              V.P. >> na cigaro?????

                NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 22:00:58

                deni 79 >> Ty vle .. zabal to :-))) S tebou na ryby nepojedu :o))))))))))))) jdeme na cigáro? .-)

                  Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:58:55

                  V.P. >> o zadne tasky. Ja Evolusna nemam. Jen me stve ten muj divnej vkus. Treba obal na pruty se mi zalibil z rady Royale ale ti dementi k teto rade nedelaj obaly na spice a na navijaky. Ja mam proste divny vkus...

                    NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:48:33

                    deni 79 >> čekám kdy se přiřítí Filda a řekne že Fox je Shit a Trakker to má :-)))) O co konkrétně jde jaké tašky? Evolution dělal podle mě všechny...

                      Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:47:17

                      V.P. >> vis jak to je,ja ja puvodniho Evolusna nevlastnil,takze nemuzu srovnavat. Je skoda ze nektere veci nedelaji v jedne rade jako celek. Takze mam doma vyrobky ze trech rad.. Bud jsem tak divnej ze si nemuzu vybrat nebo ja nevim...

                        NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:39:38

                        deni 79 >> Pak začal fox dělat řadu warrior a teď zpátky se vrátil k royale a novou fx ... Nevím, už to nemá ten šmrnc ... nedrží to ten tvar ...hmm není to ono ...

                          Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:36:47

                          V.P. >> ja nevim proc,ale me se zase nejvic libi rada Stalker...

                            NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:35:27

                            aqua57 >> Já už dokonce dvakrát :-))) Podle mě, je tato řada tašek a obalů dodnes nepřekonaná....

                              Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 21:32:03

                              V.P. >> Evolution byla nejlepší řada co kdy Fox vyrobil. Měl jsem od nich celý sortiment ......)))))

                                NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:29:13

                                deni 79 >> Mě se nové věci zkrátka nelíbí, proto jsem se vrátil zpátky ke staré řadě Evolution.

                                  NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:27:58

                                  deni 79 >> :-))) Neurážej mě ..... Tady je ten futrálek co jsem pořídil. Evolution .. jak vidíš, i ten před tím byl evolution ... ale tenhle je klasickej, nemá žádnou čepičku :-)

                                    Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:25:16

                                    V.P. >> :-) uz jsem chvili myslel ze zacnes lobovat za Mivardi :-)

                                      NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:22:14

                                      deni 79 >> Samozřejmě, že všechno co je s liškou je překrásné :-)))

                                        Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:20:49

                                        V.P. >> ale bude to hezke,to se neboj... :-) :-) :-)