Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 14:01:52

aqua57 >> to jeste nevim... Asi to schyta Fox... :-)

    NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 13:59:43

    deni 79 >> Vždycky vypadá pěkně, když je řada ucelená. Dostávají mě videa kde maník pochoduje s vozejkem a na něm má funkčně všechno seskládané včetně tašek, postele, bivaku a všech vychytávek. Těch firem moc není, ale Fox mezi ně určitě patří. Ale je to drahej koníček a člověk musí svoje požadavky mnohdy podřídit tomu stylu a nápadům firemních mozků a zaplatit si to :o))

      NRadek Fox - Profil | Út 5.3.2013 13:56:54

      deni 79 >> Ten prut musíš dávat do té propiskové vidličky navijákem vzhůru :-)))) Jinak je ta Black Label edice promakaná, už jsem také chycený ;-)

        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:56:38

        deni 79 >> A co budeš mít za hlásiče na hrazdách od foxe ???

          Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:55:24

          Kocháč >> přestříkat nerez ? to né.......))))

            Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:51:38

            Kocháč >> vytahnout se samozrejme daji.

              Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:50:28

              cuchak >> zatazena..

                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:49:38

                aqua57 >> to ja zase jsem priznivcem jedne znacky na jednom vyrobku. To znamena ze na hrazdu Foxe bych v zadnem pripade nenasrouboval zavrtavacku Extra carp a rohatinky od Gullu... Kdyz Fox,tak komplet cely. Kdyz Solar,tak taky komplet.Tomu se rika byt zarytym Foxistou,ale v mem pripade je to demence... :-) :-)

                  NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 13:47:46

                  aqua57 >> Já používal různý soudky přes foxácký duo grip a nakonec jsem zakotvil u solaru, ale ten se pravda k black label nehodí. Leda stříknout na černo :o)))

                    Ncuchak - Profil | Út 5.3.2013 13:45:16

                    deni 79 >> asi roztažená ...

                      NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 13:44:55

                      deni 79 >> Jestli je to maximální délka po vytažení. Nebo se nedají hytáhnout?

                        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:42:49

                        deni 79 >>Já zase dlouhá léta používám rohatinky od ESP, jsem s nima spokojený a zatím je měnit nebudu....))))

                          Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:41:21

                          Kocháč >> jak to myslis na doraz?

                            Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:36:37

                            deni 79 >> Jo, jo, taký dobrý, na ně jsem si nevzpomněl....)))

                              NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 13:35:49

                              deni 79 >> Ta vidlička na prutu je vytažená nadoraz?

                                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:28:59

                                aqua57 >> tahle http://www.fishinginvest.cz/obchod/fox/rohatinky-kl​ipy/fox-vidlicka-na-prut-butt-grip-small
                                Jsou to ty,co jsou na prutu a udrzi vidli i kolmo k zemi...

                                  Ncuchak - Profil | Út 5.3.2013 13:23:07

                                  aqua57 >> to je ono ..

                                    Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:19:33

                                    deni 79 >> A co tam teď dáš za rohatinky, na black hrazdy.....)))))

                                      Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:15:51

                                      Zda jsou rohatinky v akci.....))))))