Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:17:53

deni 79 >> To nebude hezkééé :-))))))))) Vím to :o))))))))))))

    Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:17:26

    V.P. >> to vim taky. Vsak uz mam objednany kryty spic a navijaku . Jen me stve ze z rady FX...

      NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 21:14:41

      deni 79 >> Ty to máš ještě bez tý šprcky na špice ..... Ty vle, co jsi za gurmána .... takhle to mít nemůžeš! :o)))))))))

        Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 21:10:42

        V.P. >> s tim obalem si me nepotesil. Mam neco podobneho...

          NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:59:14

          deni 79 >> A sem tam se i něco splete :-))))

            NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:53:21

            deni 79 >> a takhle to mám nejraději ... 24mm koule 10mm pop-up .... tohle chytám celej rok prakticky.

              Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:48:48

              V.P. >> tak s timhle zlatakem me vazne seres,vis vo tom?

                NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:48:37

                deni 79 >> Má v prostřed tunel na brolly .. a když tam to brolly dáš, je tam ještě hafo místa ... za a) nevím čím to vyplnit
                za b) když to vyplníš je to těžký jako kráva!
                za c) pruty a celá sestava se hejbe a navijáky se odíraj

                resume ... obal na dvě věci, nechápu jak je to normálně bez Paddedu použitelné.

                  Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 20:47:23

                  deni 79 >> mně určitě ne .......)))

                    Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:46:51

                    V.P. >> proc nepouzitelnej?!!

                      NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:46:50

                      deni 79 >> Tady je 12mm MCS a 10mm pop-up monster crab a háčik č. 8 nebo 10 myslím ... Unor 2011 Rakousko ... šmakovalo jim :-)

                        NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:43:56

                        deni 79 >> Tady jsem našel to foto toho futrálu co jsem kdysi od Foxe sháněl asi rok a pak když mi konečně přišel domů za hodinu jsem ho prodal :-))) Ale byl krásnej ... ale nepoužitelnej :-)

                          Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:42:04

                          aqua57 - >> nevadi ze jsme mimo tema?

                            Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:40:18

                            V.P. >> tak je jasne,ze kazdy mame sve 2-3 top navazce v ruznych librazich ,ale kakdyz nastanou nestandartni podminky u vody,tak chci mit moznost experimentovat a byt materialne pripraven na tuto situaci.... Ne cely den cekat s potapivym boilie na vecer v domneni,ze ryba sjede ze sloupce ke dnu. Radeji jeden prut prevazu a jdu po nich treba az k hladine..

                              NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:32:48

                              Tady třeba můj oblíbený .... 2x 10mm pop-up

                                NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:30:05

                                deni 79 >> Já tyhle věci neumím ani používat :-)))) Nejsem takovej kaprár, chytám dva druhy návazců celej rok a podle potřeb je zjemňuju nebo naopak ....

                                  Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:28:23

                                  V.P. >> nazdar Vojto,jako karpmen by jsi mel vedet,ze metrovy navazec s plovkou se uz povazuje za zig rig. A pro ziga mam zase v arzenalu tuto pomucku...
                                  Co se tyce chod rigu,tak neco malo mi uz lapnul,ale moc prostoru jsem mu nikdy nedal. Vzdy me sralo,jak je ten navazec pracny a hlavne kde ho skladovat,kdyz ma tak blby tvar. Letos mu dam prostoru co nejvic,aby se ukazala jeho sila.....

                                    NV.P. - Profil | Pá 15.3.2013 20:14:14

                                    deni 79 >> už jsi někdy vle chytal na Chod rig? Já už asi 20x ... neudělal jsem na něj ani šupinu :-)))) Možná by byl zajímej Chod tak metr nade dno :-) To potom jo .. ale kráskej 5až10cm návazec ... vůbec úspěch neměl ... možná to letos ještě zkusím.

                                      Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:13:48

                                      aqua57 >> ale ja te nechtel dostat...

                                        Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 20:11:39

                                        deni 79 >> Tak jsi mně konečně dostal, ne tohle nemám......))))