Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 20:02:21

aqua57 >> a tohle mas,nebo chod rig nepouzivas? Doufam ze s timto se ma prezentace teto montaze zlepsi a hlavne mi odpadaji problemy s uskladnenim teto velice problematicke montaze

    Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 19:48:10

    deni 79 >> Já už se nezměním...o)))))

      Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 19:42:41

      aqua57 >> ty taky musis mit vsechno co mam ja..... :-) :-)

        Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 19:38:58

        deni 79 >> Přesně to,co máš ty na tom snímku, myslím si že na stojatou vodu a hlavně na jaro to bude dobré s průběžným olovem....)))))

          Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 19:20:02

          aqua57 >> o jake velikosti uvazujes?

            Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 19:18:05

            deni 79 >> Dík za postřehy, popřemýšlím.....)))))

              Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 19:11:41

              aqua57 >> tak s pva sacky Fox,zkusenosti mam. ... :-)
              Co se tyce tohodle principu plneni,tak zatim pouze na suchu. Skusil jsem si to vytvorit doma a dojmy zatim super. Pusobi to velice kompaktnim dojmem,ale uprimne receno,tak jejich hlavni vyznam vidim pri pouziti s montazi chod rig. Pri jine prezentaci nastrahy pouzivam jine a hlavne levnejsi pva sacky a to Korda a Kryston...

                Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 19:02:21

                deni 79 >> máš už s tím nějakou zkušenost, já ještě s těma sáčky ne.....)))

                  Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 18:57:15

                  aqua57 >> :-) dobre ty... :-)

                    Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 18:42:24

                    deni 79 >> no, udržet krok v dnešní době není tak snadné...)))

                      Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 16:08:18

                      aqua57 >> ono pro nekoho je prekvapeni uz jen kdyz otevru skrine... Kazdopadne se snazim jit s dobou.... :-)

                        Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 15:50:16

                        deni 79 >> Máš už všechno, nebo mně čeká ještě nějaké překvapení..........))))

                          Ndeni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 15:38:42

                          Kterej magor si to muze koupit ??

                            Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 15:27:15

                            Zdravím , máte už někdo s tímto výrobkem zkušenost ?......)))

                              NFSnevajs - Profil | Pá 15.3.2013 14:40:51

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 13:54:10 >> tak sirka me nenapadla,proste zase to Fox pokajdil :)))

                              All - jste si nejak oblibili tu cernou ,tak pozor at nevymenite vice nezli chcete :)))))))

                                Nkritik - Profil | Pá 15.3.2013 14:26:57

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 14:00:15 >> Napadlo mě, že prodám svoje starý dobrý 3x MK2 Blue a pořídim Black Foxe. Mám Delkim a pruty jsem nechal přemotat do decentní černé a všechno by to spolu mohlo pěkně lahodilo oku.........
                                Asi se na to ale vyprdnu, nechci dopadnout jako zdejší pacienti :-))

                                  NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 14:00:15

                                  kritik >> Ahoj Láďo, koupil jsem si pro jistotu ještě čtyři kusy náhradních, ale jsou dostatečně zesílené. Vidím v jejich používání proti tomu trojúhelníku výhodu, jelikož je k hlásiči ze spodní části lepší přístup a zasunutí konektoru ke "svítícím" swingerům se stane hračkou ;-) V porovnání se starým držáčkem jaký měly swingery MK 2 a jejich přechůdci je tento díl opravdu masivní.

                                    NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 13:54:10

                                    FSnevajs >> Čau Fildo, jde o velikost, každý isotop se tam nevejde :-( Např. ty od fa Korda jsou moc široké ;-)

                                      NFSnevajs - Profil | Pá 15.3.2013 13:25:13

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 0:04:01 >> Kordacky ,nebo od Gardneru jsou lepsi ,nezli Solar

                                        Nkritik - Profil | Pá 15.3.2013 10:07:44

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 0:11:36 >> Čau Radku.... poslyš, nebude to v tom zeslabeným místě praskat??